Naprawa telefonu w Play, czyli dlaczego warto korzystać z Play 360

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2024-03-30 16:55:59
ARTYKUŁ SPONSOROWANY


Sytuacje, w których konieczna okazuje się naprawa telefonu, zdarzają się niestety dość często. Na szczęście niektórzy operatorzy komórkowi oferują usługi, które znacznie upraszczają proces naprawy smartfona. Jedną z nich jest Play360, w ramach której można zabezpieczyć swój smartfon oraz w bardzo prosty i szybki sposób dokonać ewentualnych napraw. To również opcja gwarantująca ciągłość użytkowania urządzenia – w jej ramach jest zapewniony zastępczy telefon z tym samym systemem operacyjnym. Proces zgłaszania jest prosty, co sprawia, że wiele osób decyduje się właśnie na to rozwiązanie.
 
Spis Treści:
    1. Najczęstsze usterki smartfonów
    2. Naprawa telefonu – czym jest Play 360?
    3. Jak działa serwis Play 360?
    4. Korzyści z korzystania z Play 360
    5. Dlaczego Play 360 to dobry wybór dla każdego?
 

Najczęstsze usterki smartfonów

Smartfony to urządzenia, które stały się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Pozwalają pozostawać nam w stałym kontakcie z bliskimi, uczyć się nowych rzeczy, pracować i usprawniać wykonywanie wielu codziennych czynności. Umożliwiają też sterowanie urządzeniami smart. Jednocześnie jednak są podatne na występowanie wielu różnorodnych usterek. Jakich? Do najczęstszych sytuacji wymagających naprawy telefonu należą:
    • uszkodzenia ekranu;
    • pęknięcia obudowy;
    • brak możliwości ładowania telefonu;
    • niedziałający aparat;
    • przegrzewanie się urządzenia;
    • brak dźwięku w smartfonie.
 
 
 

Naprawa telefonu – czym jest Play 360?

Upadek telefonu na ziemię, zalanie, przegrzanie i wiele, wiele więcej powodów usterek – wszystkie one powodują stres u właściciela urządzenia. Nagła konieczność znalezienia zastępczego smartfonu oraz serwisu blisko domu to wyzwanie, szczególnie gdy problem pojawia się w czasie pracy. Play 360 to usługa od operatora Play, która zapewnia kompleksową ochronę smartfona. Dzięki temu możemy być spokojni zarówno o ciągłość korzystania z urządzenia, jak i o brak nieprzewidzianych wydatków. Jak to działa?
W Play 360 możliwość naprawy zepsutego urządzenia wliczona jest w abonament. W ramach usługi można naprawić wyświetlacz, aparat, baterię, obudowę, gniazdo ładowania i przyciski. Dodatkowo oferta MAX przewiduje możliwość naprawy gniazda karty SIM, głośnika oraz całego telefonu po zalaniu wodą.
Co ważne, można wybrać jeden z dwóch wariantów – Play360 lub Play360 MAX. Umowy w ramach obydwu opcji są podpisywane na ten sam okres, natomiast różnią się maksymalnym rocznym kosztem napraw. W wersji podstawowej telefon zastępczy może kosztować kilkadziesiąt złotych, natomiast w wersji MAX – urządzenie jest bezpłatne.
Play 360 pozwala uniknąć dodatkowych kosztów związanych z naprawą telefonu. Korzystanie z usługi jest proste, łatwe i szybkie. Wystarczy aktywować ją w aplikacji Play24 lub na stronie internetowej. Natomiast samą awarię zgłasza się telefonicznie lub online.
 

Jak działa serwis Play 360? 

Największą zaletą korzystania z serwisu Play 360 jest możliwość naprawy telefonu bez wychodzenia z domu. Wystarczy zgłosić problem i w razie potrzeby na tym samym etapie zamówić telefon zastępczy. Następnie kurier dostarczy tymczasowego smartfona i odbierze zepsuty sprzęt oraz zawiezie go do serwisu. Po wszystkim urządzenie znów trafia pod nasze drzwi. To ogromna wygoda, która umożliwia szybką naprawę bez konieczności brania urlopu w pracy, szukania serwisu i jeżdżenia po mieście. Co ważne, cały proces może być monitorowany online lub przez aplikację Play24. W razie jakichkolwiek pytań można natomiast skonsultować się z pomocą techniczną.
 
 

Korzyści z korzystania z Play 360 

Play 360 to usługa, która zapewnia użytkownikom smartfonów wiele korzyści, wśród których można wymienić:
• spokój ducha – z urządzenia można korzystać bez obaw o ewentualne usterki;
• ciągłość korzystania z urządzenia – możliwość pozostania w stałym kontakcie z rodziną lub bliskimi, albo pracowania przy pomocy telefonu zastępczego;
• szybką naprawę – autoryzowane serwisy działają sprawnie i szybko;
• wygodę – smartfon jest odbierany i oddany z powrotem do naszego domu przez kuriera;
• dodatkową pomoc – zawsze pozostaje możliwość skontaktowania się z pomocą techniczną, która odpowie na wszelkie nurtujące pytania i wątpliwości.
 

Dlaczego Play 360 to dobry wybór dla każdego?

 
Przede wszystkim to bezpieczeństwo, wygoda i ciągle wsparcie. Bezpłatne naprawy kluczowych elementów urządzenia wliczone w cenę abonamentu to również większy spokój na co dzień. Szczególnie gdy smartfon, którym się posługujemy to flagowiec z wyższej półki, albo telefon potrzebny do wykonywania obowiązków w pracy.
Dodatkowymi benefitami związanymi ze zdecydowaniem się na Play360 jest dostęp do dodatkowych usług np. Legimi. To możliwość korzystania z tysięcy e-booków i audioboków na czterech urządzeniach. Nawigacja Play natomiast to przydatna aplikacja, która wspiera codzienne podróżowanie. Pomaga znaleźć odpowiednie miejsce do parkowania oraz wskazuje najkorzystniejszą drogę, która pozwala uniknąć korków.
Czy zatem warto zdecydować się na abonament i zabezpieczyć swój telefon w razie wypadków? Zdecydowanie tak! Usterki smartfonów to częsta przypadłość, która zdarza się w najbardziej niespodziewanym momencie. Z tego względu warto już wcześniej zadbać o możliwość szybkiej naprawy urządzenia. Szczególnie że niektórzy operatorzy np. Play oferują przy tym dostęp do użytecznych usług dodatkowych.
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_2u2a4589
Środa, 2024-04-17
List_mini_2u2a4569
Środa, 2024-04-17
List_mini_2u2a3832
Środa, 2024-04-17
List_mini_zdjecie
Środa, 2024-04-17
List_mini_klodzko
Środa, 2024-04-17
List_mini_klodzko
Środa, 2024-04-17
List_mini_klodzko
Środa, 2024-04-17
List_mini_klodzko
Środa, 2024-04-17
List_mini_mini-kudowa
Środa, 2024-04-17
 
List_mini_pt-wojborz.sz
Środa, 2024-04-17
polecamy