POLANICA ZDRÓJ - Oldboje znowu zagrali

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2026-06-01 17:31:35
(Inf. wł.). Panowie 50+ ponownie to zrobili i zjechali do uzdrowiska. Bynajmniej nie w celach leczniczych, aby rywalizować między sobą w ramach XIV Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Oldboyów.
 
Trzydniowe zmagania 22 drużyn piłkarskich z całej Polski można było oglądać na boiskach Orlika przy dawnym gimnazjum im. dr. J. Matuszewskiego oraz Szkole Podstawowej nr 2. Nie zabrakło wspaniałego kibicowania, pięknych goli i jeszcze piękniejszych zwycięstw.
 
Triumfatorem wydarzenia okazała się drużyna z Warszawy, zdobywając tytuł mistrza Polski.
 
Na zdjęciach rozgrywki z fazy ćwierćfinałowej Słubice – Szczecin oraz Zielona Góra - Ząbkowice
 
(mib) 













Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_2u2a1780--1-
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_zlotystok-herb
Poniedziałek, 2026-06-15
 
List_mini_720087245-1306567085025962-4213344160736127385-n
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1522
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1272
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_684674728-1610047991122409-171007833750115295-n
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_dkl24-sim-miedzylesie
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_pt-smart0
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_dkl24-wambierzyce-reimann-2026-03
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1042
Niedziela, 2026-06-14
polecamy