MIĘDZYLESIE - Solarne ławki już czekają

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2026-05-19 11:37:39
(Inf. wł.). Krokami przed siebie podąża się w gminie Międzylesie, mając na uwadze jej sukcesywny m.in. proturystyczny rozwój. Właśnie dano temu kolejny przykład, osadzając w jedenastu miejscach tzw. ławki solarne. Estetycznie wykonane, do tego wyposażone w urządzenia umożliwiające naładowanie telefonu mobilnego, gdzieniegdzie wyposażone w stojaki na rowery, na pewno przysłużą się mieszkańcom i wędrowcom.
 

 
Inwestor już zachęca do odwiedzenia tych nowych nabytków, ich sfotografowania i umieszczenia zdjęć w internecie. To jeden ze sposobów na promocję tego wspólnego dobra.
 
(bwb)
Foto gmina Międzylesie 
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_2u2a1780--1-
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_zlotystok-herb
Poniedziałek, 2026-06-15
 
List_mini_720087245-1306567085025962-4213344160736127385-n
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1522
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1272
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_684674728-1610047991122409-171007833750115295-n
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_dkl24-sim-miedzylesie
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_pt-smart0
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_dkl24-wambierzyce-reimann-2026-03
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1042
Niedziela, 2026-06-14
polecamy