POWIAT KŁODZKI - Starostwo skróci pracę w ramach rodzinnej akcji

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2026-05-14 15:50:34
(Inf. zewn.). Starostwo Powiatowe w Kłodzku włącza się w ogólnopolską akcję „Dwie Godziny dla Rodziny”. W piątek, 15 maja, urząd oraz jego oddziały zamiejscowe będą czynne krócej. Inicjatywa ma przypominać o znaczeniu relacji rodzinnych, wspólnego czasu i równowagi między pracą a życiem prywatnym.
 
Starostwo Powiatowe w Kłodzku poinformowało, że dołączyło do ogólnopolskiej akcji „Dwie Godziny dla Rodziny”, której celem jest promowanie budowania więzi rodzinnych oraz świadomego spędzania czasu z najbliższymi. W związku z udziałem w inicjatywie w piątek, 15 bm. urząd oraz jego oddziały zamiejscowe będą czynne do godz. 13:30. Terenowy Punkt Paszportowy w Kłodzku będzie natomiast czynny do godz. 13:00.
 
Akcja ma charakter symboliczny i zwraca uwagę na potrzebę zachowania równowagi pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym. Jak podkreślono w informacji starostwa, codzienne rozmowy, obecność i czas spędzony razem są ważne nie tylko od święta, ale również w zwykłe dni.
Opr. (bp)
Komentarze:
Aparatjaion*.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niedziela, 2026-05-17 08:38
niedostępny urząd
Nowe wariactwo.
Urząd otwarty w godzinach dostępnych tylko dla bezrobotnych i teraz jeszcze gorzej!
Włodarze może dla poprawy komunikacji i dla petentów urząd powinen być czynny w godzinach dostępnych dla ludzi pracujacych, np
do 10.00 do 18.00
AparatEwa*.centertel.pl
Piątek, 2026-05-15 13:50
Bzdury !!! Naprawdę kto to wymyslił wezcie przyklad z naszych matek ktore pracowaly pięć dni w tygodniu gotowały prały we Frani pomagały w nauce a te wydziarane z telefonem przyklejonym do ucha potrzebują wolnego tylko nie wiem do czego ....
AparatJan*.30.12.87.mobile.internet.t-mobile.pl
Piątek, 2026-05-15 13:09
Banda nierobów
Urzędasy pasożyty czy wy myślicie że jak pracując ( w przeciwieństwie do was) przyjdę do urzędu w czasie pracy jak wolno wam? W doopach się wam przewraca. Im więcej wstydu przynosicie na całą Polskę tym więcej w was buyy i aroganckji. Ja eiem ze to nie jest wasza wina że wam się w doopach przewraca tylko głupich wyborców Patologii Obywatelskiej i jej koalicjantów.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_dkl24-polanica-zdroj-noc-swietojanska-2026-15
Środa, 2026-06-24
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-01
Środa, 2026-06-24
List_mini_miedzylesie
Środa, 2026-06-24
List_mini_img-20260616-wa0069
Środa, 2026-06-24
List_mini_2u2a8286
Środa, 2026-06-24
List_mini_2u2a7072
Środa, 2026-06-24
List_mini_730776870-1341568254768747-1587454634540639991-n
Środa, 2026-06-24
List_mini_pt-karetka
Środa, 2026-06-24
List_mini_729275992-1733670287822602-748796424133111950-n
Środa, 2026-06-24
List_mini_pt-eg3
Wtorek, 2026-06-23
polecamy