BYSTRZYCA KŁODZKA - Z e-płatnością poręczniej i bezpieczniej

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2025-05-18 13:40:16
(Inf. wł.). Gmina Bystrzyca Kłodzka należy do tych nielicznych w kraju, które wprowadziły system e-płatności. Tym sposobem umożliwiła swoim mieszkańcom regulowanie wskazanych należności drogą elektroniczną.

- Osoba, która ma aplikację mObywatela może sprawnie z niej skorzystać. Jesteśmy pierwszą gminą w Polsce, która zapewnia możliwość dokonywania opłat z tytułu podatków od: środków transportu, czynszu dzierżawnego, użytkowania wieczystego, przekształcenia użytkowania w prawo własności, z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi, najmu gruntów i in. To wszystko z wykorzystaniem aplikacji Blik - informuje wiceburmistrzyni Ewelina Walczak: - W obsłudze jest to dosyć proste, a pozwala zaoszczędzić czas np. przeznaczony na oczekiwanie przed okienkiem kasowym.

Słowem, nie wychodząc z domu lub mieszkania, z pozycji komputera czy telefonu komórkowego, można uregulować zobowiązania płatnicze. Jednak trzeba pamiętać, że ów system jest w fazie pilotażowej, więc mogą pojawić się jakieś dysfunkcje. Zmierza on ku lepszej sprawności.
 
(bwb)

Foto gov.pl
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_mini-gmina-klodzko
Poniedziałek, 2026-06-08
List_mini_mini-gmina-klodzko
Poniedziałek, 2026-06-08
List_mini_pt-dpsy
Poniedziałek, 2026-06-08
List_mini_653752851-13
Poniedziałek, 2026-06-08
List_mini_dkl24-klodzko-7
Poniedziałek, 2026-06-08
List_mini_img-7957
Poniedziałek, 2026-06-08
List_mini_2u2a6555
Poniedziałek, 2026-06-08
List_mini_2u2a0918
Niedziela, 2026-06-07
List_mini_2u2a0803
Niedziela, 2026-06-07
List_mini_img-7940
Niedziela, 2026-06-07
polecamy