POLANICA ZDRÓJ - Oldboje znowu zagrali

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2026-06-01 17:31:35
(Inf. wł.). Panowie 50+ ponownie to zrobili i zjechali do uzdrowiska. Bynajmniej nie w celach leczniczych, aby rywalizować między sobą w ramach XIV Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Oldboyów.
 
Trzydniowe zmagania 22 drużyn piłkarskich z całej Polski można było oglądać na boiskach Orlika przy dawnym gimnazjum im. dr. J. Matuszewskiego oraz Szkole Podstawowej nr 2. Nie zabrakło wspaniałego kibicowania, pięknych goli i jeszcze piękniejszych zwycięstw.
 
Triumfatorem wydarzenia okazała się drużyna z Warszawy, zdobywając tytuł mistrza Polski.
 
Na zdjęciach rozgrywki z fazy ćwierćfinałowej Słubice – Szczecin oraz Zielona Góra - Ząbkowice
 
(mib) 













Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_711709475-1695114955796878-133840416545185099-n
Piątek, 2026-06-05
List_mini_pt-forum.ops
Piątek, 2026-06-05
List_mini_2u2a7337--1-
Piątek, 2026-06-05
List_mini_715501061-1448673813959514-6383271883770361457-n
Piątek, 2026-06-05
List_mini_1000143449
Piątek, 2026-06-05
List_mini_2u2a0726
Piątek, 2026-06-05
List_mini_pt-miejska
Czwartek, 2026-06-04
List_mini_img-7783
Czwartek, 2026-06-04
List_mini_2u2a9412
Czwartek, 2026-06-04
List_mini_710059192-2165004327627336-1667044383136706005-n
Czwartek, 2026-06-04
polecamy