MIĘDZYLESIE - Wymarzony pojazd >>zagarażował<< w remizie

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2025-10-29 18:51:15
(Inf. wł.). Ogromna radość opanowała społeczność strażacką z Międzylesia. Do miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej 24 bm. dotarł samochód ratowniczo-gaśniczy, dla którego wcześniej przygotowano miejsce w przestronnej remizie. Pojazd został wyposażony w niezbędne urządzenia w firmie "Szczęśniak" specjalizującej się w uzbrajaniu technicznym takich formacji. Tym samym spełnia wymagania postawione przez inwestora oraz samych druhów, jeśli chodzi jego przydatność w prowadzeniu akcji w warunkach górskich i podgórskich.
 



Oficjalne przekazanie nowego nabytku w użytkowanie OSP w Międzylesiu nastąpi 8 listopada br. o godz. 14:00 na placu przed remizą.

(bwb)

Foto gmina Międzylesie
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_2u2a1042
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_dkl24-niwa-festyn-2026-02
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_dkl24-lawendowy-ogrod-09-2
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_724110084-1448387933984739-2922876520746429372-n
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_pt-dlugk1
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_img-6318
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_722364749-1555784506557390-7247112582340755157-n
Sobota, 2026-06-13
List_mini_pt-modelarze
Sobota, 2026-06-13
List_mini_dkl24-miedzylesie-sesja-dni-miasta-2026-04
Sobota, 2026-06-13
polecamy