Piłkarski relaks z pucharami w tle

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2019-07-30 18:49:07
ROZTOKI (gm. Międzylesie). W ostatnią niedzielę lipca zorganizowano turniej piłki nożnej o puchar burmistrza. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny, z których najlepszą okazał się LZS Śnieżnik Domaszków. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze PORR Roztoki, trzecie - MLKS Sudety Międzylesie, a czwarte - LZS Zieloni Roztoki. Królem strzelców okazał się Radosław Macura z Sudetów, najlepszym bramkarzem - Łukasz  Szabunio z Zielonych Roztoki, zaś nagrodę za grę fair play przyznano Markowi Żabskiemu z Zielonych Roztoki. Były też inne wyróżnienia.
 

Burmistrz Międzylesia Tomasz Korczak, który kibicował i wręczał puchary oraz nagrody, podziękował organizatorom XXV turnieju i jego sponsorom za sprawnie przeprowadzone zawody.
 
(bwb)

 Foto UMiG Międzylesie
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_dkl24-bardo-lato-organowe-inauguracja-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731338708-4222157358033620-3912634846232597214-n
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-polanica-moto-safety-day-2026-01
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_2u2a2827--1-
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-miedzylesie-80-lecie-osp-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731022771-1797824031583713-2043585024535895692-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2556
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
polecamy