Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-09-17 21:24:22
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-10-10 09:54:25
SUBREGION.  W nie najlepszych warunkach atmosferycznych przyszło powalczyć o ligowe punkty wielu drużynom. Opady deszczu boiska zamieniły w ślizgawki a nawet grzęzawiska.

CZWARTA LIGA WSCHODNIA

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa 2:2, Nysa Kłodzko - Piast Żerniki 1:2, Polonia Trzebnica - Sokół Marcinkowice 2:1, Foto-Higiena Gać - Polonia-Stal Świdnica 2:2, Górnik Wałbrzych - Karolina Jaworzyna Śląska 4:1, MKP Wołów - Śląsk II Wrocław 0:0, Pogoń Oleśnica - Wiwa Goszcz 1:3.

1. Śląsk II Wrocław                       6        16:2          13
2. Górnik Wałbrzych                      6        14:9          13
3. Foto-Higiena Gać                     6        12:9          13
4. Bielawianka Bielawa               6          7:7          10
5. Orzeł Ząbkowice Śląskie        6        15:9            9
6. Polonia Trzebnica                    6          9:9            9
7. Unia Bardo                                6        10:13          9
8. Sokół Marcinkowice                 6        10:9            9
9. Polonia-Stal Świdnica             6        10:6            8
10. Nysa Kłodzko                          6        15:15          8
11. Piast Żerniki                             6          8:9            7
12. Karolina Jaworzyna Śląska  6          7:13          7
13. Sokół Wielka Lipa                  6          9:10          6
14. MKP Wołów                             6          8:11          5
15. Wiwa Goszcz                           6          7:18          5
16. Pogoń Oleśnica                      6          3:11          1


KLASA OKRĘGOWA

Zjednoczeni Żarów - Piast Nowa Ruda 3:0, Iskra Jaszkowa Dolna - Pogoń Duszniki-Zdrój 9:2, Kryształ Stronie Śląskie - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:0, Skałki Stolec - Orzeł Lubawka 5:2, Victoria Świebodzice - MKS Szczawno-Zdrój 1:6, Zdrój Jedlina-Zdrój - Victoria Tuszyn 1:0, Grom Witków - Piławianka Piława Górna 4:3, LKS Bystrzyca Górna - Granit Roztoka 1:0.

1. Grom Witków                                    6        18:6         18
2. Zjednoczeni Żarów                          6        16:7         14
3. Zdrój Jedlina-Zdrój                          6        17:8         13
4. Piast Nowa Ruda                            6        14:12       13
5. Kryształ Stronie Śląskie                  6        23:8         12
6. Skałki Stolec                                     6        17:6         11
7. LKS Bystrzyca Górna                       6          8:7         10
8. Victoria Tuszyn                                  6        10:8           9
9. Granit Roztoka                                  6          8:7           9
10. Zamek kamieniec Ząbkowicki    6        12:21         7
11. Iskra Jaszkowa Dolna                   6        15:13         5
12. Pogoń Dusziki-Zdrój                     6          6:18          4
13. Orzeł Lubawka                               6        11:23          4
14. MKS Szczawni-Zdrój                     6        15:14          4
15. Victoria Świebodzice                    6          3:27          3
16. Piławianka Piława Górna            6        10:18          1

KLASA A - GRUPA III

Henrykowianka Henryków - Sparta Ziębice 1:2, Wieża Rudnica - Znicz Lubnów 6:4, Słowianin Wolibórz - GLKS Kamiennik 12:0, Klubokawiarnia Roztocznik - Ślęża Ciepłowody 2:2, Polonia Ząbkowice Śląskie - Inter Ożąry 2:2, Unia Złoty Stok - LKS Gilów 0:2.

1. Inter Ożary                                      5        20:8        13
2. Ślęża Ciepłowody                        4        19:8         10
3. Sparta Ziębice                              4        15:5         10
4. LKS Gilów                                      5        13:10      10
5. Unia Złoty Stok                              5          6:5          8
6. Polonia Ząbkowice Śląskie        5        13:9          6
7. Wieża Rudnica                              5        24:24        6
8. Znicz Lubnów                                3        10:9          4
9. Klubokawiarnia Roztocznik        5          6:8           4
10. Słowianin Wolibórz                    5        18:19        3
11. Henrykowianka Henryków        4          6:14        3
12. Koliber Uciechów                       4          4:11        2
13. GLKS Kamiennik                       4          7:31         0

KLASA A - GRUPA IV

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Granica Tłumaczów 10:0, Odrodzenie Szalejów Dolny - Łomniczanka Stara Łomnica 1:5, LKS Wambierzyce - ATS Wojbórz 1:4, Śnieżnik Domaszków - Włókniarz Kudowa-Zdrój 3:0, Sudety Międzylesie - Zamek Gorzanów 1:0, KS Polanica-Zdrój - Hutnik Szczytna 1:1, Orlęta Krosnowice - LKS Bierkowice 0:1.

1. Polonia Bystrzyca Kłodzka             5        39:2         15
2. Śnieżnik Domaszków                     5        20:6         15
3. Sudety Międzylesie                          5        10:7         11
4. ATS Wojbórz                                     5        13:6         10
5. Włókniarz Kudowa-Zdrój                5        17:7        10
6. LKS Bierkowice                               5          6:14         7
7. Łomniczanka Stara Łomnica        5        10:10         7
8. Orlęta Krosnowice                          5          8:5            7
9. Odrodozenie Szalejów Dolny        5          8:18         6
10. Hutnik Szczytna                              5          7:18         5
11. Zamek Gorzanów                          5        13:16         3
12. Granica Tłumaczów                      5          4:19         1
13. LKS Wambierzyce                         5          7:25         1
14. KS Polanica-Zdrój                         5          3:12         1

KLASA B - GRUPA I

Zrzeszeni Niwa - Trojan Lądek-Zdrój 1:6, Czermna Kudowa-Zdrój - Sparta Stary Waliszów 3:2, Zamek II Gorzanów - Zamek Trzebieszowice 1:6, Igliczna Wilkanów - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:7.

1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia    5        28:6         15
2. Trojan Lądek-Zdrój                         5        29:5         12
3. Czermna Kudowa-Zdrój                 5        10:9         10
4. Zamek Trzebieszowice                   5        13:8         10
5. Sparta Stary Waliszów                    5        11:15          4
6. Igliczna Wilkanów                            4          5:19          4
7. Zrzeszeni Niwa                                 4          6:21          0
8. Zamek II Gorzanów                          5          7:26          0

KLASA B - GRUPA II
Czarni Braszowice - Błękitni Niedźwiedź 6:4, Harnaś Starczowek - Cis Brzeźnica 2:1, Orzeł Mąkolno - Przedborowianka Przedborowa 1:2, Victoria Dębowiec - Sprtakus Byczeń 4:2, Piasek Potworów - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:3, pauzowała Perła Płonica.

1. Victoria Dębowiec                            3        13:6        9
2. Przedborowianka Przedborowa    3          5:3        7
3. Czarni Braszowice                           3        15:6        6
4. Zamek II Kamieniec Ząbk.              3          9:3        6
5. Perła Płonica                                     2          6:2        6
6. Harnaś Starczówek                          3          3:4        4
7. Błękitni Niedźwiedź                          3          8:11       3
8. Orzeł Mąkolno                                   3          4:10       3
9. Cis Brzeźnica                                     2          1:3        0
10. Piasek Potworów                           2          6:11       0
11. Spartakus Byczeń                           3          4:15       0
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-seniorvita0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-prochowice0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-silownia0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_paryzanka-news
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-eselde0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-medal0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-tance0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-szachowe0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-nietypowe
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-dzik1
Sobota, 2017-10-21
polecamy
 
 









ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz