SUBREGION. W nie najlepszych warunkach atmosferycznych przyszło powalczyć o ligowe punkty wielu drużynom. Opady deszczu boiska zamieniły w ślizgawki a nawet grzęzawiska.
CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa 2:2, Nysa Kłodzko - Piast Żerniki 1:2, Polonia Trzebnica - Sokół Marcinkowice 2:1, Foto-Higiena Gać - Polonia-Stal Świdnica 2:2, Górnik Wałbrzych - Karolina Jaworzyna Śląska 4:1, MKP Wołów - Śląsk II Wrocław 0:0, Pogoń Oleśnica - Wiwa Goszcz 1:3.
1. Śląsk II Wrocław 6 16:2 13
2. Górnik Wałbrzych 6 14:9 13
3. Foto-Higiena Gać 6 12:9 13
4. Bielawianka Bielawa 6 7:7 10
5. Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 15:9 9
6. Polonia Trzebnica 6 9:9 9
7. Unia Bardo 6 10:13 9
8. Sokół Marcinkowice 6 10:9 9
9. Polonia-Stal Świdnica 6 10:6 8
10. Nysa Kłodzko 6 15:15 8
11. Piast Żerniki 6 8:9 7
12. Karolina Jaworzyna Śląska 6 7:13 7
13. Sokół Wielka Lipa 6 9:10 6
14. MKP Wołów 6 8:11 5
15. Wiwa Goszcz 6 7:18 5
16. Pogoń Oleśnica 6 3:11 1
KLASA OKRĘGOWA
Zjednoczeni Żarów - Piast Nowa Ruda 3:0, Iskra Jaszkowa Dolna - Pogoń Duszniki-Zdrój 9:2, Kryształ Stronie Śląskie - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:0, Skałki Stolec - Orzeł Lubawka 5:2, Victoria Świebodzice - MKS Szczawno-Zdrój 1:6, Zdrój Jedlina-Zdrój - Victoria Tuszyn 1:0, Grom Witków - Piławianka Piława Górna 4:3, LKS Bystrzyca Górna - Granit Roztoka 1:0.
1. Grom Witków 6 18:6 18
2. Zjednoczeni Żarów 6 16:7 14
3. Zdrój Jedlina-Zdrój 6 17:8 13
4. Piast Nowa Ruda 6 14:12 13
5. Kryształ Stronie Śląskie 6 23:8 12
6. Skałki Stolec 6 17:6 11
7. LKS Bystrzyca Górna 6 8:7 10
8. Victoria Tuszyn 6 10:8 9
9. Granit Roztoka 6 8:7 9
10. Zamek kamieniec Ząbkowicki 6 12:21 7
11. Iskra Jaszkowa Dolna 6 15:13 5
12. Pogoń Dusziki-Zdrój 6 6:18 4
13. Orzeł Lubawka 6 11:23 4
14. MKS Szczawni-Zdrój 6 15:14 4
15. Victoria Świebodzice 6 3:27 3
16. Piławianka Piława Górna 6 10:18 1
KLASA A - GRUPA III
Henrykowianka Henryków - Sparta Ziębice 1:2, Wieża Rudnica - Znicz Lubnów 6:4, Słowianin Wolibórz - GLKS Kamiennik 12:0, Klubokawiarnia Roztocznik - Ślęża Ciepłowody 2:2, Polonia Ząbkowice Śląskie - Inter Ożąry 2:2, Unia Złoty Stok - LKS Gilów 0:2.
1. Inter Ożary 5 20:8 13
2. Ślęża Ciepłowody 4 19:8 10
3. Sparta Ziębice 4 15:5 10
4. LKS Gilów 5 13:10 10
5. Unia Złoty Stok 5 6:5 8
6. Polonia Ząbkowice Śląskie 5 13:9 6
7. Wieża Rudnica 5 24:24 6
8. Znicz Lubnów 3 10:9 4
9. Klubokawiarnia Roztocznik 5 6:8 4
10. Słowianin Wolibórz 5 18:19 3
11. Henrykowianka Henryków 4 6:14 3
12. Koliber Uciechów 4 4:11 2
13. GLKS Kamiennik 4 7:31 0
KLASA A - GRUPA IV
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Granica Tłumaczów 10:0, Odrodzenie Szalejów Dolny - Łomniczanka Stara Łomnica 1:5, LKS Wambierzyce - ATS Wojbórz 1:4, Śnieżnik Domaszków - Włókniarz Kudowa-Zdrój 3:0, Sudety Międzylesie - Zamek Gorzanów 1:0, KS Polanica-Zdrój - Hutnik Szczytna 1:1, Orlęta Krosnowice - LKS Bierkowice 0:1.
1. Polonia Bystrzyca Kłodzka 5 39:2 15
2. Śnieżnik Domaszków 5 20:6 15
3. Sudety Międzylesie 5 10:7 11
4. ATS Wojbórz 5 13:6 10
5. Włókniarz Kudowa-Zdrój 5 17:7 10
6. LKS Bierkowice 5 6:14 7
7. Łomniczanka Stara Łomnica 5 10:10 7
8. Orlęta Krosnowice 5 8:5 7
9. Odrodozenie Szalejów Dolny 5 8:18 6
10. Hutnik Szczytna 5 7:18 5
11. Zamek Gorzanów 5 13:16 3
12. Granica Tłumaczów 5 4:19 1
13. LKS Wambierzyce 5 7:25 1
14. KS Polanica-Zdrój 5 3:12 1
KLASA B - GRUPA I
Zrzeszeni Niwa - Trojan Lądek-Zdrój 1:6, Czermna Kudowa-Zdrój - Sparta Stary Waliszów 3:2, Zamek II Gorzanów - Zamek Trzebieszowice 1:6, Igliczna Wilkanów - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:7.
1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5 28:6 15
2. Trojan Lądek-Zdrój 5 29:5 12
3. Czermna Kudowa-Zdrój 5 10:9 10
4. Zamek Trzebieszowice 5 13:8 10
5. Sparta Stary Waliszów 5 11:15 4
6. Igliczna Wilkanów 4 5:19 4
7. Zrzeszeni Niwa 4 6:21 0
8. Zamek II Gorzanów 5 7:26 0
KLASA B - GRUPA II
Czarni Braszowice - Błękitni Niedźwiedź 6:4, Harnaś Starczowek - Cis Brzeźnica 2:1, Orzeł Mąkolno - Przedborowianka Przedborowa 1:2, Victoria Dębowiec - Sprtakus Byczeń 4:2, Piasek Potworów - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:3, pauzowała Perła Płonica.
1. Victoria Dębowiec 3 13:6 9
2. Przedborowianka Przedborowa 3 5:3 7
3. Czarni Braszowice 3 15:6 6
4. Zamek II Kamieniec Ząbk. 3 9:3 6
5. Perła Płonica 2 6:2 6
6. Harnaś Starczówek 3 3:4 4
7. Błękitni Niedźwiedź 3 8:11 3
8. Orzeł Mąkolno 3 4:10 3
9. Cis Brzeźnica 2 1:3 0
10. Piasek Potworów 2 6:11 0
11. Spartakus Byczeń 3 4:15 0