MIĘDZYLESIE - Remiza OSP przejdzie remont

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2026-05-22 10:11:38
(Inf. wł.). Obiekt służący od dziesięcioleci strażakom z międzyleskiej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej był wzniesiony w oparciu o nie najlepsze technologie, jeśli chodzi o termikę. Dziś, przy sporej jego eksploatacji, ta niedoskonałość odzwierciedla się w kosztach, które postanowił zmniejszyć samorząd gminy.

 
Już jest wiadomo, że na termomodernizację remizy OSP przeznaczono ponad 1,2 mln zł. Znaczna część funduszy pochodzi ze środków Unii Europejskiej, zapewniono też udział własny gminy. Prace są obliczone na kilka miesięcy, a po ich wykonaniu na ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego zaistnieje ten sam, ale bardziej funkcjonalny obiekt.

(bwb)
Komentarze:
AparatGrzeczny*.dsl.bell.ca
Sobota, 2026-05-23 14:49
Dobry projekt
Takie inwestycje są potrzebne i ważne dla rozwoju gminy i miasta, zwłaszcza, że tutaj akurat dotyczy to obiektu strategicznego dla bezpieczeństwa i ochrony ludności.
AparatMieszkam_tu*.dynamic.gprs.plus.pl
Piątek, 2026-05-22 11:42
Przepłacone
Kurcze, dla 10 strażaków takie inwestycje ? Przecież ta straż jest bliżej rozwiązania niż kiedykolwiek...
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_2u2a7072
Środa, 2026-06-24
List_mini_730776870-1341568254768747-1587454634540639991-n
Środa, 2026-06-24
List_mini_pt-karetka
Środa, 2026-06-24
List_mini_729275992-1733670287822602-748796424133111950-n
Środa, 2026-06-24
List_mini_pt-eg3
Wtorek, 2026-06-23
List_mini_miedzylesie
Wtorek, 2026-06-23
List_mini_dkl24-zloty-stok-wodociagi
Wtorek, 2026-06-23
List_mini_pt-ratusz1
Wtorek, 2026-06-23
List_mini_2u2a1226
Wtorek, 2026-06-23
List_mini_klodzko
Wtorek, 2026-06-23
polecamy