LEWIN KŁODZKI - "Kranówka" już do spożycia

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2026-05-20 12:08:05
(Inf. zewn.). Przez kilka dni woda dostarczana do mieszkań w aglomeracji lewińskiej była niezdatna do picia nawet po przegotowaniu. Zdecydował o tym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kłodzku po przeprowadzonych badaniach. W związku z tym samorządowe władze lokalne uruchomiły dostawy tego medium beczkowozami w ten sposób w części zaspokajając potrzeby mieszkańców.
 
Od 19 bm., przed południem, "kranówka" ponownie jest uznana za przydatną do konsumpcji. Zapewniła o tym wójtka Joanna Klimek-Szymanowicz.
 
Opr. (bwb)
Komentarze:
Aparatja*.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piątek, 2026-05-22 11:14
Do następnego razu.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_2u2a1780--1-
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_zlotystok-herb
Poniedziałek, 2026-06-15
 
List_mini_720087245-1306567085025962-4213344160736127385-n
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1522
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1272
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_684674728-1610047991122409-171007833750115295-n
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_dkl24-sim-miedzylesie
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_pt-smart0
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_dkl24-wambierzyce-reimann-2026-03
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1042
Niedziela, 2026-06-14
polecamy