MIĘDZYLESIE - Pierwszy turniej futbolu w hali stał się faktem

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2025-01-19 12:32:25
(Inf. wł.). W niedawno otwartej hali sportowo-widowiskowej w Międzylesiu 18 bm. odbył się pierwszy turniej piłkarski. Jego organizatorem był miejscowy MLKS Sudety, który do współzawodnictwa pod dachem zaprosił sześć juniorskich zespołów z gmin Bystrzyca Kłodzka i Międzylesie. Zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy tego wydarzenia sportowego. Młodym piłkarzom wyróżniki wręczył burmistrz Międzylesia Tomasz Korczak.

(bwb)

Foto gmina Międzylesie
 






Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_dkl24-bardo-lato-organowe-inauguracja-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731338708-4222157358033620-3912634846232597214-n
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-polanica-moto-safety-day-2026-01
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_2u2a2827--1-
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-miedzylesie-80-lecie-osp-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731022771-1797824031583713-2043585024535895692-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2556
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
polecamy