KŁODZKO - Już jest przejazd między stacjami miasta

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2024-10-01 19:34:14
(Inf. wł.). Stacja kolejowa Kłodzko Miasto ponownie powróciła do obsługi pasażerów. Nastąpiło to po naprawieniu zniszczonego przez powódź torowiska na odcinku ją łączącym ze stacją Kłodzko Główne. Wcześniej służby PKP musiały uporządkować z nanosów teren dworca głównego.

Tym samym od pierwszego dnia października br. do Kłodzka Miasta dojeżdżają pociągi pasażerskie z Wałbrzycha Głównego i Wałbrzycha Miasta, które czasowo kończyły i rozpoczynały bieg na stacji w Ścinawce Średniej. Z tej miejscowości do Kłodzka Miasta kursowała zastępcza komunikacja autobusowa.

(bwb)
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_dkl24-bardo-lato-organowe-inauguracja-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731338708-4222157358033620-3912634846232597214-n
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-polanica-moto-safety-day-2026-01
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_2u2a2827--1-
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-miedzylesie-80-lecie-osp-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731022771-1797824031583713-2043585024535895692-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2556
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
polecamy