Przedwakacyjny turniej BSTS ma swoich liderów

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2024-06-17 17:40:10
BYSTRZYCA KŁODZKA (inf. zewn.). W minioną niedzielę przeprowadzono turniej przedwakacyjny tenisa stołowego. Do współzawodnictwa stanęło 32 zawodniczek i zawodników, w tym liczna grupa dzieci i młodzieży z takich klubów, jak: LUKS GK Bodzanów, GLKS Orlęta Krosnowice i KS Lechia Ołdrzychowice.

Spośród wszystkich, zwycięzcą turnieju został Roman Gadziała - LUKS GK Bodzanów, zwyciężając w finale, po widowiskowym i zaciętym meczu, z Karolem Meissnerem (BSTS Bystrzyca Kłodzka). W meczu o trzecie miejsce Andrzej Zalewski (Impuls Kłodzko) okazał się lepszy od Wiktorii Gargol (LUKS GK Bodzanów).

Pozostałe miejsca w czołowej dziesiątce zajęli - 5. Artur Kwaśnik (MLKS Sudety Międzylesie), 6. Albert Krupa (BSTS Bystrzyca Kłodzka), 7. Wioletta Zalewska (GLKS Jaworzyna Śląska), 8. Tomasz Makowski (BSTS Bystrzyca Kłodzka), 9. Tomasz Polak (ZTS Ząbkowice Śląskie), 10. Jerzy Motyka (MKS Nysa Kłodzko).

W kategorii młodzieżowej na czołowych miejscach uplasowali się - 1. Wiktoria Gargol (LUKS GK Bodzanów), 2. Krystian Czuczwara (KS Lechia Ołdrzychowice), 3. Kacper Gabryś (KS Lechia Ołdrzychowice), 4. Jan Bujak (GLKS Orlęta Krosnowice), 5. Paweł Żukowski (GLKS Orlęta Krosnowice), 6. Jan Wenc (GLKS Orlęta Krosnowice).

Jak podkreśla Anatol Kornberger z BSTS-u - fundatorem nagród byli: gmina Bystrzyca Kłodzka oraz BSTS Bystrzyca Kłodzka. A teraz, do września br. nastąpi przerwa w turniejowych rozgrywkach.