ZŁOTY STOK - Puchar burmistrzyni dla strońskich oldbojów

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2025-01-09 18:18:51
(Inf. zewn.). Już po raz ósmy w Złotym Stoku zorganizowano piłkarski noworoczny turniej oldbojów. I tym razem stawką dla zespołów uczestniczących w rozgrywkach halowej piłki nożnej był puchar ufundowany przez burmistrzynię Grażynę Orczyk. Trofeum trafiło do drużyny ze Stronia Śląskiego, która wyprzedziła krakowski Kornet i zespół z Paczkowa.
 

W rozgrywkach uczestniczyli także reprezentanci Kamieńca Ząbkowickiego, Kłodzka, Lądka-Zdroju i Paczkowa. Nagrodzono najlepszych - bramkarza, króla strzelców i zawodnika turnieju.
Opr. (bwb)
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_731338708-4222157358033620-3912634846232597214-n
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-polanica-moto-safety-day-2026-01
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_2u2a2827--1-
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-miedzylesie-80-lecie-osp-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731022771-1797824031583713-2043585024535895692-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2556
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
List_mini_732832306-869607762869755-5867609803946843395-n
Sobota, 2026-06-27
polecamy