BYSTRZYCA KŁODZKA - Spotkanie z sołtysami na pograniczu kadencji

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2024-11-06 20:20:57
(Inf. wł.). Gospodarze gminy - burmistrzyni Renata Surma i przewodniczący Rady Miejskiej Bystrzycy Kłodzkiej Piotr Budnik - podejmowali w środę byłych i nowo wybranych gospodarzy sołectw i dwóch bystrzyckich osiedli. Jednym podziękowali za poprzedniokadencyjne dokonania na rzecz swoich małych ojczyzn, które - na miarę możliwości i przy wsparciu rad sołeckich - sukcesywnie rozwijali. Przy tym starali się jak najbardziej efektywnie wykorzystać przypadające dla poszczególnych miejscowości fundusze sołeckie zależne od liczby mieszkańców.
 

Włodarze gminy podkreślili duże znaczenie pracy, jaką wykonali w minionych pięciu latach sołtysi i przewodniczący zarządów osiedli, również na rzecz integracji środowisk, których są reprezentantami. Podziękowali im za to listami pamiątkowymi. Natomiast nowo wybranym sołtyskom i sołtysom, a także członkiniom i członkom rad sołeckich i zarządów osiedli pożyczyli nie mniej owocnej działalności. A spotkanie było też okazją do uwiecznienia na fotografii, już mającej wartość kronikarską.
 
(bwb)

Foto gmina Bystrzyca Kłodzka
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_2u2a0624
Czwartek, 2026-06-25
List_mini_bystrzyca-herb
Czwartek, 2026-06-25
List_mini_730695946-3647726495367565-5371516021012859043-n
Czwartek, 2026-06-25
List_mini_article-img-6a3d05679f797
Czwartek, 2026-06-25
List_mini_1708518188021
Czwartek, 2026-06-25
List_mini_dkl24-kulturalnik-250626
Czwartek, 2026-06-25
List_mini_polanica
Czwartek, 2026-06-25
List_mini_zdjecie
Czwartek, 2026-06-25
List_mini_chatgpt-image-25-cze-2026--09-07-00
Czwartek, 2026-06-25
List_mini_2u2a8461
Czwartek, 2026-06-25
polecamy