BYSTRZYCA KŁODZKA - Ścieki znów ujarzmione

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2024-09-16 11:25:15
(Inf. zewn.). Opadła woda w korycie Nysy Kłodzkiej, więc było możliwe przywrócenie pracy lokalnej oczyszczalni ścieków. To bardzo ważna informacja, ale w dalszym ciągu aktualna jest prośba burmistrzyni Renaty Surmy o racjonalne gospodarowanie wodą.

Natomiast osoby, które nie mają gdzie załadować telefonów mobilnych, power-banków, baterii itp. mogą to uczynić w budynku Zakłądu Usług Komunalnych - ul. Strażacka 13. Tam też można skorzystać ze świeżej wody.
(abc)
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_dkl24-polanica-moto-safety-day-2026-01
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_2u2a2827--1-
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-miedzylesie-80-lecie-osp-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731022771-1797824031583713-2043585024535895692-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2556
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
List_mini_732832306-869607762869755-5867609803946843395-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_730474138-1448271773998566-5171633421605141847-n
Sobota, 2026-06-27
polecamy