Z wędką na koniec wakacji

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2024-09-02 10:45:28
SZCZYTNA (inf. zewn.). Grupa młodziutkich kandydatów na wędkarzy pożegnała wakacje na połowie ryb ze stawu będącego w pieczy Koła Sudety Polskiego Związku Wędkarskiego. Domówiło się ono z Miejskim Ośrodkiem Kultury i w pierwszy dzień września zorganizowano zawody spławikowe. Trzeba było wykazać się przede wszystkim cierpliwością w oczekiwaniu na zdobycz.
 

A później, już w części niekonkursowej, odbyłsię przywodny piknik, podczas którego najbardziej smakoały kiełbaski z rożna. Kto był, na pewno mile wspomina spędzony czas.
 
Opr. (bwb)

Foto MOK Szczytna

Tagi

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_dkl24-polanica-moto-safety-day-2026-01
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_2u2a2827--1-
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-miedzylesie-80-lecie-osp-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731022771-1797824031583713-2043585024535895692-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2556
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
List_mini_732832306-869607762869755-5867609803946843395-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_730474138-1448271773998566-5171633421605141847-n
Sobota, 2026-06-27
polecamy