Nadawali ton Igrzyskom Seniorów

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2019-09-16 17:42:51
ZIĘBICE. W niedzielę pisaliśmy o Igrzyskach Sportowych Seniorów. Mamy już wyniki najlepszych uczestników w poszczególnych konkurencjach. Przesłała je nam Agnieszka Rzepka z Fundacji "Teraz Ziębice".
 

Armwrestling: 1. Czesława Duninowska – Stronie Śląskie, 2. Katarzyna Przystaś – Drożków (gm. Żary), 3. Helena Put – Strzelin oraz 1. Wiesław Jabłoński – Kalinowice Dolne (gm. Ziębice), 2. Mirosław Flis – Ziębice, 3. Zbigniew Kotecki – Ziębice, badminton: 1. Halina Matusiak – Bielawa, 2. Beata Skoczylas – Ząbkowice Śląskie, 3. Barbara Oziębłowska-Rzepka - Ziębice oraz 1. Leszek Dyl – Stronie Śląskie, 2. Zenon Swędzioł – Świdnica, 3. Leszek Grzyb – Bielawa, biegi: 1. Krystyna Wachol – Świdnica, 2. Kazimiera Dąbrowska – Świdnica, 3. Anna Obajtek – Stronie Śląskie oraz 1. Mirosław Flis – Ziębice, 2. Andrzej Olewicz – Bardo, 3. Kazimierz Szilder – Świdnica, boks: 1. Anna Romańczuk – Stronie Śląskie, 2. Jolanta Hajnowska – Ziębice, 3. Maria Sobko – Stronie Śląskie oraz 1. Franciszek Ciempka – Ziębice, 2. Edward Laskowski – Świdnica, 3. Bogdan Surdyk – Wrocław, bule: 1. Urszula Grodzicka – Kalinowice Dolne (gm. Ziębice), 2. Urszula Tokarska – Strzelin, 3. Alicja Kister – Świdnica oraz 1. Kazimierz Markowicz – Świdnica, 2. Piotr Denysiewicz – Świdnica, 3. Wiesław Dusza – Strzelin, brydż sportowy: 1. Grzegorz Tarka i Maksymilian Karpierz – Ziębice, 2. Krystyna i Jerzy Dziarkowscy – Oborniki Śląskie, 3. Dariusz Pawliński i Józef Kolak – Ziębice, lekkoatletyka: 1. Krystyna Lasek – Pieńsk, 2. Czesława Duninowska – Stronie Śląskie, 3. Czesława Piechnik – Stronie Śląskie oraz 1. Jan Walczak – Świdnica, 2. Bogdan Surdyk – Wrocław, 3. Zbigniew Dwojak – Świdnica, piłka nożna: 1. Grażyna Gruszyńska – Świdnica, 2. Eleonora Witkowska – Kłodzko, 3. Anna Kaczmarek – Stronie Śląskie oraz 1. Jan Nowakowski – Muchowiec (gm. Strzelin), 2. Marian Baran – Strzelin, 3. Marian Majchrak – Strzelin, siatkówka: 1. Maria Omańska – Świdnica, 2. Jolanta Kołodziejczyk – Stronie Śląskie, 3. Iwona Witowska – Świdnica oraz 1. Wiesław Łabęcki – Świdnica, 2. Włodzimierz Binek – Świdnica, 3. Marek Żmuda – Zebrzydów (gm. Marcinowice), tenis ziemny: 1. Katarzyna Przystaś – Drożków (gm. Żary), 2. Krystyna Kotecka – Ziębice, 3. Zofia Koziak – Strzelin oraz 1. Władysław Andruszków – Wrocław, 2. Andrzej Krosta – Stronie Śląskie, 3. Ryszard Krowicki – Kalinowice Górne (gm. Ziębice).
Opr. (bwb)

Tagi

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • Ms-auto
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24

najnowsze artykuły

Mini_pt-ratownictwo0
Poniedziałek, 2019-10-14
List_mini_pt-sarajewo0
Poniedziałek, 2019-10-14
List_mini_pt-kolejowo
Poniedziałek, 2019-10-14
List_mini_pt-sejmrp
Poniedziałek, 2019-10-14
List_mini_pt-senat
Poniedziałek, 2019-10-14
List_mini_pt-swiatlowod0
Niedziela, 2019-10-13
List_mini_pt-strazacki
Niedziela, 2019-10-13
List_mini_pt-akademik0
Niedziela, 2019-10-13
List_mini_pt-energia19
Niedziela, 2019-10-13
List_mini_pt-dwa0
Sobota, 2019-10-12
polecamy





 




ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz