Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-10-07 20:07:23
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-10-10 09:54:25
REGION. Dzisiaj w IV lidze - grupie wschodniej odbyły się wszystkie zaplanowane spotkania. W Klasie Okręgowej rozegrano gros meczów.

CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Sokół Marcinkowice - Unia Bardo 6:1, Polonia-Stal Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:3, Wiwa Goszcz - Nysa Kłodzko 2:1, MKP Wołów - Pogoń Oleśnica 2:2, Śląsk II Wrocław - Foto-Higiena Gać 1:3, Karolina Jaworzyna Śląska - Polonia Trzebnica 1:1, Piast Żerniki - Sokół Wielka Lipa 1:2.

1. Foto-Higiena Gać                           9        21:10        22
2. Śląsk Wrocław                                9        21:5          19
3. Bielawianka Bielawa                     9        12:8          19
4. Górnik Wałbrzych                            9        16:13        16
5. Sokół Marcinkowice                       9        19:11        15
6. Orzeł Ząbkowice Śląskie              9        21:13        15
7. Polonia-Stal Świdnica                   9        14:9          14
8. Unia Bardo                                      9        17:22        12
9. Sokół Wielka Lipa                          9        12:15        12
10. Polonia Trzebnica                        9        10:13        11
11. Nysa Kłodzko                                9        20:19        11
12. MKP Wołów                                   9        13:17          9
13. Wiwa Goszcz                                 9        10:23          8
14. Karolina Jaworzyna Śląska        9          9:22          8
15. Piast Żerniki                                  9        10:14          8
16. Pogoń Oleśnica                           9           6:17          2

KLASA OKRĘGOWA
Piast Nowa Ruda - Kryształ Stronie Śląskie 6:0, Victoria Tuszyn - Iskra Jaszkowa Dolna 3:0, Pogoń Duszniki-Zdrój - Skałki Stolec 2:4, Piławianka Piława Górna - LKS Bystrzyca Górna 0:0, MKS Szczawno-Zdrój - Grom Witków 1:1, Zdrój Jedlina-Zdrój - Zjednoczeni Żarów, Zamek Kamienic Ząbkowicki - Orzeł Lubawka 5:1.

1. Zjednoczeni Żarów                              9        32:11        23
2. Piast Nowa ruda                                  9        28:13        22
3. Grom Witków                                        9        21:12        22
4. Skałki Stolec                                         9        24:10        18
5. Granit Roztoka                                      9        17:11        15
6. LKS Bystrzyca Górna                           9        16:9          15
7. Kryształ Stronie Śląskie                      9        27:19        15
8. Zdrój Jedlina-Zdrój                               9        21:16        15
9. Victoria Tuszyn                                      9        16:14        12
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki        9        18:23        12
11. Piławianka Piława Górna                 9        16:18           8
12. Orzeł Lubawka                                   9        16:32           7
13. MKS Szczawno-Zdrój                        9        17:22           6
14. Iskra Jaszkowa Dolna                      9        15:22           5
15. Pogoń Duszniki-Zdrój                       9        11:33           4
16. Victoria Świebodzice                         9         6:36            4

KLASA A - GRUPA III
Koliber Uciechów - Inter Ożary 0:5, Ślęża Ciepłowody - LKS Gilów 4:3, GLKS Kamiennik - Unia Złoty Stok 0:1, Znicz Lubnów - Polonia Ząbkowice Śląskie 0:14, Sparta Ziębice - Klubokawiania Roztocznik 6:3, Henrykowianka Henryków - Wieża Rudnica 7:2, pauzował Słowianin Wolibórz.

1. Ślęża Ciepłowody                         7        39;14        19
2. Inter Ożary                                      8        29;13        17
3. Sparta Ziębice                               7        28:12        16
4. LKS Gilów                                      8        22:19        14
5. Unia Złoty Stok                              8        10:17        12
6. Polonia Ząbkowice Śląskie        8        39:15        12
7. Klubokawiarnia Roztocznik        8        20:17        10
8. Henrykowianka Henryków          6        15:18          7
9. Znicz Lubnów                                7        17:32          7
10. Słowianin Wolibórz                    7        24:25          6
11. Wieża Rudnica                            7        28:37          6
12. Koliber Uciechów                      7          9:21           4
13. GLKS Kamiennik                       7          8:48           0

KLASA A - GRUPA IV
ATS Wojbórz - LKS Bierkowice 6:1, Hutnik Szczytna - Łomniczanka Stara Łomnica 4:5, Granica Tłumaczów - Odrodzenie Szalejów 2:2, Zamek Gorzanów - Orlęta Krosnowice 2:3, Włókniarz Kudowa-Zdrój - KS Polanica-Zdrój 2:1, LKS Wambierzyce - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:3, Śnieżnik Domaszków - Sudety Międzylesie 4:0.

1. Polonia Bystrzyca Kłodzka             8        52:7           21
2. Śnieżnik Domaszków                     8        31:9           21
3. Włókniarz Kudowa-Zdrój                8        25:8           19
4. ATS Wojbórz                                     8        25:15         16
5. Sudety Międzylesie                          8       12:16         14
6. LKS Bierkowice                               8          9:21         11
7. Łomniczanka Stara Łomnica        8        18:20        11
8. Odrodzenie Szalejów Dolny          8        12:22        10
9. Orlęta Krosnowice                          8        14:14        10
10. Hutnik Szczytna                             8        16:26          8
11. Granica Tłumaczów                      8        13:23          8
12. KS Polanica Zdrój                         8          7:19          4
13. LKS Wambierzyce                         8        11:31          4
14. Zamek Gorzanów                          8        18:32          3

KLASA B - GRUPA I   
Trojan Lądek-Zdrój - Zamek Trzebieszowice 5:1, Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Sparta Stary Waliszów 5:4, Igliczna Wilkanów - Zrzeszeni Niwa 0:1, Zamek II Gorzanów - Czermna Kudowa-Zdrój: mecz się nie odbył.

1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia     8        40:12        22
2. Czermna Kudowa-Zdrój                  7        17:10        16
3. Trojan Lądek-Zdrój                           8        36:10        16
4.Zamek Trzebieszowice                     8        19:19        13
5. Zrzeszeni Niwa                                  7        12:25          6
6. Zamek II Gorzanów                          7        12:31          6
7. Sparta Stary Waliszów                     8        20:26          5
8. Igliczna Wilkanów                             7          4:27          2

KLASA B - GRUPA II
Przedborowianka Przedborowa - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:3, Błękitni Niedźwiedź - Piasek Potworów 9:1, Cis Brzeźnica - Victoria Dębowiec 1:2, Perła Płonica - Orzeł Mąkolno 1:4, Harnaś Starczówek - Czarni Braszowice 1:4, pauzował Spartakus Byczeń.

1. Victoria Dębowiec                            6        21:10        18
2. Czarni Braszowice                           6        29:12        15
3. Zamek II Kamieniec Ząbk.             5        16:6           12
4. Przedborowianka Przedborowa    6        13:10        10
5. Błękitni Niedźwiedź                          6        22:17          9
6. Harnaś Starczówek                         5          9:9             7
7. Orzeł Mąkolno                                   6        14:19          6
8. Perła Płonica                                    5        13:18          6
9. Cis Brzeźnica                                    5          6:11          3
10. Piasek Potworów                          5        10:27          1
11. Spartakus Byczeń                          5          8:22          1


Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-seniorvita0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-prochowice0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-silownia0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_paryzanka-news
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-eselde0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-medal0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-tance0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-szachowe0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-nietypowe
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-dzik1
Sobota, 2017-10-21
polecamy
 
 









ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz