Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-05-14 21:48:51
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-07-11 09:45:59
REGION. I kolejny weekend piłkarski za nami. Kilka zaplanowanych spotkań, co prawda, przełożono na inny termin, ale większość odbywała się zgodnie z rozkładem jazdy.

CZWARTA LIGA WSCHODNIA


Orzeł Ząbkowice Śląskie - Victoria Świebodzice 4:0, GKS Kobierzyce - Bielawianka Bielawa 0:3, Polonia-Stal Świdnica - Foto-Higiena Gać 2:1, Sokół Marcinkowice - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4:2, Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz 1:2, Pogoń Oleśnica - Orzeł Sadowice 1:2, Karolina Jaworzyna Śląska - MKP Wołów 2:3, Piast Nowa Ruda - Unia Bardo przełożony na 17 bm.

1. Foto-Higiena Gać                          24        67:21        63
2. Polonia-Stal Świdnica                  25        42:25        49
3. MKP Wołów                                    24        52:37        46
4. Unia Bardo                                     23        51:33        43
5. Wiwa Goszcz                                 25        51:41        39
6. Pogoń Oleśnica                            25        43:40        37
7. Karolina Jaworzyna Śląska        24        40:42        36
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie             24        36:33        34
9. Bielawianka Bielawa                    24        40:32        32
10. KS Bystrzyca Kąty Wrocł.           25        33:52        30
11. Sokół Wielka Lipa                       25        38:39        28
12. GKS Kobierzyce                          25        40:43        27
13. Sokół Marcinkowice                   25        36:43        25
14. Victoria Świebodzice                  25        34:59        23
15. Piast Nowa Ruda                       24        26:51        19
16. Orzeł Sadowice                           23        22:60        14

KLASA OKRĘGOWA

Iskra Jaszkowa Dolna - Piławianka Piława Górna 1:2, Zryw Gola Świdnicka - Pogoń Duszniki-Zdrój 0:3 (w-r), Nysa Kłodzko - Górnik Boguszów-Gorce 4:1, Niemczanka Niemcza - Grom Witków 0:3 (w-r), Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna 1:0, Zdrój Jedlina-Zdrój - MKS Szczawno-Zdrój 3:3, Unia Złoty Stok - Orlęta Krosnowice 1:0, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Tuszyn 0:1.

1. Nysa Kłodzko                                   25        84:27        59
2. Zjednoczeni Żarów                         25        62:22        58
3. Górnik Boguszów-Gorce               25        46:35        53
4. Victoria Tuszyn                                25        55:25        52
5. Zdrój Jedlina-Zdrój                         25        68:37        50
6. LKS Bystrzyca Górna                      25        43:37        38
7. Zamek Kamieniec Ząbkowicki     25        50:37        35
8. MKS Szczawno-Zdrój                      24        46:40        35
9. Iskra Jaszkowa Dolna                    25        41:43        33
10. Pogoń Duszniki-Zdrój                  25        38:43        29
11. Unia Złoty Stok                               25        32:60        26
12. Grom Witków                                 24        39:55        25
13. Piławianka Piława Górna            25        26:56        22
14. Orlęta Krosnowice                        25        24:64        20
15. Zryw Gola Świdnicka                    25        31:68        12
      Niemczanka Niemcza                   25        23:65        12


KLASA A - Grupa III

Zieloni Łagiewniki - Skałki Stolec 1:0, LKS Dobrocin - Klubokawiarnia Roztocznik 2:2, Ślęża Ciepłowody - Polonia Ząbkowice Śląskie 2:1, Tarnovia Tarnów - Orzeł Piława Dolna 5:4, Harnaś Starczówek - Sparta Ziębice 1:6, Cis Brzeźnica - Koliber Uciechów 2:2, Henrykowianka Henryków - Inter Ożary 2:1.

1. Skałki Stolec                                  20        75:13        50
2. Sparta Ziębice                               20        58:27        45
3. Polonia Ząbkowice Śląskie        20        54:26        40
4. Zieloni Łagiewniki                        20        50:36        37
5. Henrykowianka Henryków          20        44:43        36
6. LKS Dobrocin                                20        43:50        30
7. Ślęża Ciepłowody                         20        42:27        29
8. Klubokawiarnia Roztocznik         20        28:36        28
9. Harnaś Starczówek                      20        33:39        26
10. Cis Brzeźnica                              20        24:34        24
11. Orzeł Piława Dolna                    20        33:49        18
12. Intrer Ożary                                  20        36:64        17
13. Koliber Uciechów                       20        20:47        10
14. Tarnovia Tarnów                         20        33:82        10

KLASA A - Grupa IV

Słowianin Wolibórz - Tęcza Ścinawka Dolna 9:0, Zamek Gorzanów - Śnieżnik Domaszków 5:2, Sudety Międzylesie - Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:3, LKS Wambierzyce - LKS Bierkowice 2:1, Hutnik Szczytna - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:5, Kryształ Stronie Śląskie - KS Polanica-Zdrój 9:1, Łomniczanka Stara Łomnica - Odrodzenie Szalejów Dolny1:2.

1. Kryształ Stronie Śląskie                  20        92:20        55
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój                20        79:20        51
3. Śnieżnik Domaszków                     20        60:40        38
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka             20        71:39        36
5. KS Polanica-Zdrój                           20        53:47        31
6. Słowianin Wolibórz                          20        52:59        30
7. Hutnik Szczytna                                20        55:52        29
8. Zamek Gorzanów                            20        54:56        27
9. Sudety Międzylesie                          20        40:57        23
10. LKS Bierkowice                             20        39:57        21
11. Odrodzenie Szalejów Dolny        20        22:69        19
12. Łomniczaka Stara Łomnica        20        45:54        18
13. LKS Wambierzyce                         20        32:53        17
14. Tęcza Ścinawka Dolna                 20        23:94        10



KLASA B - Grupa I

Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń 4:1, Przedborowianka Przedborowa - Piasek Potworów 2:6, Czarni Braszowice - Perła Płonica 5:2, Znicz Lubnów - Victoria Dębowiec 3:2, Wieża Rudnica - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 3:5.

1. Wieża Rudnica                                    15        80:22        36
2. Zamek II Kamieniec Ząbk.                15        54:25        31
3. Błękitni Niedźwiedź                            15        60:24        31
4. Znicz Lubnów                                      15        53:39        29
5. Spartakus Byczeń                              15        45:58        24
6. Perła Płonica                                      15        50:57        20
7. Czarni Braszowice                             15        39:43        19
8. Victoria Dębowiec                              15        41:43        17
9. Piasek Potworów                               15        20:75          7
10. Przedborowianka Przedborowa    15        16:72          4

KLASA B - Grupa II

Sparta Stary Waliszów - Zrzeszeni Niwa 1:2, ATS Wojbórz - Zamek Trzebieszowice 6:0, Lechia Ołdrzychowice - Huragan Bożków 0:3 (w-r), Granica Tłumaczów - Orzeł Mąkolno 3:1, pauzowała Czermna Kudowa-Zdrój.

1. ATS Wojbórz                             13        54:9        39
2. Granica Tłumaczów               14        46:23        34
3. Huragan Bożków                    13        33:20        27
4. Zrzeszeni Niwa                       14        35:31        23
5. Sparta Stary Waliszów          13        22:34        16
6. Czermna Kudowa-Zdrój       13        28:40        12
7. Orzeł Mąkolno                         13        29:46          9
8. Zamek Trzebieszowice         13        17:38          6
9. Lechia Ołdrzychowice           14        26:49          7
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-kolej0
Sobota, 2017-08-19
List_mini_pt-scieki0
Sobota, 2017-08-19
List_mini_pt-drift00
Sobota, 2017-08-19
List_mini_pt-bukowa0
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-prad1
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-moniuszkowski1
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-meteo6
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-drifting
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-plomienie
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-czytanie1
Piątek, 2017-08-18
polecamy

 



 
 








ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz