Z boisk piłkarskich różnych szczebli

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-04-09 20:03:38
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-10-10 09:49:53
DOLNY ŚLĄSK. Za nami kolejne rozgrywki piłkarskie. Świetnie spisuje się w nich bardzka Unia, niespodzianką jest wygrana noworudzkiego Piasta z wiceliderem IV ligi. A oto zestaw wyników z minionego weekendu.

IV LIGA WSCHODNIA
Unia Bardo - Victoria Świebodzice 2:0, Piast Nowa Ruda - Polonia-Stal Świdnica 1:0, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Marcinkowice 1:0, Orzeł Sadowice - Wiwa Goszcz 1:3, MKP Wołów - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:0, Karolina Jaworzyna Śląska - Foto-Higiena Gać 1:2, Pogoń Oleśnica - GKS Kobierzyce 0:0, Wokół Wielka Lipa - Bielawianka Bielawa 0:1.

1. Foto-Higiena Gać                      19        53:18        53
2. Polonia-Stal Świdnica              19        30:19        35
3. Unia Bardo                                 19        43:32        33
4. Pogoń Oleśnica                        19        32:25        32
5. Wiwa Goszcz                              19        41:26        32
6. MKP Wołów                                19        34:28        31
7. Bielawianka Bielawa                19        34:24        29
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie         19        27:28        27
9. Karolina Jaworzyna Śląska     19        28:37        26
10. Sokół Wielka Lipa                   19        34:30        25
11. KS Bystrzyca Kąty Wr.             19        23:41        22
12. GKS Kobierzyce                      19        34:29        22
13. Victoria Świebodzice              19        28:35        22
14. Sokół Marcinkowice               19        22:34        15
15. Piast Nowa Ruda                   19        17:41        12
16. Orzeł Sadowice                       19        16:49        10

KLASA OKRĘGOWA

Pogoń Duszniki-Zdrój - Górnik Boguszów-Gorce 1:2, Zryw Gola Świdnicka - Iskra Jaszkowa Dolna 0:3 (w-r), Victoria Tuszyn - Orlęta Krosnowice 2:1, Unia Złoty Stok - Nysa Kłodzko 0:6, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piławianka Piława Górna 3:0, Zjednoczeni Żarów - Grom Witków 5:0, Zdrój Jedlina-Zdrój - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r), MKS Szczawno-Zdrój - LKS Bystrzyca Górna 5:2.

1. Nysa Kłodzko                        19        62:22        45
2. Górnik Boguszów-Gorce    19        36:22        44
3. Zjednoczeni Żarów              19        38:19        40
4. Zdrój Jedlina-Zdrój              19        46:29        36
5. LKS Bystrzyca Górna          19        36:23        34
6. Victoria Tuszyn                     19        38:20        34
7. MKS Szczawno-Zdrój          19        38:26        31
8. Pogoń Duszniki-Zdrój         19        32:31        25
9. Zamek Kaminiec Ząbk.      19        36:32        25
10. Iskra Jaszkowa Dolna      19        24:32        23
11. Unia Złoty Stok                   19        26:45        19
12. Orlęta Krosnowice            19        20:39        17
13. Grom Witków                     19        25:46        16
14. Piławianka Piława G.       19        19:47        14
15. Zryw Gola Świdnicka        19        31:50        12
      Niemczanka Niemcza       19        23:47        12

KLASA A
Grupa III

Sparta Ziębice - Cis Brzeźnica 3:0, Orzeł Piława Dolna - Harnaś Starczówek 1:0, Polonia Ząbkowice Śląskie - Koliber Uciechów 2:0, Klubokawiarnia Roztocznik - Inter Ożary 3:1, Skałki Stolec - Henrykowianka Henryków 3:1, Zieloni Łagiewniki - Tarnovia Tarnów 2:1, LKS Dobrocin - Ślęża Ciepłowody 0:5.

1. Skałki Stolec                              15        61:10        40
2. Sparta Ziębice                           15        41:21        34
3. Polonia Ząbkowice Śląskie    15        40:16        31
4. Zieloni Łagiewniki                    15        44:32        28
5. Ślęża Ciepłowody                     15        37:21        24
6. LKS Dobrocin                            15        34:36        24
7. Henrykowianka Henryków       15        34:36        24
8. Klubokawiaria Roztocznik        15        22:29        23
9. Harnaś Starczówek                   15        25:23        22
10. Cis Brzeźnica                           15        18:22        19
11. Orzeł Piława Dolna                  15        23:37        15
12. Koliber Uciechów                    15        17:36          9
13. Inter Ożarów                             15        25:57          8
14. Tarnovia Tarnów                      15        22:67          1

Grupa IV

Odrodzenie Szalejów Dolny - Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:3, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Słowianin Wolibórz 8:1, LKS Bierkowice - KS Polanica-Zdrój 1:1, Śnieżnik Domaszków - Łomniczanka Stara Łomnica 4:2, Tęcza Ścinawka Dolna - Kryształ Stronie Śląskie 0:11, Zamek Gorzanów - Hutnik Szczytna 2:3, Sudety Międzylesie - LKS Wambierzyce 3:0.

1. Kryształ Stronie Śląskie               15        65:12        43
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój             15        61:14        36
3. Śnieżnik Domaszków                  15        49:25        32
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka          15        59:31        27
5. Hutnik zczytna                                15        46:38        23
6. KS Polanica-Zdrój                        15        37:32        22
7. Sudety Międzylesie                       15        32:42        20
8. Łomniczanka Stara Łomnica     15        40:40        18
9. Słowianin Wolibórz                       15        29:46        18
10. Zamek Gorzanów                       15        35:47        15
11. LKS Bierkowice                           15        31:45        15
12. LKS Wambierzyce                       15        21:41        11
13. Odrodzenie Szalejów Dolny      15        15:59        10
14. Tęcza Ścinawka Dolna               15        20:71        10


KLASA B
Grupa I

Błękitni Niedźwiedź - Piasek Potworów 5:1, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Perła Płonica 4:3, Znicz Lubnów - Czarni Braszowice 3:2, Wieża Rudnica - Przedborowianka Przedborowa 4:3, Victoria Dębowiec - Spartakus Byczeń 0:6.

1. Wieża Rudnica                               11        50:16        27
2. Znicz Lubnó                                     11        37:30        22
3. Spartakus Byczeń                          11        37:34        21
4. Zamek II Kamieniec Z.                  11        40:19        21
5. Błękitni Niedźwiedź                       11        40:20        19
6. Perła Płonica                                  11        49:38        19
7. Victoria Dębowiec                          11        31:29        13
8. Czarni Braszowice                         11        23:36        10
9. Przeborowianka Przedborowa    11        12:47          4
10. Piasek Potworów                         11        12:62          4

Grupa II

Lechia Ołdrzychowice - Sparta Stary Waliszów 0:3 (w-r), Orzeł Mąkolno - Zrzeszeni Niwa 2:3, Granica Tłumaczów - Czermna Kudowa-Zdrój 3:1, Huragan Bożków - Zamek Trzebieszowice 3:2, pauzował ATS Wojbórz.
 
1. ATS Wojbórz                         9         37:7          27
2. Granica Tłumaczó             10        36:16        27
3. Huragan Bożków               10        27:17        22
4. Sparta Stary Waliszów      10        19:27        15
5. Zrzeszeni Niwa                   10        23:23        14
6. Orzeł Mąkolno                     10        27:39          8
7. Czermna Kudowa-Zdrój   10        11:21          8
8. Zamek Trzebieszowice       9          9:29          0
9. Lechia Ołdrzychowice       10        26:37          7

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-dzik1
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-sztab0
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-energia8
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-nozna01
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-lecie
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-gorzuchow0
Piątek, 2017-10-20
List_mini_pt-szypulka1
Piątek, 2017-10-20
List_mini_pt-kwaszenie1
Piątek, 2017-10-20
List_mini_pt-bozkow0
Piątek, 2017-10-20
List_mini_pt-stanislaw0
Czwartek, 2017-10-19
polecamy
 
 









ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz