Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-10-14 22:08:57
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-10-14 22:08:57
REGION. Wszystkie drużyny czwartoligowe z powiatów: kłodzkiego i ząbkowickiego wygrały swoje dzisiejsze spotkania. A ponieważ rozegrano komplet meczów, znane są przesunięcia w tabeli.

Unia Bardo - Pogoń Oleśnica 4:1, Nysa Kłodzko - Śląsk II Wrocław, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Karolina Jaworzyna Śląska 1:0, Górnik Wałbrzych - MKP Wołów 4:0, Foto-Higiena Gać - Bielawianka Bielawa 3:0, Polonia Trzebnica - Wiwa Goszcz 1:2, Sokół Wielka Lipa - Polonia-Stal Świdnica 1:1, Sokół Marcinkowice - Piast Żerniki 4:4.

1. Foto-Higiena Gać                           10        24:10        25
2. Śląsk II Wrocław                             10        22:7          19
3. Bielawianka Bielawa                     10        12:11        19
4. Górnik Wałbrzych                            10        20:13        19
5. Orzeł Ząbkowice Śląskie              10        22:13        18
6. Sokół Marcinkowice                       10        23:15        16
7. Polonia-Stal Świdnica                   10        15:10        15
8. Unia Bardo                                      10        21:23        15
9. Nysa Kłodzko                                  10        22:20        14
10. Sokół Wielka Lipa                        10        13:16        13
11. Wiwa Goszcz                                 10        12:24        11
12. Polonia Trzebnica                        10        11:15        11
13. Piast Żerniki                                  10        14:18          9
14. MKP Wołów                                   10        13:21          9
15. Karolina Jaworzyna Śląska        10          9:23          8
16. Pogoń Oleśnica                            10          7:21          2

KLASA OKRĘGOWA
Iskra Jaszkowa Dolna - MKS Szczawno-Zdrój 4:0, Kryształ Stronie Śląskie - Victoria Tuszyn 2:2, Skałki Stolec - Piławianka Piława Górna 2:0, LKS Bystrzyca Górna - Piast Nowa Ruda 0:1, Orzeł Lubawka - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:1, Granit Roztoka - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:1, Grom Witków - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:2, Victoria Świebodzice - Zjednoczeni Żarów 1:2.

1. Zjednoczeni Żarów                     10        34:12        26
2. Piast Nowa Ruda                       10        29:13        25
3. Grom Witków                               10        22:14        22
4. Skałki Stolec                                10        26:10        21
5. Zdrój Jedlina-Zdrój                     10        23:17        18
6. Kryształ Stronie Śląskie             10        29:21        16
7. LKS Bystrzyca Górna                  10        16:10        15
8. Zamek Kamieniec Ząbk.           10        19:23        15
9. Granit Roztoka                             10        17:12        15
10. Victoria Tuszyn                          10        18:16        13
11. Orzeł Lubawka                          10        18:33        10
12. Piławianka PiławaGórna        10        16:20          8
13. Iskra Jaszkowa Dolna             10        19:22          8
14. MKS Szczawno-Zdrój               10        17:26          6
15. Pogoń Duszniki-Zdrój              10        12:35          4
16. Victoria Świebodzice                10          7:38          4

KLASA A - GRUPA III

LKS Gilów - GLKS Kamiennik 11:0, Polonia Ząbkowice Śląskie - Sparta Ziębice 5:1, Słowianin Wolibórz - Henrykowianka Henryków 4:2, Unia Złoty Stok - Znicz Lubnów 3:1, Inter Ożary - Ślęża Ciepłowody 2:2, pauzowała Klubokawiarnia Roztocznik, mecz Wieży Rudnica z Kolibrem Uciechów nie odbył się, gdyż nie przyjechali zawodnicy gości.

1. Ślęża Ciepłowody                     8        41:16        20
2. Inter Ożary                                  9        31:15        18
3. LKS Gilów                                  9        33:19        17
4. Sparta Ziębice                           8        29:17        16
5. Unia Złoty Stok                          9        13:18        15
6. Polonia Ząbkowice Śląskie    9        44:16        15
7. Klubokawiarnia Roztocznik     8        20:17        10
8. Slowianin Wolibórz                   8        28:27          9
9. Henrykowianka Henryków       7        17:22          7
10. Znicz Lubnów                          7        18:35          7
11. Wieża Rudnica                        7        28:37          6
12. Koliber Uciechów                   7          9:21          4
13. GLKS Kamiennik                    8          8:59          0

KLASA A - GRUPA IV
Odrodzenie Szalejów Dolny - Zamek Gorzanów 0:5, KS Polanica-Zdroj - LKS Wambierzyce 3:0, Sudety Międzylesie - ATS Wojbórz 3:2, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Śnieżnik Domoaszków 1:2, Łomniczanka Stara Łomnica - Granica Tłumaczów 2:2, LKS Bierkowice - Hutnik Szczytna 2:2, Orlęta Krosnowice - Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:2.

1. Śnieżnik Doomaszków               9         33:10        24
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój            9         27:8          22
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka         9         53:9          21
4. Sudety Międzylesie                      9        15:18        17
5. ATS Wojbórz                                  9        27:18        16
6. LKS Bierkowice                            9        11:23        12
7. Łomniczanka Stara Łomnica     9        20:22        12
8. Odrodzenie Szalejów Dolny       9        12:27        10
9. Orlęta Krosnowice                       9        14:16        10
10. Hutnik Szczytna                          9        18:28          9
11. Granica Tłumaczów                   9        15:25          9
12. KS Polanica-Zdrój                     9        10:19          7
13. Zamek Gorzanów                      9        23:32          6
14. LKS Wambierzyce                     9        11:34          4

KLASA B - GRUPA I
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Zrzeszeni Niwa 7:0, Zamek II Gorzanów - Trojan Lądek-Zdrój 1:7, Czermna Kudowa-Zdrój - Igliczna Wilkanów 6:0, Sparta Stary Waliszów - Zamek Trzebieszowice 1:0.

1. Zjednoczeni Ścinawka Śrdnia    9        47:12        25
2. Czermna Kudowa-Zdrój              9        23:13        19
3. Trojan Lądek-Zdrój                       9        43:11        19
4. Zamek Trzebieszowice                9        19:20        13
5. Zamek II Gorzanów                       9        16:38          9
6. Sparta Stary Waliszów                  9        21:26          8
7. Zrzeszeni Niwa                               9        12:32          6
8. Igliczna Wilkanów                          9          4:33          2

KLASA B - GRUPA II
Victoria Dębowiec - Perła Płonica 6:1, Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 5:4, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Błękitni Niedźwiedź 4:3, Orzeł Mąkolno - Harnaś Starczówek 0:2, Piasek Potworów - Cis Brzeźnica 0:2, pauzowali Czarni Braszowice.

1. Victoria Dębowiec                            7        27:11        21
2. Czarni Braszowice                           6        29:12        15
3. Zamek II kamieniec Ząbk.              6        20:9          15
4. Przedborowianka Przedborowa    7        17:15       10
5. Harnaś Starczówek                         6        11:9          10
6. Błękitni Niedźwiedź                         7        25:21          9
7. Orzeł Mąkolno                                  7        14:21          6
8. Cis Brzeźnica                                   6          8:11           6
9. Perła Płonica                                   6        14:24          6
10. Spartakus Byczeń                         6        13:26          4
11. Piasek Potworów                          6        10:29          1



Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-zlobek2
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_pt-silny
Niedziela, 2017-12-10
List_mini_pt-goworow3
Niedziela, 2017-12-10
List_mini_pt-slisko
Sobota, 2017-12-09
List_mini_pt-energia20
Sobota, 2017-12-09
List_mini_pt-kolejnik1
Sobota, 2017-12-09
List_mini_pt-ludwikowice0
Sobota, 2017-12-09
List_mini_pt-stypendia0
Sobota, 2017-12-09
List_mini_pt-dziadek2
Piątek, 2017-12-08
List_mini_pt-koleje0
Piątek, 2017-12-08
polecamy
 

 








ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz