Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-05-07 21:17:40
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-08-20 18:35:18
REGION. W kończącym się tygodniu piłkarze niższych klas rozegrali po dwie kolejki spotkań. W IV lidze cieszą dwa wygrane mecze noworudzkiego Piasta oraz dobra postawa bardzkiej Unii.

CZWARTA LIGA WSCHODNIA

Spotkania z 3 bm.: Piast Nowa Ruda - Wiwa Goszcz 4:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Unia Bardo 0:0, Orzeł Ząbkowice Śląskie - KS Bystrzyca Kąty Bystrzyckie 0:2, Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa 2:1, Sokół Marcinkowice - GKS Kobierzyce - 1:1, Sokół Wielka Lipa - Foto-Higiena Gać 0:0, Pogoń Oleśnica - Victoria Świebodzice 6:2, MKP Wołów - Orzeł Sadowice 3:2.

Spotkania z 6 bm.: Unia Bardo - Pogoń Oleśnica 1:0, Victoria Świebodzice - Piast Nowa Ruda 0:2, Wiwa Goszcz - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:2, Bielawianka Bielawa - MKP Wołów 1:2, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Sokół Wielka Lipa 0:0, Foto-Higiena Gać - Sokół Marcinkowice 2:1, GKS Kobierzyce - Polonia-Stal Świdnica 2:5. Orzeł Sadowice - Karolina Jaworzyna Śląska - przełożony na inny termin.

1. Foto-Higiena Gać                        23        66:19        63
2. Polonia-Stal Świdnica                24        40:24        46
3. Unia Bardo                                   23        51:33        43
4. MKP Wołów                                  23        49:35        43
5. Pogoń Oleśnica                          24        42:38        37
6. Wiwa Goszcz                                24        49:40        36
7. Karolina Jaworzyna Śląska       22        34:39        33
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie           23        32:33        31
9. KS Bystrzyca Kąty Wrocł.            24        31:48        30
10. Bielawianka Bielawa               23        37:32        29
11. Sokół Wielka Lipa                     24        37:37        28
12. GKS Kobierzyce                        24        40:40        27
13. Victoria Świebodzice                23        34:51        23
14. Sokół Marcinkowice                 24        32:41        22
15. Piast Nowa Ruda                     24        26:51        19
16. Orzeł Sadowice                         22        20:59        11

KLASA OKRĘGOWA


Wyniki z 3 bm.: Iskra Jaszkowa - Grom Witków 5:2, Unia Złoty Stok - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r), Nysa Kłodzko - Orlęta Krosnowice 8:0, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Duszniki-Zdrój 4:0, Zjednoczeni Żarów - Piławianka Piława Górna 5:1, Zryw Gola Świdnicka - LKS Bystrzyca Górna 0:3 (w-r), Zdrój Jedlina-Zdrój - Górnik Boguszów-Gorce 5:2, Victoria Tuszyn - MKS Szczawno-Zdrój 4:1.

Wyniki z 6 - 7 bm.: MKS Szczawno-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:5, Pogoń Duszniki-Zdrój - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1, LKS Bystrzyca - Nysa Kłodzko 2:5, Orlęta Krosnowice - Zjednoczeni Żarów 0:5, Piławianka Piława Górna - Unia Złoty Stok 0:0, Niemczanka Niemcza - Iskra Jaszkowa Dolna 0:3 (w-r), Grom Witków - Victoria Tuszyn 2:3, Górnik Boguszów-Gorce - Zryw Gola Świdnicka 3:0.

1. Nysa Kłodzko                                    23        80:26        55
2. Zjednoczeni Żarów                          24        61:22        55
3. Górnik Boguszów-Gorce                23        44:31        50
4. Zdró    j Jedlina-Zdrój                      24        65:34        49
5. Victoria Tuszyn                                 24        54:25        49
6. LKS Bystrzyca Górna                      24        43:36        38
7. Zamek Kamieniec Ząbkowicki     23        50:35        35
8. MKS Szczawno-Zdrój                      23        43:37        34
9. LKS Iskra Jaszkowa Dolna           24        40:41        33
10. Pogoń Duszniki-Zdrój                  24        35:42        26
11. Unia Złoty Stok                               24        31:60        23
12. Grom Witków                                 23        36:55        22
13. Orlęta Krosnowice                        24        24:63        20
14. Piławianka Piława Górna            23        24:55        18
15. LKS Zryw Gola Świdnicka           24        31:65        12
      Niemczanka Niemcza                  24        23:62        12

KLASA A - Grupa III

Inter Ożary - Harnaś Starczówek 4:1, Koliber Uciechów - Henrykowianka Henryków 0:1, Orzeł Piława Dolna - Cis Brzeźnica 1:3, Polonia Ząbkowice Śląskie - Tarnovia Tarnów 1:3, Klubokawiarnia Roztocznik - Ślęża Ciepłowody 2:1, Skałki Stolec - LKS Dobrocin 7:1, Sparta Ziębice - Zieloni Łagiewniki 2:1.

1. Skałki Stolec                                  19        75:12        50
2. Sparta Ziębice                               19        52:26        42
3. Polonia Ząbkowice Śląskie        19        53:24        40
4. Zieloni Łagiewniki                        19        49:36        34
5. Henrykowianka Henryków          19        42:42        33
6. LKS Dobrocin                                19        41:48        29
7. Klubokawiarnia Roztocznik        19        26:34        27
8. Ślęża Ciepłowody                         19        40:26        26
9. Harnaś Starczówek                      19        32:33        26
10. Cis Brzeźnica                              19        22:32        23
11. Orzeł Piława Dolna                     19        29:44        18
12. Intrer Ożary                                   18        32:61        14
13. Koliber Uciechów                       18        17:42          9
14. Tarnovia Tarnów                         19        28:78          7

KLASA A - Grupa IV:

Odrodzenie Szalejów - Słowianin Wolibórz 0:3, KS Polanica-Zdrój - Łomniczanka Stara Łomnica 2:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Kryształ Stronie Śląskie 1:4, LKS Bierkowice - Hutnik Szczytna 2:1, Włókniarz Kudowa-Zdrój - LKS Wambierzyce 3:1, Śnieżnik Domaszków - Sudety Międzylesie 2:1, Tęcza Ścinawka Dolna - Zamek Gorzanów 1:3.

1. Kryształ Stronie Śląskie                     19        83:19        52
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój                   19        76:18        48
3. Śnieżnik Domaszków                        19        58:35        38
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka                19        66:37        33
5. KS Polanica-Zdrój                              19        52:38        31
6. Hutnik Szczytna                                   19        53:47        29
7. Słowianin Wolibórz                            19        43:59        27
8. Zamek Gorzanów                              19        48:54        24
9. Sudety Międzylesie                            19        38:54        23
10. LKS Bierkowice                               19        38:55        21
11. Łomniczanka Stara Łomnica        19        44:52        18
12. Odrodzenie Szalejów Dolny          19        20:68        16
13. LKS Wambierzyce                           19        30:52        14
14. Tęcza Ścinawka Dolna                   19        23:84        10

KLASA B - Grupa I

Piasek Potworów - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 0:1, Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica 1:6, Spartakus Byczeń - Znicz Lubnów 5:3, Perła Płonica - Błękitni Niedźwiedź 1:5, Przedborowianka Przedborowa - Czarni Braszowice 1:2.

1. Wieża Rudnica                                   14        77:17        36
2. Zamek II Kamieniec Ząbk.               14        49:22        28
3. Błękitni Niedźwiedź                           14        56:23        28
4. Znicz Lubnów                                     14        50:37        26
5. Spartakus Byczeń                             14        44:54        24
6. Perła Płonica                                     14        48:52        20
7. Victoria Dębowiec                             14        39:40        17
8. Czarni Braszowice                            14        34:41        16
9. Przedborowianka Przedborowa     14        14:66          4
10. Piasek Potworów                            14        14:73          4

KLASA B - Grupa II

Huragan Bożków - Granica Tłumaczów 2:2, Zamek Trzebieszowice - Lechia Ołdrzychowice 3:0 (w-r), Zrzeszeni Niwa - ATS Wojbórz 2:5, Czermna Kudowa-Zdrój - Sparta Stary Waliszów 2:2, pauzował Orzeł Mąkolno.

1. ATS Wojbórz                             12        48:9           36
2. Granica Tłumaczów                13        43:22        31
3. Huragan Bożków                     12        30:20        24
4. Zrzeszeni Niwa                        13        33:30        20
5. Sparta Stary Waliszów           12        21:32        16
6. Czermna Kudowa-Zdrój        13        28:40        12
7. Orzeł Mąkolno                          12        28:43          9
8. Zamek Trzebieszowice          12        17:32          6
9. Lechia Ołdrzychowice             13        26:46          7
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-sybirak0
Środa, 2017-09-20
List_mini_pt-zielen0
Środa, 2017-09-20
List_mini_pt-energia23
Środa, 2017-09-20
List_mini_pt-mieszkancy.park
Środa, 2017-09-20
List_mini_pt-uniwerek0
Wtorek, 2017-09-19
List_mini_pt-kominy1
Wtorek, 2017-09-19
List_mini_pt-zamenhofa
Wtorek, 2017-09-19
List_mini_pt-swietokradcy0
Wtorek, 2017-09-19
List_mini_pt-ugoda
Wtorek, 2017-09-19
List_mini_pt-cwiczenia0
Poniedziałek, 2017-09-18
polecamy
 










ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz