Wpadli z narkotykami i alkoholem bez akcyzy

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2020-08-07 10:08:37
BYSTRZYCA KŁODZKA. Policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali 46-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Mężczyzna posiadał w mieszkaniu 85,71 g marihuany i 95,42 g amfetaminy. Ponadto 36-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego, który posiadał w woreczkach strunowych 0.85 g marihuany i amfetaminę w ilości 0,57 g. W mieszkaniu ujawniono również urządzenie do produkcji alkoholu i kilka litrów alkoholu bez znaków akcyzy. Środki zabezpieczono procesowo - komunikuje nadkom. Krzysztof Bal z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.
 

Opr. (bwb)
Foto KPP Kłodzko
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_731338708-4222157358033620-3912634846232597214-n
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-polanica-moto-safety-day-2026-01
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_2u2a2827--1-
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-miedzylesie-80-lecie-osp-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731022771-1797824031583713-2043585024535895692-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2556
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
List_mini_732832306-869607762869755-5867609803946843395-n
Sobota, 2026-06-27
polecamy