Dwudziestotrzylatek oddany pingpongowi

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2019-05-06 21:28:04
BYSTRZYCA KŁODZKA. W tym roku Bystrzyckie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego obchodzi 23. rocznicę powstania. Najlepszym sposobem na uczczenie tego wydarzenia było zorganizowanie turnieju. Zawody odbyły się 5 maja w Ołdrzychowicach Kłodzkich z udziałem aż 46 osób(!) , co jest chyba rekordem bystrzyckich spotkań.

Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajął Łukasz Paciorek - KTS Wolbromek, drugie - Mateusz Dasiewicz - Ołdrzychowice, trzecie - Julian Motyka - Kłodzko.

W turnieju głównym, w którym wystartowało 38 zawodników, pierwsze miejsce zajął Radosław Wiśniewski -UKS Ludwikowice; w finale w pięciu setach pokonał Zbigniewa Sobkowa - TKS Granit Strzelin. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Przyborowski - MKS Victoria Jelcz Laskowice.

Ponadto w pierwszej dziesiątce znaleźli się jeszcze: 4. Bartosz Jurkiewicz - Orlęta Krosnowice, 5. Ryszard Kulak - Orlęta Krosnowice, 6. Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka, 7. Karol Meissner - Lechia Ołdrzychowice, 8. Albert Krupa - BSTS, 9. Sławomir Bednarski - BSTS, 10.Wincenty Marchewski - Victoria Jelcz Laskowice.