Siłacze z Międzylesia drużynowymi mistrzami Polski!

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2019-04-11 07:46:07
SKÓRZEC (pow. siedlecki) Zawodnicy Sekcji Sportów Siłowych Międzyzakładowego Ludowego Klubu Sportowego "Sudety" zostali drużynowymi mistrzami kraju. Sięgnęli po ten tytuł podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym Federacji XPC. Zawody odbywały się w dniach 6 - 7 kwietnia br. w Skórzcu koło Siedlec z udziałem około 250 siłaczy.
 



- Zawodnicy MLKS "Sudety" Międzylesie w klasyfikacji indywidualnej zdobyli łącznie 9 medali: 4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe. W klasyfikacji drużynowej wyciskania sztangi leżąc wywalczyli  tytuł Drużynowego Mistrza Polski Federacji  XPC na rok 2019 - podkreśla Krzysztof Halczyk z międzyleskiego klubu.
 


Od lewej  Grzegorz Kantor , Kamila Wyderska, Łukasz Gajdulewicz, Marcin Szreiber, Piotr Jurkiewicz Krzysztof Halczyk , Andrzej Juraszek - u dołu Patryk Hajduk

Nie ma co dziwić się radości zespołu, który od wielu lat w pocie czoła i z mozołem pracuje nad kondycją i sięga po coraz to lepsze wyniki.
(bwb)

Komentarze:
Aparat111*.ssp.dialog.net.pl
Czwartek, 2019-04-11 16:20
Wincy witamin i ryzu!
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_728527786-1004147885568093-2218564764911715784-n
Poniedziałek, 2026-06-22
List_mini_miedzylesie
Poniedziałek, 2026-06-22
List_mini_2u2a6120
Poniedziałek, 2026-06-22
List_mini_pt-psie2
Poniedziałek, 2026-06-22
List_mini_2u2a2192-2
Poniedziałek, 2026-06-22
List_mini_pt-obryw4
Poniedziałek, 2026-06-22
List_mini_dkl24-tryptyk-haniebny
Niedziela, 2026-06-21
List_mini_728280905-27376059885366101-7613552456333306355-n
Niedziela, 2026-06-21
List_mini_dkl24-szalejow-dolny-80-lat-osp-23
Niedziela, 2026-06-21
List_mini_727479484-1456642769605506-3300501957634814602-n
Niedziela, 2026-06-21
polecamy