Uczniowie z "Dwójki" posadzili trochę lasu

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2019-12-01 13:03:38
POLANICA-ZDRÓJ. Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Jana Pawła II w Kłodzku kilka dni temu przyjechała do leśnictwa Polanica. Tam na jednym z obszarów przeznaczonych do zalesienia, pod pieką leśników z Nadleśnictwa Zdroje, dzieci zabrały się za sadzenie drzewek. Czyniły to w ramach projektu pn. "Las wita nas".
 

Pracownicy leśni pochwalili uczniów za ich zapał i zaangażowanie przy odbudowie drzewostanu. Do zalesienia tego terenu wykorzystano sadzonki modrzewia wyhodowane w szkółce prowadzonej przez Nadleśnictwo Zdroje.
 
(bwb) 

Foto SP nr 2 w Kłodzku

Tagi

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_731338708-4222157358033620-3912634846232597214-n
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-polanica-moto-safety-day-2026-01
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_2u2a2827--1-
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-miedzylesie-80-lecie-osp-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731022771-1797824031583713-2043585024535895692-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2556
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
List_mini_732832306-869607762869755-5867609803946843395-n
Sobota, 2026-06-27
polecamy