(Inf. wł.). W sobotę, 27 bm. burmistrz Kłodzka Michał Piszko podejmował cztery pary małżeńskie. W tym roku świętują one 50-lecie bycia w związku i z tej okazji urząd Prezydenta RP przyznał im Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które wręczono podczas spotkania w Centrum Aktywności Lokalnej.
Bohaterami wspomnianego wydarzenia byli pp. Maria i Leszek Wnętrzakowie, Jadwiga i Henryk Danielowie, Urszula i Mieczysław Wojtyłowie oraz Lucyna i Lech Pospiszylowie. Od włodarza Kłodzka jubilaci otrzymali listy gratulacyjne i życzenia dalszych, szczęśliwych lat.
(bwb)
Foto UM Kłodzko