KŁODZKO - Przyjaciele zwierząt nie zawiedli

(Inf. zewn.). Podczas tegorocznego Festynu Rodzinnego, mimo upału, gościliśmy sporą liczbę gości. Na naszej loteri fantowej wylosowno około 80 losów, wśród których były nagrody takie jak: spacer z alpakami, voucher do Sali Zabaw Jaś, zabawki i rękodzieła. Naszych najmłodszych gości zabawiał stitch oraz Jednorożec. Odwiedził nas klub jeździecki z "Róży Kłodzkiej", dzięki któremu dzieci mogły pojeździć na konikach, był też dmuchaniec. A dzięki lokalnym piekarniom w czasie imprezy każdy mógł zjeść coś słodkiego. W imieniu wszystkich wolontariuszy - dziękujemy!
 

 
 
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w imprezie charytatywnej „Festy Rodziny” w Schronisku dla Zwierząt. Dzięki państwa obecności mogliśmy wspólnie bawić się, spędzić miło czas i stworzyć wyjątkową atmosferę pełną życzliwości oraz wsparcia dla naszych podopiecznych.

 
 
Dzięki wsparciu lokalnych piekarni – Precel, Machela oraz Piekarni Ścinawica – mogliśmy zaoferować państwu pyszne ciasta i świeże pieczywo. Firma Staropolanka, jak zawsze, zadbała o odpowiednie nawodnienie uczestników wydarzenia. Natomiast wyjątkowym bigosem częstowała wszystkich pani Asia z Hrabina's Montecarlo.

 


 
 
Stoły i krzesła na potrzeby wydarzenia wypożyczyli nam niezawodni żołnierze z 22 Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej, za co również składamy serdeczne podziękowania. Wszystkim sponsorom, darczyńcom oraz państwu – naszym gościom – z całego serca dziękujemy za obecność, wsparcie i okazane dobro. Dziękujemy, że jesteście z nami i że razem możemy tak wiele. To dzięki wam takie wydarzenia mają sens i pokazują, jak wielką siłę ma wspólne działanie.Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
 
Fundacja Pod Psią Gwiazdą 
Kłodzko