Na spotkaniu autorskim o literackim debiucie i pasjach

BYSTRZYCA KŁODZKA (inf. zewn.). Sporym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie autorskie z utalentowaną pisarką Victorią Kå, które odbyło się w niedzielę, 3 bm., w sali konferencyjnej hotelu Abis. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Śnieżnicki Klub Biznesu. 
 
Victoria Kå, czyli Wiktoria Karpińska zadebiutowała powieścią z pogranicza literatury obyczajowej i romansu pt. „Super Power Less”. Książka zdobywa bardzo dobre oceny i przychylne opinie w największym polskim serwisie o książkach lubimyczytać.pl. Czytelnicy chwalą wciągającą, intrygującą i tajemniczą historię. O tym jak powstała i o anegdotach z nią związanych można było posłuchać podczas spotkania z bystrzyczanką, które zgromadziło kilkudziesięcioosobową publiczność. 
 
Entuzjaści literatury mogli również dowiedzieć się o najbliższych planach wydawniczych i poznać pisarkę od jej innej strony. Podczas spotkania W. Karpińska przyznała, że spośród innych jej pasji najważniejsze miejsce zajmuje muzyka. Jak się okazało autorka gra na kilku instrumentach i zajmuje się komponowaniem własnych utworów. 
 
Wśród przybyłych na spotkanie gości znaleźli się m.in. burmistrzyni Renata Surma oraz zawodnik Muay-Thai i K-1 Maciej Karpiński – prywatnie mąż pisarki. Wydarzenie zostało poprowadzone przez Agnieszkę Scelinę oraz Adama Jaśnikowskiego
 
– Śnieżnicki Klub Biznesu chciałby promować i wspierać nasze talenty z regionu - takie jak pisarka W. Karpińska i mistrz M. Karpiński – podkreślił A. Jaśnikowsk i dodał: – Małżeństwo, które pomimo swoich zupełnie różnych pól rozwoju łączy determinacja i samodyscyplina, warto śledzić na Instagramie (@m_karpinski.96, @vvictoria_ka), gdzie oboje chętnie dzielą się z obserwującymi swoimi pasjami.
 
Opr. (bp)
FOTOMIGAWKI Z WYDARZENIA: