Raz do roku z kobiecym akcentem

BARDO (inf. wł.). Sporo mieszkanek miasta i gminy skorzystało z zaproszenia burmistrza Krzysztofa Żegańskiego i zawitało w piątkowy wieczór, 10 bm. do budynku Centrum Kultury i Biblioteki. I zostało mile zaskoczonych, bo przygotowana impreza z okazji Święta Kobiet nie była pozbawiona niespodzianek.


Wiele ciepła i słodkości skierowano do pań - tych obecnych i tych nieobecnych, starszych i młodszych - mieszkanek gminy bardzkiej, w tym grupy Ukrainek, które tutaj znalazły dla siebie przystań po opuszczeniu swojego kraju. Włodarz Barda przekazał na ręce wszystkich zgromadzonych w sali widowiskowej życzenia wywołane Dniem Kobiet. Przyłączyła sie do nich przewodnicząca Rady Miejskiej Barda Barbara Strzelec nie zapominając o mężczyznach, których święto przypada właśnie 10 marca.

Każda z uczestniczek wydarzenia w CKiB-ie obok kwiatka otrzymała wouczer uprawniający do jednorazowego skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych w gabinetach znajdujących się w nowo uruchomionym domu seniora. A później, przy kawie, herbacie i aromatycznych ciastach, wysłuchano koncertu utworów francuskich w wykonaniu Julii Mikołajczak występującej przy akompaniamencie Malwiny Kołt i Daniela Kopcia.
 
(bwb)

FOTOMIGAWKI Z WYDARZENIA