Puchar prezesa BSTS-u dla Mateusza Dubika

BYSTRZYCA KŁODZKA (inf. zewn.). Bystrzyckie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego jest bardzo aktywne w popularyzowaniu tej dyscypliny; organizuje turnieje, adresując je do wszystkich grup wiekowych. Jednym z nich jest rywalizacja o puchar prezesa BSTS-u. W minioną niedzielę doszło do niej po raz 28.


W hali sportowej w Bystrzycy Kłodzkiej, podczas przeprowadzonej rywalizacji, w której stawką było trofeum ufundowane przez prezesa BSTS-u Jana Słowika, najlepszym okazał się Mateusz Dubik z kłodzkiego Impulsu; to już jego piąte zwycięstwo w pucharowych turniejach. Drugie miejsce wywalczył Artur Kwaśnik z MLKS-u Sudety Międzylesie, zaś trzecie - Grzegorz Wojtaszek z BSTS-u.
 

Na dalszych miejscach uplasowali się kolejno - 4. Bartosz Jurkiewicz - Sudety Międzylesie, 5. Bolesław Dyc - Sudety Międzylesie, 6. Rafał Zajączkowski - Płomień Makowice, 7. Mariusz Pusz - BSTS, 8. Otto Janke - ZTS Ząbkowice Śląskie, 9. Jerzy Motyka - MKS Nysa Kłodzko, 10. Maciej Witkowski - ZTS Ząbkowice Śląskie.
 

- Nie możemy nie wspomnieć o niespodziewanej wizycie Ani i Kasi Węgrzynówien - utytułowanych zawodniczek tenisa stołowego - zauważa Anatol Kornberger z BSTS-u. - Bardzo cieszymy się, że wciąż pamiętają o nas i że mile wspominają nasze turnieje, gdzie stawiały pierwsze kroki jako małe dziewczynki. Nie zabrakło oczywiście wspólnych gierek oraz pamiątkowych zdjęć. Dziękujemy!

Opr. (bwb)

Foto BSTS