Nowa atrakcja w sąsiedztwie czereśniowego sadu

BARDO (inf. wł.). W pobliżu sadu czereśniowego na terenie Hotelu Bardo otwarto dziś, 8 bm. pole do gry w minigolfa. Powiększono tym samym ofertę aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu dla mieszkańców gminy, turystów i gości hotelowych. 
 
Symboliczne przecięcie wstęgi poprzedziło wystąpienie Marcina Skoczenia - właściciela Hotelu Bardo, który podziękował wszystkim zaangażowanym w proces realizacji tej inwestycji, w tym Lokalnej Grupie Działania Qwsi, przedstawicielom gminy, wykonawcom i pracownikom hotelu. 
 
Wśród zaproszonych gości był burmistrz Barda Krzysztof Żegański, który korzystając z okazji pogratulował właścicielom obiektu kolejnego zrealizowanego pomysłu i przypomniał o ważnej gminnej inwestycji realizowanej w bliskim sąsiedztwie hotelu – Gratuluje przede wszystkim właścicielom tego kolejnego pomysłu, który jest uzupełnieniem atrakcji w gminie Bardo, a szczególnie w tym miejscu, którym jest Centrum Turystyki Aktywnej. Współpraca z prywatnym sektorem i sektorem publicznym, czyli gminą, daje tutaj widoczne efekty. Wspomnę tylko, że już niebawem rozpocznie się tu budowa kolejnych domków letniskowych, ale również kolejne etapy z projektu Qwsi. Natomiast gmina Bardo realizuje tu - w perspektywie tej jesieni - zadanie związane z budową pola kamperowego i namiotowego, i również centrum turystyki aktywnej, szczególnie dla rowerzystów, wspinaczy, i wieloma, wieloma innymi atrakcjami...
 
Zasady gry w golfa wyjaśnili właściciele pola golfowego w Szczytnej – rodzeństwo Agnieszka i Marcin Lemańscy. Świeżo przeszkoleni goście chętnie korzystali z nowo otwartej atrakcji. 
 
Pole golfowe to jedna z trzech osobliwości aktualnie realizowanego projektu pn. „Bardzkie Centrum Edukacji Wodnej, Fitness Park i Park Golfowy”, na który firma pozyskała wsparcie finansowe z LGD Qwsi. W ramach projektu do końca bieżącego roku ma powstać jeszcze płytki wodny plac zabaw oraz fitness-park z urządzeniami do „street workoutu”. 
 
Poprzez wybudowanie pola golfowego obszar Lokalnej Grupy Działania Bardo i okolica zyskują nową atrakcję, która doskonale wpisuje się w walory środowiska naturalnego, otoczenia zieleni i świeżego powietrza. Pole golfowe to doskonała rozrywka dla każdego mieszkańca, turysty i grup zorganizowanych, którzy są stałym elementem odwiedzającym nasz obszar. – poinformowała nas Renata Brajter-Jędrasik, dyrektor Hotelu Bardo
 
BP

MIGAWKI Z WYDARZENIA