Makroregionalne pływanie w Słupcu

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2019-03-24 22:59:59
NOWA RUDA. Podczas minionego weekendu w słupieckiej krytej pływalni odbyły się eliminacje Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików w wieku 12 - 13 lat, zarazem Makroregionalne Mistrzostwa w Pływaniu. W kategorii 12-latków triumfowało Towarzystwo Pływackie Zielona Góra (13 złotych medali, 8 srebrnych i 3 brązowe) przed Neptunem Świdnica (3 złote) oraz Koralem Wrocław (1 - 1 - 4). HS Team Basen Kłodzko zajął 6. miejsce (0 - 2 - 3). Natomiast w grupie 13-latków zwyciężył Koral Wrocław (6 - 3 - 3) przed Śląskiem Wrocław (5 - 2 - 6) i Juvenią Wrocław (2 - 6 - 2).


Wyniki indywidualne - dziewczęta 12-latki, 100 m stylem motylkowym: 1. Oliwia Glińska TP Zielona Góra 1:15:08, 2. Rozalia Kwiatkowska Koral Wrocław 1:16:56, 3. Maria Wierzbicka HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:19:19. Dziewczęta, 13-latki, 100 m st. motyl.: 1. Anna Sobaszek Szafir Wałbrzych 1:10:63, 2. Wiktoria Łęcka TP Zielona Góra 1:14:66, 3. Klara Pityńska 1:15:26. Chłopcy, 12-latkowie, 100 m st. motyl.: 1. Bartosz Wieraszka TP Zielona Góra 1:11:13, 2. Dawid Wojsław Juvenia Wrocław 1:20:71, 3. Krystian Kasprzak JUST SWIM Jelenia Góra 1:22:14. Chłopcy, 13-latkowie, st. motylk.: 1. Karol Grudziński Koral Wrocław 1:09:62, 2. Jakub Pliszka Balti Bielawa 1:09:70, 3. Jan Pepłowski Śląsk Wrocław 1:15:93.

Dziewczęta, 12-latki, 100 m st. klasycznym: 1. Emilia Kot TP Zielona Góra 1:16:10, 2. Maja Poręba HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:22:23, 3. Hanna Lewicka HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:27:73. Dziewczęta, 13-latki, 100 m st. klasyczn.: 1. Tamara Jach Koral Wrocław 1:20:00, 2. Magdalena Lechowska Juvenia Wrocław 1:20:89, 3. Natalia Janiszewska Śląsk Wrocław 1:22:40. Chłopcy, 12-latkowie, 100 m st. klasyczn.: 1. Piotr Florczak Neptun Świdnica 1:20:57, 2. Dawid Wojsław Juvenia Wrocław 1:29:75, 3. Leon Fischer Juvenia Wrocław 1:29:92. Chłopcy, 13-latkowie, 100 m st. klasyczn.: 1. Dominik Żak Piast Głogów 1:19:40, 2. Maciej Lipiec Koral Wrocław 1:23:32, 3. Mateusz Mielcarek Śląsk Wrocław 1:25:87, 8. Piotr Witkiewicz HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:28:86.

Dziewczęta, 12-latki, 200 m stylem grzbietowym: 1. Oliwia Glińska TP Zielona Góra 2:37:29, 2. Dominika Rutkowska TP Zielona Góra 2:45:21, 3. Rozalia Kwiatkowska Koral Wrocław 2:45:59, 5. Maja Poręba HS Team Kryty Basen Kłodzko 2:49:80, 6. Hanna Lewicka HS Team Kryty Basen Kłodzko 2:54:14, 7. Maria Wierzbicka HS Team Kryty Basen Kłodzko 2:54:35, 28. Kornelia Rogóż HS Team Kryty Basen Kłodzko 3:23:54. Dziewczęta, 13-latki, 200 m st. grzbiet.: 1. Anna Traczyk Juvenia Wrocław 2:26:06, 2. Wiktoria Łęcka TP Zielona Góra 2:34:42, 3. Jagoda Banasik Śląsk Wrocław 2:39:57. Chłopcy, 12-latkowie, 200 m st. grzbiet.: 1. Julian Drobek TP Zielona Góra 2:45:34, 2. Leon Fischer Juvenia Wrocław 2:45:55, 3. Paweł Kowalski TP Zielona Góra 2:51:39. Chłopcy, 13-latkowie, 200 m st. grzbiet.: 1. Sebastian Bałdyga Energetyk Zgorzelec 2:37:01, 2. Maksymilian Skopiński TP Zielona Góra 2:37:30, 3. Marcin Gałecki Śląsk Wrocław 2:38:94, 8. Piotr Witkiewicz HS Team Kryty Basen Kłodzko 2:49:30, 22. Mikołaj Szewczun HS Team Kryty Basen Kłodzko 3:11:19.

Dziwczęta, 12-latki, 400 m stylem dowolnym: 1. Emilia Kot TP Zielona Góra 4:56:30, 2. Michalina Głowiak Śląsk Wrocław 5:15:45, 3. Patrycja Giewada Krośnicka Przystań 5:18:62. Dziewczęta, 13-latki, 400 m st. dowoln.: 1. Natalia Janiszewska Śląsk Wrocław 4:47:37, 2. Anna Traczyk Juvenia Wrocław 4:49:04, 3. Roksana Grązka TP Zielona Góra 4:51:70. Chłopcy, 12-latkowie, 400 m st. dowoln.: 1. Bartosz Wieraszka TP Zielona Góra 5:01:47, 2. Marcel Piotrowski Piast Głogów 5:27:18, 3. Bartosz Gajewski TP Zielona Góra 5:28:78. Chłopcy, 13-latkowie, 400 m st. dowoln.: 1. Jan Peplowski Śląsk Wrocław 4:53:74, 2. Maciej Lipiec 4:55:13, 3. Sebastian Bałdyga Energetyk Zgorzelec 5:07:96.

Mieszane, 12-latkowi e, 4 x 50 m st. zmiennym: 1. TP Zielona Góra 1 - TP Zielona Góra 2:00:51, 2. TP Zielona Góra 2 - TP Zielona Góra 2:05:59, 3. Śląsk Wrocław 1 - Śląsk Wrocław 2:09:60, 9. HS Team Kryty Basen Kłodzko 1 (Hanna Lewicka, Maja Poręba) - HS Team Kryty Basen Kłodzko (Maria Wierzbicka, Kornelia Rogóż) 2:16:91. Mieszane, 13-latkowie, 4 x 50 m, st. zmiennym: 1. Koral Wrocław 1 - Koral Wrocław 2:08:81, 2. Balti Bielawa 1 - Balti Bielawa 2:13:84, 3. Juvenia Wrocław 1 - Juvenia Wrocław 2:14:08.

Dziewczęta, 12-latki, 100 m st. dowolny: 1. Rozalia Kwiatkowska Koral Wrocław 1:05:72, 2. Dominika Rutkowska TP Zielona Góra 1:07:79, 3. Julia Drewniak JUST SWIM Jelenia Góra 1:09:51, 9. Maria Wierzbicka HS Team Kryty Baen Kłodzko 1:12:59, 40. Kornelia Rogóż HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:24:39. Dziewczęta, 13-latki, 100 m st. dowoln.: 1. Natalia Janiszewska Śląsk Wrocław 1:00:69, 2. Magdalena Lechowska Juvenia Wrocław 1:03:71, 3. Roksana Grązka TP Zielona Góra 1:03:77. Chłopcy, 12-latkowe, 100 m st. dowoln.: 1. Julian Drobek TP Zielona Góra 1:06:75, 2. Dawid Wojsław Juvenia Wrocław 1:07:57, 3. Oskar Polański Rekin Świebodzice 1:07:69. Chłopcy, 13-latkowie, 100 m st. dowolnym: 1. Maciej Lipiec Koral Wrocław 1:00:86, 2. Sebastian Bałdyga Energetyk Zgorzelec 1:02:49, 3. Karol Grudziński Koral Wrocław 1:02:68, 14. Piotr Witkiewicz HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:07:93,

Dziewczęta, 12-latki, 200 m st. klasyczn.: 1. Emilia Kot TP Zielona Góra 2:49:92, 2. Maja Poręba HS Team Kryty Basen Kłodzko 3:02:47, 3. Hanna Lewicka HS Team Kryty Basen Kłodzko 3:09:45. Dziewczęta, 13-latki, 200 m st. klasyczn.: 1. Tamara Jach Koral Wrocław 2:54:51, 2. Klara Pityńska Juvenia Wrocław 3:02:83, 3. Martyna Kuśnierz Neptun Świdnica 3:05:34. Chłopcy, 12-latkowie, 200 m st. klasyczn.: 1. Piotr Florczak Neptun Świdnica 2:51:16, 2. Szymon Blacha Śląsk Wrocław 3:09:69, 3. Leon Fischer Juvenia Wrocław 3:11:12. Chłopcy, 13-latkowie, 200 m st. klasyczn.: 1. Mateusz Mielcarek Śląsk Wrocław 3:07:44, 2. Radosław Juś Rekin Świebodzice 3:10:27, 3. Paweł Malinowski Koral Wrocław 3:10:53.

Dziewczęta, 12-latki, 100 m st. grzbiet.: 1. Oliwia Glińska TP Zielona Góra 1:13:97, 2. Dominika Rutkowska TP Zielona Góra 1:17:07, 3. Amelia Władyczka Koral Wrocław 1:18:38, 5. Maja Poręba HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:20:32, 8. Hanna Lewicka HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:22:20, 25. Kornelia Rogóż HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:33:29. Dziewczęta, 13-latki, 100 m st. grzbiet.: 1. Natalia Janiszewska Śląsk Wrocław 1:08:33, 2. Anna Traczyk Juvenia Wrocław 1:09:49, 3. Wiktoria Łęcka TP Zielona Góra 1:10:45. Chłopcy, 12-latkowie, 100 m st. grzbiet.: 1. Wojciech Okoń Torpeda Oleśnica 1:11:08, 2. Bartosz Wieraszka TP Zielona Góra 1:12:77, 3. Julian Drobek TP Zielona Góra 1:16:78. Chłopcy, 13-latkowie, 100 m st. grzbiet.: 1. Sebastian Bałdyga Energetyk Zgorzelec 1:12:10, 2. Marcin Gałecki Śląsk Wrocław 1:12:84, 3. Michał Dyrda Koral Wrocław 1:13:41, 5. Piotr Witkiewicz HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:16:32, 17. Mikołaj Szewczun HS Team Kryty Basen Kłodzko 1:27:11.

Dziewczęta, 12-latki, 200 m st. zmienny: 1. Emilia Kot TP Zielona Góra 2:38:21, 2. Oliwia Glińska TP Zielona Góra 2:41:84, 3. Rozalia Kwiatkowska Koral Wrocław 2:44:26, 5. Maria Wierzbicka HS Team Kryty Basen Kłodzko 2:54:52. Dziewczęta, 13-latki, 200 m st. zmienny: 1. Magdalena Lechowska Juvenia Wrocław 2:34:06, 2. Anna Traczyk Juvenia Wrocław 2:26:13, 3. Anna Sobaszek Szafir Wałbrzych 2:37:47. Chłopcy, 12-latkowie, 200 m st. zmienny: 1. Piotr Florczak Neptun Świdnica 2:41:92, 2. Bartosz Gajewski TP Zielona Góra 2:52:54, 3. Marcel Piotrowski Piast Głogów 2:52:65. Chłopcy, 13-latkowie, 200 m st. zmienny: 1. Jakub Pliszka Balti Bielawa 2:35:79, 2. Maciej Lipiec Koral Wrocław 2:37:24, 3. Jan Pepłowski Śląsk Wrocław 2:40:88.

Pary mieszane, 12-latkowie, 4 x 50, st. zmiennym: 1. TP Zielona Góra 1 - TP Zielona Góra 2:11:41, 2. TP Zielona Góra 2 - TP Zielona Góra 2:24:22, 3. Koral Wrocław 1 - Koral Wrocław 2:25:33, 6. HS Team Kryty Basen Kłodzko 1 (Hanna Lewicka, Maja Poręba) - HS Team Kryty Basen (Maria Wierzbicka, Kornelia Rogóż) 2:26:75. Pary mieszane, 13-latkowie, 4 x 50, st. dowolnym: 1. Koral Wrocław 1 - Koral Wrocław 1:56:70, 2. Śląsk Wrocław 1 - Śląsk Wrocław 1:57:91, 3. Balti Bielawa 1 - Balti Bielawa 1:59:38.

Klasyfikacja punktowa po I rundzie - chłopcy 12-letni: 1. Piotr Florczyk Neptun Świdnica - 676, 2. Bartosz Wieraszka TP Zielona Góra - 656, 3. Wojciech Okoń Torpeda Oleśnica - 609, chłopcy 13-letni: 1. Maciej Lipiec Koral Wrocław - 773, 2. Jakub Pliszka Balti Bielawa - 711, 3. Dominik Żak Piast Głogów - 706, 19. Piotr Witkiewicz HS Team Kryty Basen Kłodzko - 552, 48. Mikołaj Szewczun HS Team Kryty Basen Kłodzko - 355. Dziewczęta 12-letnie: 1. Emilia Kot TP Zielona Góra - 1046, 2. Oliwia Glińska TP Zielona Góra - 861, 3. Rozalia Kwiatkowska Koral Wrocław - 855, 4. Maja Poręba HS Team Kryty Basen Kłodzko - 837, 11. Hanna Lewicka HS Team Kryty Basen Kłodzko - 717, 18. Maria Wierzbicka HS Team Kryty Basen Kłodzko - 671, 61. Kornelia Rogóż HS Team Kryty Basen Kłodzko - 416.

Dziewczęta 13-letnie: 1. Natalia Janiszewska Śląsk Wrocław - 1110, 2. Anna Traczyk Juvenia Wrocław - 1077, 3. Roksana Grązka - TP Zielona Góra - 1008.

Po I rundzie MDMM i zsumowaniu wszystkich konkurencji klasyfikacja przedstawia się następująco:

Dwunastolatki



Trzynastolatki

(abc)

Tagi

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • Ms-auto
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24

najnowsze artykuły

Mini_izabela-baran
Piątek, 2019-04-26
List_mini_pt-smoczek1
Piątek, 2019-04-26
List_mini_pt-rzgw
Piątek, 2019-04-26
List_mini_pt-dolne0
Piątek, 2019-04-26
List_mini_pt-teatr0
Czwartek, 2019-04-25
List_mini_pt-strajk0
Czwartek, 2019-04-25
List_mini_pt-mieszkanie1
Czwartek, 2019-04-25
List_mini_pt-turniej0
Czwartek, 2019-04-25
List_mini_pt-bartnik0
Środa, 2019-04-24
List_mini_pt-las0
Środa, 2019-04-24
polecamy







ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz