PRACA - Operator maszyny

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2018-04-05 10:22:12
Ostatnia aktualizacja dnia: 2018-04-05 10:22:12
 Firma, będąca producentem opakowań na rynku od 2004 roku w związku z rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator maszyny

Miejsce pracy: Bardo Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:
• zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
• dbałość o zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych
• kontrola jakości wyrobów gotowych
• przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur
• obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
• dyspozycyjność
• umiejętność współpracy w zespole
• chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły
• dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie
• atrakcyjny system premiowania
• przyjazną pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Tagi

  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-dotacyjki0
Wtorek, 2018-04-24
List_mini_pt-harcerze0
List_mini_pt-kryterium0
List_mini_pt-barszczewski0
Poniedziałek, 2018-04-23
List_mini_pt-sredniak0
List_mini_pt-bezpieczny0
List_mini_pt-fotografik
List_mini_pt-jerzy0
Niedziela, 2018-04-22
List_mini_pt-walki00
List_mini_pt-rozgrzewki
Sobota, 2018-04-21
polecamy

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz