Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-11-11 17:31:46
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-11-11 17:31:46
REGION. Wszystkie trzy drużyny z powiatów: kłodzkiego i ząbkowickiego, występujące w IV lidze, wygrały swoje sobotnie spotkania. Największa ilość bramek padła w Kłodzku.

CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Na stadionie miejskim w Kłodzku już dawno nie widziano tylu funkcjonariuszy Policji, co podczas meczu miejscowej Nysy z Górnikiem Wałbrzych. Siły prewencyjne obstawiły wszystkie newralgiczne miejsca, w których mogła zajść potrzeba ich interwencji. Wylegitymowały najbardziej "rozrywkowych" osobników. 
 

Spotkanie dla zespołu gospodarzy zaczęło się mocno pod górkę, która z każdą następną minutą okazywała się trudniejsza do pokonania. To goście (w niebieskich strojach) objęli prowadzenie, powiększając przewagę bramkową i irytując nią miejscowych kibiców. Niestety, ale w pierwszej połowie gry piłkarze Nysy grali na tyle niespójnie i bez jakiejś koncepcji, że utrata przez nich trzech punktów wydawała się niemal pewne.
 

Przebudzenie u kłodzczan nastąpiło w drugiej połowie spotkania, po dokonaniu zmian zawodniczych przez trenera. Akcje gospodarzy stały się zdecydowanie śmielsze i to zaowocowało feerią bramek oraz ich zwycięstwem. Ale generalnie spotkanie nie należało do widowisk z wyższej półki.
 

A oto komplet wyników w tej grupie IV ligi: Nysa Kłodzko - Górnik Wałbrzych 5:3, Unia Bardo - Foto-Higiena Gać 3:1, Orzeł Ząbkowice Śląskie - MKP Wołów 3:0, Sokół Wielka Lipa - Bielawianka Bielawa 3:0, Sokół Marcinkowice - Śląsk II Wrocław 3:1, Piast Żerniki - Wiwa Goszcz 2:0, Polonia-Stal Świdnica - Karolina Jaworzyna Śląska 2:0, Polonia Trzebnica - Pogoń Oleśnica 1:0.

1. Foto-Higiena Gać                        14        31:17        32
2. Sokół Marcinkowice                    14        33:19        28
3. Śląsk II Wrocław                          14        31:12        28
4. Bielawianka Bielawa                  14        17:16        25
5. Nysa Kłodzko                               14        29:25        23
6. Górnik Wałbrzych                        14        26:24        22
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie           14        27:22        21
8. Unia Bardo                                   14        28:27        21
9. Sokół Wielka Lipa                       14        22:20        20
10. Piast Żerniki                              14        21:21        19
11. Polonia-Stal Świdnica             14        19:17        18
12. Polonia Trzebnica                    14        13:20        17
13. Wiwa Goszcz                             14        19:31        15
14. MKP Wołów                               14        16:26        13
15. Karolina Jaworzyna Śląska    14        11:32          9
16. Pogoń Oleśnica                        14        12:26          5
 
KLASA OKRĘGOWA

Kryształ Stronie Śląskie - Grom Witków 7:0, Victoria Świebodzice - Iskra Jaszkowa Dolna 1:5, Skałki Stolec - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:1, Granit Roztoka - Victoria Tuszyn 0:1, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piast Nowa Ruda 1:1, Pogoń Duszniki-Zdrój - Piławianka Piława Górna 0:0, LKS Bystrzyca Górna - Zjednoczeni Żarów 6:3, Orzeł Lubawka - MKS Szczawno-Zdrój 0:1.

1. Piast Nowa Ruda                     14        44:17        35
2. Zjednoczeni Żarów                   14        43:25        30
3. Kryształ Stronie Śląskie           14        50:27        28
4. Grom Witków                             13        27:25        26
5. Skałki Stolec                              14        33:19        25
6. Victoria Tuszyn                           14        32:21        23
7. LKS Bystrzyca Górna                14        26:17        21
8. Zdrój Jedlina-Zdrój                   14        29:27        21
9. Granit Roztoka                           14        23:21        21
10. Zamek Kamieniec Ząbk.       14        25:33        19
11. Piławianka Piława Górna      14        23:23        15
12. Iskra Jaszkowa Dolna           14        31:32        14
13. MKS Szczawno-Zdrój             14        24:35        12
14. Orzeł Lubawka                        14        23:50        10
15. Pogoń Duszniki-Zdrój            14        18:44          8
16. Victoria Świebodzice              13        13:48          7

KLASA A - GRUPA III

Polonia Ząbkowice Śląskie - Słowianin Wolibórz 4:3, Unia Zloty Stok - Wieża Rudnica 2:1, LKS Gilów - Henrykowianka Henryków 3:1, GLKS Kamiennik - Znicz Lubnów 2:10, Ślęża Ciepłowody - Sparta Ziębice 1:2, Klubokawiarnia Roztocznik - Koliber Uciechów 2:1, pauzował Inter Ożary.

1. Slęża Ciepłowody                     12        62:22        26
2. Inter Ożary                                  12        51:19        24
3. LKS Gilów                                  11        39:22        23
4. Sparta Ziębice                           11        34:19        23
5. Unia Złoty Stok                          12        20:21        22
6. Polonia Ząbkowice Śląskie    12        53:22        22
7. Klubokawiarnia Roztocznik     11        26:24        16
8. Słowianin Wolibórz                  12        44:35        15
9. Wieża Rudnica                          11        35:41        13
10. Znicz Lubnów                          11        32:52        10
11. Koliber Uciechów                   12        24:36        10
12. Henrykowianka Henryków    11        23:36          7
13. GLKS Kamiennik                   12        11:105        0

KLASA A - GRUPA IV
Granica Tłumaczów - Zamek Gorzanów 3:6, KS Polanica-Zdrój - ATS Wojbórz 1:5, Sudety Międzylesie - Odrodzenie Szalejów Dolny 4:4, LKS Bierkowice - LKS Wambierzyce 4:4, Łomniczanka Stara Łomnica - Śnieżnik Domaszków 3:4, Hutnik Szczytna - Włókniarz Kudowa-Zdrój 1:3, Orlęta Krosnowice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:1.

1. Śnieżnik Domaszków                  13        52:19        33
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój             12        46:9          31
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka          13        64:12        30
4. ATS Wojbórz                                  13        41:23        25
5. LKS Bierkowice                            13        18:34        19
6. Orlęta Krosnowice                       13        26:24        19
7. Sudety Międzylesie                      13        22:32        19
8. Zamek Gorzanów                        13        36:37        15
9. Łomniczanka Stara Łomnica    12        25:29        13
10. Odrodzenie Szalejów Dolny    13        16:49        12
11. Hutnik Szczytna                          13        29:42        12
12. KS Polanica-Zdrój                     13        17:30        11
13. Granica Tłumaczów                  13        19:45          9
14. LKS Wambierzyce                     13        19:45          7

 KLASA B - GRUPA I
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Trojan Lądek-Zdrój 2:6, Zamek II Gorzanów - Sparta Stary Waliszów 3:5, Igliczna Wilkanów - Zamek Trzebieszowice 1:3, Czermna Kudowa-Zdrój - Zrzeszeni Niwa 1:0.

1. Zjednoczeni Ścinawka Śr.         13        74:21        34
2. Trojan Lądek-Zdrój                     13        69:15        31
3. Czermna Kudowa-Zdrój            13        30:21        26
4. Zamek Trzebieszowice              13        33:30        20
5. Zamek II Gorzanów                     13        28:62        15
6. Sparta Stary Waliszów               13        28:38        12
7. Zrzeszeni Niwa                            12        19:44          7
8. Igliczna Wilkanów                       12           7:57          2

KLASA B - GRUPA II
Spartakus Byczeń - Harnaś Starczówek 0:7, Przedborowianka Przedborowa - Perła Płonica 1:6, Piasek Potworów - Orzeł Mąkolno 4:2, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Czarni Braszowice 2:0, Błękitni Niedźwiedź - Cis Brzeźnica przełożony na 19 bm., pauzowała Victoria Dębowiec.

1. Czarni Braszowice                           10        48:15        24
2. Zamek II Kamieniec Ząbk.             10        36:21        24
3. Victoria Dębowiec                            10        35:25        24
4. Harnaś Starczówek                           9        24:18        16
5. Perła Płonica                                    10        38:32        15
6. Cis Brzeźnica                                      9        23:15        15
7. Błękitni Niedźwiedź                            9        35:24        15
8. Przedborowianka Przedborowa    10        20:29        10
9. Orzeł Mąkolno                                   10        20:34          6
10. Piasek Potworów                             9        16:47          4
11. Spartakus Byczeń                           10        17:52         4
 
 

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_small-marcin-gadacz
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_pt-ida1
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_szk-logo
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_ptreferendum10
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_pt-energia8
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_pt-zlobek2
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_pt-silny
Niedziela, 2017-12-10
List_mini_pt-goworow3
Niedziela, 2017-12-10
List_mini_pt-slisko
Sobota, 2017-12-09
List_mini_pt-energia20
Sobota, 2017-12-09
polecamy
 

 








ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz