Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-11-05 08:53:34
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-11-05 08:53:34
SUBREGION. Gros spotkań piłkarskich przewidziano w niedzielę, 5 bm., ale już w sobotę odbyły się niemal wszystkie mecze w IV lidze. Niestety, przegraną kolejkę zaliczył ząbkowicki Orzeł.

CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA
Pogoń Oleśnica - Nysa Kłodzko 0:1, Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:1, Karolina Jaworzyna Śląska -  Piast Żerniki 1:1, Wiwa Goszcz - Sokół Marcinkowice 2:3, Śląsk II Wrocław - Sokół Wielka Lipa 2:1, MKP Wołów - Polonia Trzebnica 0:1, Górnik Wałbrzych - Foto Higiena Gać 1:2, Polonia-Stal Świdnica - Unia Bardo 0:3.

1. Foto-Higiena Gać                      13        30:14        32
2. Śląsk II Wrocław                        13        30:9          28
3. Sokół Marcinkowice                  13        30:18        25
4. Bierlawianka Bielawa               13        17:13        25
5. Górnik Wałbrzych                       13        23:19        22
6. Nysa Kłodzko                              13        24:22        20
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie          13        24:22        18
8. Unia Bardo                                  13        25:26        18
9. Sokół Wielka Lipa                      13        19:20        17
10. Piast Żerniki                              13        19:21        16
11. Polonia-Stal Świdnica             13        17:17        15
12. Wiwa Goszcz                             13        19:29        15
13. Polonia Trzebnica                    13        12:20        14
14. MKP Wołów                               13        16:23        13
15. Karolina Jaworzyna Śląska    13        11:30          9
16. Pogoń Oleśnica                        13        12:25          5

KLASA OKRĘGOWA
Victoria Tuszyn - Orzeł Lubawka 9:2, Piast Nowa Ruda - Granit Roztoka 6:0, Zjednoczeni Żarów - Kryształ Stronie Śląskie 1:5, Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:0, Grom Witków - Iskra Jaszkowa Dolna 4:3, Zdrój Jedlina-Zdrój - LKS Bystrzyca Górna 3:2, Pogoń Duszniki-Zdrój - Victoria Świebodzice 2:3, MKS Szczawno-Zdrój - Skałki Stolec 2:1.

1. Piast Nowa Ruda                             13        43:16        34
2. Zjednoczeni Żarów                           13        40:19        30
3. Grom Witków                                     12        27:18        26
4. Kryształ Stronie Śląskie                   13        43:27        25
5. Skałki Stolec                                      13        31:18        22
6. Granit Roztoka                                   13        23:20        21
7. Zdrój Jedlina-Zdrój                           13        28:25        21
8. Victoria Tuszyn                                  13        31:21        20
9. LKS Bystrzyca Górna                       13        20:14        18
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki    13        24:32        18
11. Piławianka Piława Górna             13        23:23        14
12. Iskra Jaszkowa Dolna                   13        26:31        11
13. Orzeł Lubawka                                13        23:49        10
14. MKS Szczawno-Zdrój                     13        12:43          9
15. Victoria Świebodzice                      12        12:43          7
16. Pogoń Duszniki-Zdrój                    13        18:44          7

KLASA A - GRUPA III
Koliber Uciechów - GLKS Kamiennik 10:0, Znicz Lubnów - Ślęża Ciepłowody 0:9, Henrykowianka Henryków - Unia Złoty Stok 1:4, Słowianin Wolibórz - Klubokawiarnia Roztocznik 4:1, Sparta Ziębice - Inter Ożary 2:0, Wieża Rudnica - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:1, pauzował LKS Gilów.

1. Ślęża Ciepłowody                    11        61:20        26
2. Inter Ożarów                             12        51:19        24
3. LKS Gilów                                 19        36:21        20
4. Sparta Ziębice                          10        32:18        20
5. Unia Złoty Stok                          11        18:20        19
6. Polonia Ząbkowice Śląskie    11        49:19        19
7. Słowianin Wolibórz                  11        41:31        15
8. Klubokawiarnia Roztocznik    10        24:23        13
9. Wieża Rudnica                         10        34:39        13
10. Koliber Uciechów                  11        23:34        10
11. Henrykowianka Henryków    10        22:33          7
12. Znicz Lubnów                         10        22:50          7
13. GLKS Kamiennik                   11          9:95          0

KLASA A - GRUPA IV
Śnieżnik Domaszków - Odrodzenie Szalejów Dolny 8:0, Włókniarz Kudowa-Zdrój - LKS Bierkowice 6:0, Zamek Gorzanów - Hutnik Szczytna 5:0, ATS Wojbórz - Granica Tłumaczów 4:0, Sudety Międzylesie - Orlęta Krosnowice 3:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - KS Polanica-Zdrój 2:0, LKS Wambierzyce - Łomniczanka Stara Łomnica 2:2.

1. Śnieżnik Domaszków                 12        48:16        30
2. Polonia Bystrzyca Kłodzka         12        63:10        30
3. Włókniarz Kudowa-Zdrój            11        43:8          28
4. ATS Wojbórz                                 12        36:22        22
5. Sudety Międzylesie                     12        21:26        21
6. LKS Bierkowice                           12        14:30        18
7. Orlęta Krosnowice                      12        22:26        13
8. Łomniczanka Stara Łomnica    11        22:25        13
9. Zamek Gorzanów                        12        30:34        12
10. Hutnik Szczytna                          12        28:39        12
11. Odrodzenie Szalejów Dolny     12        12:45        11
12. KS Polanica-Zdrój                     12        16:25        11
13. Granica Tłumaczów                  12        16:39          9
14. LKS Wambierzyce                     12        15:41          6

KLASA B - GRUPA I

Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Igliczna Wilkanów 5:0, Zamek Trzebieszowice - Zamek II Gorzanów 3:4, Sparta Stary Waliszów - Czermna Kudowa-Zdrój 0:3, Trojan Lądek-Zdrój - Zrzeszeni Niwa 3:2.
 
1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia    12        72:15        34
2. Trojan Lądek-Zdrój                         12        63:13        28
3. Czermna Kudowa-Zdrój                12        29:21        23
4. Zamek Trzebieszowice                  12        30:29        17
5. Zamek II Gorzanów                         12        25:57        15
6. Sparta Stary Waliszów                    12        23:35          9
7. Zrzeszeni Niwa                                 11        19:43          7
8. Igliczna Wilkanów                            11          6:54          2

KLASA B - GRUPA II

Czarni Braszowice - Piasek Potworów 10:1, Perła Płonica - Spartakus Byczeń 7:0, Harnaś Starczówek - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:7, Orzeł Mąkolno - Victoria Dębowiec 4:6, Cis Brzeźnica - Przedborowianka Przedborowa 5:1, pauzowali Błękitni Niedźwiedź.

1. Czarni Braszowice                            9        48:13        24
2. Victoria Dębowiec                           10        35:25        24
3. Zamek II Kamieniec Ząbk.               9        34:21        21
4. Błękitni Niedźwiedź                           9        35:24        15
5. Cis Brzeźnica                                     9        23:15        15
6. Harnaś Starczówek                           8        17:18        13
7. Perła Płonica                                      9        32:31        12
8. Przedborowianka Przedborowa      9        19:23        10
9. Orzeł Mąkolno                                     9        18:30          6
10. Spartakus Byczeń                            9        17:45          4
11. Piasek Potworów                             8        12:45          1
 

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_small-marcin-gadacz
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_pt-ida1
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_szk-logo
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_ptreferendum10
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_pt-energia8
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_pt-zlobek2
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_pt-silny
Niedziela, 2017-12-10
List_mini_pt-goworow3
Niedziela, 2017-12-10
List_mini_pt-slisko
Sobota, 2017-12-09
List_mini_pt-energia20
Sobota, 2017-12-09
polecamy
 

 








ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz