Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2017-10-28 20:01:32
DOLNY ŚLĄSK. Fatalna kolejka spotkań dla drużyn z powiatów: kłodzkiego i ząbkowickiego. Unia Bardo, Nysa Kłodzko i Orzeł Ząbkowice Śląskie przegrały swoje mecze. Dwa ostatnie zespoły na swoich boiskach!
CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA
Górnik Wałbrzych - Unia Bardo 2:1, Nysa Kłodzko - MKP Wołów 0:2, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław 1:3, Foto-Higiena Gać - Pogoń Oleśnica 3:2, Polonia Trzebnica- Bielawianka Bielawa 0:2, Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz 2:2, Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska 3:1, Piast Żerniki - Polonia-Stal Świdnica 3:2.
1. Foto-Higiena Gać 12 28:13 29
2. Śląsk II Wrocław 12 28:8 25
3. Sokół Marcinkowice 12 27:16 22
4. Bielawianka Bielawa 12 14:12 22
5. Górnik Wałbrzych 12 22:17 22
6. Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 23:19 18
7. Sokół Wielka Lipca 12 18:18 17
8. Nysa Kłodzko 12 23:22 17
9. Piast Żerniki 12 18:20 15
10. Unia Bardo 12 22:26 15
11. Polonia-Stal Świdnica 12 17:14 15
12. Wiwa Goszcz 12 17:26 15
13. MKP Wołów 12 16:22 13
14. Polonia Trzebnica 12 11:20 11
15. Karolina Jaworzyna Śląska 12 10:29 8
16. Pogoń Oleśnica 12 12:24 5
CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA
Górnik Wałbrzych - Unia Bardo 2:1, Nysa Kłodzko - MKP Wołów 0:2, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław 1:3, Foto-Higiena Gać - Pogoń Oleśnica 3:2, Polonia Trzebnica- Bielawianka Bielawa 0:2, Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz 2:2, Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska 3:1, Piast Żerniki - Polonia-Stal Świdnica 3:2.
1. Foto-Higiena Gać 12 28:13 29
2. Śląsk II Wrocław 12 28:8 25
3. Sokół Marcinkowice 12 27:16 22
4. Bielawianka Bielawa 12 14:12 22
5. Górnik Wałbrzych 12 22:17 22
6. Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 23:19 18
7. Sokół Wielka Lipca 12 18:18 17
8. Nysa Kłodzko 12 23:22 17
9. Piast Żerniki 12 18:20 15
10. Unia Bardo 12 22:26 15
11. Polonia-Stal Świdnica 12 17:14 15
12. Wiwa Goszcz 12 17:26 15
13. MKP Wołów 12 16:22 13
14. Polonia Trzebnica 12 11:20 11
15. Karolina Jaworzyna Śląska 12 10:29 8
16. Pogoń Oleśnica 12 12:24 5
KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Lubawka - Piast Nowa Ruda 2:5, Iskra Jaszkowa Dolna - Zjednoczeni Żarów 1:4, Kryształ Stronie Śląskie - Zdrój Jedlina-Zdrój 3:1, Skałki Stolec - Victoria Tuszyn 3:3, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:3, Granit Roztoka - Piławianka Piława Górna 2:1, Victoria Świebodzice - Grom Witków przełożony na inny termin.
1. Piast Nowa Ruda 12 37:16 31
2. Zjednoczeni Żarów 12 39:14 30
3. Grom Witków 11 23:15 23
4. Skałki Stolec 12 30:16 22
5. Kryształ Stronie Śląskie 12 38:26 22
6. Granit Roztoka 12 23:14 21
7. Zdrój Jedlina-Zdrój 12 25:23 18
8. LKS Bystrzyca Górna 12 18:11 18
9. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 12 24:28 18
10. Victoria Tuszyn 12 22:19 17
11. Piławianka Piława Górna 12 19:23 11
12. Iskra Jaszkowa Dolna 12 23:2 11
13. Orzeł Lubawka 12 21:40 10
14. Pogoń Duszniki-Zdrój 12 16:41 7
15. MKS Szczawno-Zdrój 12 21:34 6
16. Victoria Świebodzice 11 9:41 4
KLASA A - GRUPA III
Ślęża Ciepłowody - GLKS Kamiennik 9:1, Słowianin Wolibórz- Koliber Uciechów 8:1, Polonia Ząbkowice Śląskie - Henrykowianka Henryków 4:2, Inter Ożary - Znicz Lubnów 3:2, Klubokawiarnia Roztocznik - Wieża Rudnica oraz LKS Gilów - Sparta Ziębice: przełożone na inny termin. Pauzowała Unia Złoty Stok.
1. Inter Ożąry 11 51:17 24
2. Ślęża Ciepłowody 10 52:20 23
3. LKS Gilów 10 36:21 20
4. Polonia Ząbkowice Śląskie 10 48:18 18
5. Sparta Ziębice 9 30:18 17
6. Unia Złoty Stok 10 14:19 16
7. Klubokawiarnia Roztocznik 9 23:19 13
8. Wieża Rudnica 9 33:38 12
9. Słowianin Wolibórz 10 37:30 12
10. Znicz Lubnów 9 22:41 7
11. Henrykowianka Henryków 9 21:29 7
12. Koliber Uciechów 10 13:34 7
13. GLKS Kamiennik 10 9:85 0
KLASA A - GRUPA IV
Hutnik Szczytna - Granica Tłumaczów 9:1, Orlęta Krosnowice - Śnieżnik Domaszków 2:5, Polonia Bystrzyca Kłodzka - ATS Wojbórz 3:0, KS Polanica-Zdrój - Sudety Międzylesie 2:2, LKS Bierkowice - Zamek Gorzanów 2:1, LKS Wambierzyce - Odrodzenie Szalejów Dolny 0:0, Łomniczaka Stara Łomnica - Włókniarz Kudowa-Zdrój: przełożony na inny termin.
1. Śnieżnik Domaszków 11 40:16 27
2. Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 61:10 27
3. Włókniarz Kudowa-Zdrój 10 37:8 25
4. ATS Wojbórz 11 32:22 19
5. Sudety Międzylesie 11 18:25 18
6. LKS Bierkowice 11 14:24 18
7. Orlęta Krosnowice 11 21:23 13
8. Łomniczanka Stara Łomnica 10 20:23 12
9. Hutnik Szczytna 11 28:34 12
10. Odrodzenie Szalejów Dolny 11 12:37 11
11. KS Polanica-Zdrój 11 16:23 11
12. Zamek Gorzanów 11 25:34 9
13. Granica Tłumaczów 11 16:35 9
14. LKS Wambierzyce 11 13:39 5
KLASA B - GRUPA I
Zamek II Gorzanów - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:14, Igliczna Wilkanów - Trojan Lądek-Zdrój 0:13, Czermna Kudowa-Zdrój - Zamek Trzebieszowice 2:2, Zrzeszeni Niwa - Sparta Stary Waliszów 2:2.
1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia 11 67:15 31
2. Trojan Lądek-Zdrój 11 60:11 25
3. Czermna Kudowa-Zdrój 11 26:21 20
4. Zamek Trzebieszowice 11 27:25 17
5. Zamek II Gorzanów 11 21:54 12
6. Sparta Stary Waliszów 11 23:32 9
7. Zrzeszeni Niwa 10 17:40 7
8. Igliczna Wilkanów 10 6:49 2
KLASA B - GRUPA II
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Perła Płonica 6:5, Victoria Dębowiec - Czarni Braszowice 0:6, Spartakus Byczeń - Cis Brzeźnica 2:5, Przedborowianka Przedborowa - Błękitni Niedźwiedź 1:3, Piasek Potworów - Harnaś Starczówek: przełożony mecz, pauzował Orzeł Mąkolno.
1. Czarni Braszowice 8 38:12 21
2. Victoria Dębowiec 9 29:21 21
3. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 8 27:19 18
4. Błękitni Niedźwiedź 9 35:24 15
5. Harnaś Starczówek 7 15:11 13
6. Cis Brzeźnica 8 18:14 12
7. Przedborowianka Przedborowa 8 18:18 10
8. Perła Płonica 8 25:31 9
9. Orzeł Mąkolno 8 14:24 6
10. Spartakus Byczeń 8 17:38 4
11. Piasek Potworów 7 11:35 1
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz