Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-10-21 20:05:20
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-10-21 20:05:20
REGION. W sobotę, 21 bm., rozegrano wszystkie mecze zaplanowane w grupie wschodniej IV ligi. Niespodzianką jest wygrana Nysy Kłodzko w Bielawie z Bielawianką i wysoka przegrana ząbkowckiego Orła z Wiwą Goszcz.

CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA
Bielawianka Bielawa - Nysa Kłodzo 0:1, Wiwa Goszcz - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:0, Piast Żerniki - Unia Bardo 1:0, Polonia-Stal Świdnica - Sokół Marcinkowice 0:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Sokół Wielka Lipa 0:3, Śląsk II Wrocław - Polonia Trzebnica 3:0, MKP Wołów - Foto-Higiena Gać 1:1, Pogoń Oleśnica - Górnik Wałbrzych 3:0.

1. Foto-Higiena Gać                      11        25:11        26
2. Śląsk II Wrocław                        11        25:7          22
3. Sokół Marcinkowice                  11        24:15        19
4. Bielawianka Bielawa                11        12:12        19
5. Górnik Wałbrzych                       11        20:16        19
6. Orzeł Ząbkowice Śląskie          11        22:16        18
7. Nysa Kłodzko                              11        23:20        17
8. Sokół Wielka Lipa                      11        16:16        16
9. Polonia-stal Świdnica               11        15:11        15
10. Unia Bardo                                11        21:24        15
11. Wiwa Goszcz                             11        15:24        14
12. Piast Żerniki                              11        15:18        12
13. Polonia Trzebnica                    11        11:18        11
14. MKP Wołów                               11        14:22        10
15. Karolina Jaworzyna Śląska    11          9:26          8
16. Pogoń Oleśnica                        11        10:21          5

KLASA OKRĘGOWA
Wyniki z sobotnich spotkań: MKS Szczawno-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 4:6, Pogoń Duszniki-Zdrój - Granit Roztoka 1:4, Piast Nowa Ruda - Skałki Stolec 3:1, Zdrój Jedlina-Zdrój - Iskra Jaszkowa Dolna 1:3, Piławianka Piława Górna - Orzeł Lubawka 2:1, Victoria Tuszyn - LKS Bystrzyca Górna 1:0,Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Świebodzice 3:2, Zjednoczeni Żarów - Grom Witków 1:1.

1. Piast Nowa Ruda                       11        32:14        28
2. Zjednoczeni Żarów                     11        35:13        27
3. Grom Witków                               11        23:15        23
4. Skałki Stolec                                11        27:13        21
5. Kryształ Stronie Śląskie             11        35:25        19
6. Zdrój Jedlina-Zdrój                     11        24:20        18
7. Granit Roztoka                             11        21:13        18
8. Zamek Kamieniec Ząbk.           11        22:25        18
9. Vicoria Tuszyn                              11        19:16        16
10. LKS Bystrzyca Górna                11        16:11        15
11. Piławianka Piława Górna        11        18:21        11
12. Iskra Jaszkowa dolna              11        22:23        11
13. Orzeł Lubawka                          11        19:35        10
14. MKS Szczawno-Zdrój               11        21:32          6
15. Pogoń Duszniki-Zdrój              11        13:39          4
16. Victoria Świebodzice                11          9:41          4

KLASA A - GRUPA III

GLKS Kamiennik - Inter Ożary 0:17, Koliber Uciechów - Ślęża Ciepłowody 3:2, Znicz Lubnów - LKS Gilów 2:3, Sparta Ziębice - Unia Złoty Stok 1:1, Henrykowianka Henryków - Klubokawiarnia Roztocznik 2:3, Wieża Rudnica - Słowianin Wolibórz 2:1, pauzowała Polonia Ząbkowice Śląskie.

1. Inter Ożary                                  10        48:15        21
2. Ślęża Ciepłowody                       9        43:19        20
3. LKS Gilów                                  10        36:21        20
4. Sparta Ziębice                             9        30:18        17
5. Unia Złoty Stok                          10        14:19        16
6. Polonia Ząbkowice Śląskie      9        44:16        15
7. Klubokawiarnia Roztocznik      9        23:19        13
8. Wieża Rudnica                            9        33:38        12
9. Słowianin Wolibórz                     9        29:29          9
10. Znicz Lubnów                            8        20:38          7
11. Henrykowianka Henryków      8        19:25          7
12. Koliber Uciechów                     9        12:36          7
13. GLKS Kamiennik                      9          8:76          0

KLASA A - GRUPA IV


Włókniarz Kudowa-Zdrój - Odrodzenie Szalejów Dolny 10:0, Sudety Międzylesie - Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:5, ATS Wojbórz - Hutnik Szczytna 5:1, LKS Wambierzyce - Orlęta Krosnowice 2:5, Śnieżnik Domaszków - KS Polanica-Zdrój 2:4, Zamek Gorzanów - Łomniczanka Stara Łomnica 1:0, Granica Tłumaczów - LKS Bierkowice 0:1.

1. Włókniarz Kudowa-Zdrój            10        37:8          25
2. Śnieżnik Domaszków                 10        35:14        24
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka         10        58:10        24
4. ATS Wojbórz                                 10        32:19        19
5. Sudety Międzylesie                     10        16:23        17
6. LKS Bierkowice                           10        12:23        15
7. Orlęta Krosnowice                      10        19:18        13
8. Łomniczanka Stara Łomnica    10        20:23        12
9. Odrodzenie Szalejów Dolny      10        12:37        10
10. KS Polanica-Zdrój                     10        14:21        10
11. Zamek Gorzanów                      10        24:32          9
12. Granica Tłumaczów                  10        15:26          9
13. Hutnik Szczytna                          10        19:33          9
14. LKS Wambierzyce                     10        13:39          4

KLASA B - GRUPA I

Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Czermna Kudowa-Zdrój 6:1, Zamek Trzebieszowice - Zrzeszeni Niwa 6:3, Trojan Lądek-Zdrój - Sparta Stary Waliszów 4:0, Igliczna Wilkanów - Zamek II Gorzanów 2:3.

1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia    10        53:13        28
2. Trojan Lądek-Zdrój                          10        47:11        22
3. Czermna Kudowa-Zdrój                 10        24:19        19
4. Zamek Trzebieszowice                   10        25:23        16
5. Zamek II Gorzanów                          10        19:40        12
6. Sparta Stary Waliszów                     10        21:30          8
7. Zrzeszeni Niwa                                    9        15:38          6
8. Igliczna Wilkanów                               9          6:36          2

KLASA B - GRUPA II

Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń 7:2, Perła Płonica - Piasek Potworów 6:1, Cis Brzeźnica - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 5:1, Harnaś Starczówek - Victoria Dębowiec 4:2, Czarni Braszowice - Orzeł Mąkolno 3:0, pauzowała Przedborowianka Przedborowa.

1. Victoria Dębowiec                             8        29:15        21
2. Czarni Braszowice                            7        32:12        18
3. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki    7        21:14        15
4. Harnaś Starczówek                           7        15:11        13
5. Błękitni Niedźwiedź                           8        32:23        12
6. Przedborowianka Przedborowa     7        17:15        10
7. Perła Płonica                                     7        20:25          9
8. Cis Brzeźnica                                     7        13:12          9
9. Orzeł Mąkolno                                    8        14:24          6
10. Spartakus Byczeń                           7        15:33          4
11. Piasek Potworów                            7        11:35          1
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-sprawy
Niedziela, 2017-11-19
List_mini_pt-olimp0
Niedziela, 2017-11-19
List_mini_pt-witkowski0
Niedziela, 2017-11-19
List_mini_pt-prad1
Sobota, 2017-11-18
List_mini_pt-nozna01
Sobota, 2017-11-18
List_mini_pt-sztabowa1
Piątek, 2017-11-17
List_mini_pt-sadza2
Piątek, 2017-11-17
List_mini_pt-referendum
Piątek, 2017-11-17
List_mini_pt-ogolniak
Czwartek, 2017-11-16
List_mini_pt-mijanka
Czwartek, 2017-11-16
polecamy
 
 






ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz