Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2017-06-18 20:30:48
SUBREGION. Również na boiskach Klasy A sezon rozgrywek 2016/2017 niemal dobiegł końca. Pozostało jeszcze do odbycia jedno spotkanie w grupie III, ale nie spowoduje ono przetasowań w tabeli końcowej.
KLASA A - GRUPA III
Harnaś Starczówek - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:3, Ślęża Ciepłowody - Tarnovia Tarnów 4:2, Klubokawiarnia Roztocznik - Orzeł Piława Dolna 4:3, Skałki Stolec - Koliber Uciechów 3:0, Sparta Ziębice - Inter Ożary 2:1, Zieloni Łagiewniki - Henrykowianka Henryków 8:3, LKS Dobrocin - Cis Brzeźnica 1:0.
1. Skałki Stolec 26 96:17 64
2. Sparta Ziębice 26 85:33 61
3. Zieloni Łagiewniki 26 81:44 55
4. Polonia Ząbkowice Śląskie 26 63:42 45
5. Ślęża Ciepłowody 26 59:36 43
6. Henrykowianka Henryków 26 57:60 42
7. LKS Dobrocin 26 55:61 40
8. Klubokawiarnia Roztocznik 25 38:58 34
9. Cis Brzeźnica 26 32:41 31
10. Harnaś Starczówek 25 40:62 28
11. Orzeł Piława Dolna 26 40:80 19
12. Inter Ożary 26 44:78 19
13. Koliber Uciechów 26 31:65 16
14. Tarnovia Tarnów 26 53:97 15
KLASA A - GRUPA IV
LKS Wambierzyce - Hutnik Szczytna 2:1, Sudety Międzylesie - Kryształ Stronie Śląskie 1:1, Zamek Gorzanów - Łomniczanka Stara Łomnica 3:2, Tęcza Ścinawka Dolna - Odrodzenie Szalejów Dolny 0:2, Włókniarz Kudowa-Zdrój - Polonia Bystrzyca Kłodzka 3:0, Słowianin Wolibórz - LKS BIerkowice 0:3, Śnieżnik Domaszków - KS Polanica-Zdrój 0:0.
1. Kryształ Stronie Śląskie 26 117:21 71
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 26 100:24 67
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka 26 96:48 49
4. Śnieżnik Domaszków 26 73:54 45
5. Zamek Gorzanów 26 77:76 39
6. Hutnik Szczytna 26 71:69 38
7. KS Polanica-Zdrój 26 65:56 38
8. Słowianin Wolibórz 26 65:81 34
9. Sudety Międzylesie 26 45:66 31
10. Łomniczanka Stara Łomnica 26 67:71 30
11. LKS Bierkowice 26 55:78 27
12. Odrodzenie Szalejów Dolny 26 32:83 25
13. LKS Wambierzyce 26 37:76 23
14. Tęcza Ścinawka Dolna 26 29:126 10
KLASA A - GRUPA III
Harnaś Starczówek - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:3, Ślęża Ciepłowody - Tarnovia Tarnów 4:2, Klubokawiarnia Roztocznik - Orzeł Piława Dolna 4:3, Skałki Stolec - Koliber Uciechów 3:0, Sparta Ziębice - Inter Ożary 2:1, Zieloni Łagiewniki - Henrykowianka Henryków 8:3, LKS Dobrocin - Cis Brzeźnica 1:0.
1. Skałki Stolec 26 96:17 64
2. Sparta Ziębice 26 85:33 61
3. Zieloni Łagiewniki 26 81:44 55
4. Polonia Ząbkowice Śląskie 26 63:42 45
5. Ślęża Ciepłowody 26 59:36 43
6. Henrykowianka Henryków 26 57:60 42
7. LKS Dobrocin 26 55:61 40
8. Klubokawiarnia Roztocznik 25 38:58 34
9. Cis Brzeźnica 26 32:41 31
10. Harnaś Starczówek 25 40:62 28
11. Orzeł Piława Dolna 26 40:80 19
12. Inter Ożary 26 44:78 19
13. Koliber Uciechów 26 31:65 16
14. Tarnovia Tarnów 26 53:97 15
KLASA A - GRUPA IV
LKS Wambierzyce - Hutnik Szczytna 2:1, Sudety Międzylesie - Kryształ Stronie Śląskie 1:1, Zamek Gorzanów - Łomniczanka Stara Łomnica 3:2, Tęcza Ścinawka Dolna - Odrodzenie Szalejów Dolny 0:2, Włókniarz Kudowa-Zdrój - Polonia Bystrzyca Kłodzka 3:0, Słowianin Wolibórz - LKS BIerkowice 0:3, Śnieżnik Domaszków - KS Polanica-Zdrój 0:0.
1. Kryształ Stronie Śląskie 26 117:21 71
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 26 100:24 67
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka 26 96:48 49
4. Śnieżnik Domaszków 26 73:54 45
5. Zamek Gorzanów 26 77:76 39
6. Hutnik Szczytna 26 71:69 38
7. KS Polanica-Zdrój 26 65:56 38
8. Słowianin Wolibórz 26 65:81 34
9. Sudety Międzylesie 26 45:66 31
10. Łomniczanka Stara Łomnica 26 67:71 30
11. LKS Bierkowice 26 55:78 27
12. Odrodzenie Szalejów Dolny 26 32:83 25
13. LKS Wambierzyce 26 37:76 23
14. Tęcza Ścinawka Dolna 26 29:126 10
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz