Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2017-05-21 22:07:18
SUBREGION. Przebudził się noworudzki Piast, trudno powiedzieć, na ile skutecznie. W Klasie Okręgowej punktową przewagę nad wiceliderem powiększyła Nysa Kłodzko...
CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Orzeł Sadowice - Piast Nowa Ruda 1:5, Bielawianka Bielawa - Karolina Jaworzyna Śląska 2:1, MKP Wołów - Pogoń Oleśnica 3:1, Victoria Świebodzice - Sokół Wielka Lipa 2:3, Wiwa Goszcz - Sokół Marcinkowice 0:3, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia-Stal Świdnica 2:3, Foto-Higiena Gać - GKS Kobierzyce 3:0. Mecz Unii Bardo z Orłem Ząbkowice Śląskie odbędzie się w innym terminie.
1. Foto-Higiena Gać 26 72:24 66
2. Polonia-Stal Świdnica 26 45:27 52
3. MKP Wołów 25 55:38 49
4. Unia Bardo 24 56:33 46
5. Pogoń Oleśnica 26 46:41 40
6. Wiwa Goszcz 26 51:44 39
7. Bielawianka Bielawa 26 47:35 38
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 39:35 37
9. Karolina Jaworzyna Śląska 25 41:44 36
10. Sokół Wielka Lipa 26 41:41 31
11. KS Bystrzyca Kąty Wrocł. 26 35:55 30
12. Sokół Marcinkowice 26 39:43 28
13. GKS Kobierzyce 26 40:46 27
14. Victoria Świebodzice 26 36:62 23
15. Piast Nowa Ruda 26 31:57 22
16. Orzeł Sadowice 25 23:72 11
KLASA OKRĘGOWA
Orlęta Krosnowice - Iskra Jaszkowa Dolna 1:3, LKS Bystrzyca Górna - Unia Złoty Stok 5:0, Pogoń Duszniki-Zdrój - Nysa Kłodzko 1:2, Grom Witków - Zamek kamieniec Ząbkowicki 4:5, Victoria Tuszyn - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:4, MKS Szczawno-Zdrój - Zryw Gola Świdnicka 3:0 (w-r), Górnik Boguszów-Gorce - Zjednoczeni Żarów 3:1, Piławianka Piława Górna - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r).
1. Nysa Kłodzko 26 86:28 62
2. Zjednoczeni Żarów 26 63:25 58
3. Górnik Boguszów-Gorce 26 49:36 56
4. Zdrój Jedlina-Zdrój 26 72:38 53
5. Victoria Tuszyn 26 56:29 52
6. LKS Bystrzyca Górna 26 48:37 41
7. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 26 55:41 38
8. MKS Szczawno-Zdrój 26 49:42 38
9. Iskra Jaszkowa Dolna 26 44:44 36
10. Pogoń Duszniki-Zdrój 26 39:45 29
11. Grom Witków 26 45:60 28
12. Unia Złoty Stok 26 32:65 26
13. Piławianka Piława Górna 26 29:56 25
14. Orlęta Krosnowice 26 25:67 20
15. Zryw Gola Świdnicka 26 31:71 12
Niemczanka Niemcza 26 23:68 12
KLASA A - GRUPA III
Henrykowianka Henryków - Harnaś Starczówek 2:2, Inter Ożary - Cis Brzeźnica 1:1, Koliber Uciechów - Tarnovia Tarnów 4:1, Orzeł Piława Dolna - Ślęża Ciepłowody 1:1, Polonia Ząbkowice Śląskie - LKS Dobrocin 4:0, Klubokawiarnia Roztocznik - Zieloni Łagiewniki 1:6, Skałki Stolec - Sparta Ziębice 1:1.
1. Skałki Stolec 21 76:14 51
2. Sparta Ziębice 21 59:28 46
3. Polonia Ząbkowice Śląskie 21 58:26 43
4. Zieloni Łagiewniki 21 56:37 40
5. Henrykowianka Henryków 21 46:45 37
6. Ślęża Ciepłowody 21 43:28 30
7. LKS Dobrocin 21 43:54 30
8. Klubokawiarnia Roztocznik 21 29:42 28
9. Harnaś Starczówek 21 35:41 27
10. Cis Brzeźnica 21 25:35 25
11. Orzeł Piława Dolna 21 34:50 19
12. Inter Ożary 21 37:65 18
13. Koliber Uciechów 21 24:48 13
14. Tarnovia Tarnów 21 34:86 10
KLASA A - GRUPA IV
Łomniczanka Stara Łomnica - Słowianin Wolibórz 6:4, Odrodzenie Szalejów - Kryształ Stronie Śląskie 0:3, KS Polanica-Zdrój - Hutnik Szczytna 0:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - LKS Wambierzyce 4:0, LKS Bierkowice - Sudety Międzylesie 0:1, Włókniarz Kudowa-Zdrój - Zamek Gorzanów 5:1, Śnieżnik Domaszków - Tęcza Ścinawka Dolna nie odbył się.
1. Kryształ Stronie Śląskie 21 95:20 58
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 21 84:21 54
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 75:39 39
4. Śnieżnik Domaszków 20 60:40 38
5. Hutnik Szczytna 21 56:52 32
6. KS Polanica-Zdrój 21 53:48 31
7. Słowianin Wolibórz 21 56:65 30
8. Zamek Gorzanów 21 55:61 27
9. Sudety Międzylesie 21 41:57 26
10. LKS Bierkowice 21 39:58 21
11. Łomniczanka Stara Łomnica 21 51:58 21
12. Odrodzenie Szalejów Dolny 21 22:72 19
13. LKS Wambierzyce 21 32:57 17
14. Tęcza Ścinawka Dolna 20 23:94 10
KLASA B - GRUPA II
Orzeł Mąkolno - Lechia Ołdrzychowice 3:0 (w-r), Huragan Bożków - ATS Wojbórz 1:8, Zamek Trzebieszowice - Sparta Stary Waliszów 1:4, Zrzeszeni Niwa - Czermna Kudowa-Zdrój 0:1, pauzowała Granica Tłumaczów.
1. ATS Wojbórz 14 62:10 42
2. Granica Tłumaczów 14 46:23 34
3. Huragan Bożków 14 34:28 27
4. Zrzeszeni Niwa 15 35:32 23
5. Sparta Stary Waliszów 14 26:35 19
6. Czermna Kudowa-Zdrój 14 29:40 15
7. Orzeł Mąkolno 14 32:46 12
8. Zamek Trzebieszowice 14 18:42 6
9. Lechia Ołdrzycowice 15 26:52 7
CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Orzeł Sadowice - Piast Nowa Ruda 1:5, Bielawianka Bielawa - Karolina Jaworzyna Śląska 2:1, MKP Wołów - Pogoń Oleśnica 3:1, Victoria Świebodzice - Sokół Wielka Lipa 2:3, Wiwa Goszcz - Sokół Marcinkowice 0:3, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia-Stal Świdnica 2:3, Foto-Higiena Gać - GKS Kobierzyce 3:0. Mecz Unii Bardo z Orłem Ząbkowice Śląskie odbędzie się w innym terminie.
1. Foto-Higiena Gać 26 72:24 66
2. Polonia-Stal Świdnica 26 45:27 52
3. MKP Wołów 25 55:38 49
4. Unia Bardo 24 56:33 46
5. Pogoń Oleśnica 26 46:41 40
6. Wiwa Goszcz 26 51:44 39
7. Bielawianka Bielawa 26 47:35 38
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 39:35 37
9. Karolina Jaworzyna Śląska 25 41:44 36
10. Sokół Wielka Lipa 26 41:41 31
11. KS Bystrzyca Kąty Wrocł. 26 35:55 30
12. Sokół Marcinkowice 26 39:43 28
13. GKS Kobierzyce 26 40:46 27
14. Victoria Świebodzice 26 36:62 23
15. Piast Nowa Ruda 26 31:57 22
16. Orzeł Sadowice 25 23:72 11
KLASA OKRĘGOWA
Orlęta Krosnowice - Iskra Jaszkowa Dolna 1:3, LKS Bystrzyca Górna - Unia Złoty Stok 5:0, Pogoń Duszniki-Zdrój - Nysa Kłodzko 1:2, Grom Witków - Zamek kamieniec Ząbkowicki 4:5, Victoria Tuszyn - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:4, MKS Szczawno-Zdrój - Zryw Gola Świdnicka 3:0 (w-r), Górnik Boguszów-Gorce - Zjednoczeni Żarów 3:1, Piławianka Piława Górna - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r).
1. Nysa Kłodzko 26 86:28 62
2. Zjednoczeni Żarów 26 63:25 58
3. Górnik Boguszów-Gorce 26 49:36 56
4. Zdrój Jedlina-Zdrój 26 72:38 53
5. Victoria Tuszyn 26 56:29 52
6. LKS Bystrzyca Górna 26 48:37 41
7. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 26 55:41 38
8. MKS Szczawno-Zdrój 26 49:42 38
9. Iskra Jaszkowa Dolna 26 44:44 36
10. Pogoń Duszniki-Zdrój 26 39:45 29
11. Grom Witków 26 45:60 28
12. Unia Złoty Stok 26 32:65 26
13. Piławianka Piława Górna 26 29:56 25
14. Orlęta Krosnowice 26 25:67 20
15. Zryw Gola Świdnicka 26 31:71 12
Niemczanka Niemcza 26 23:68 12
KLASA A - GRUPA III
Henrykowianka Henryków - Harnaś Starczówek 2:2, Inter Ożary - Cis Brzeźnica 1:1, Koliber Uciechów - Tarnovia Tarnów 4:1, Orzeł Piława Dolna - Ślęża Ciepłowody 1:1, Polonia Ząbkowice Śląskie - LKS Dobrocin 4:0, Klubokawiarnia Roztocznik - Zieloni Łagiewniki 1:6, Skałki Stolec - Sparta Ziębice 1:1.
1. Skałki Stolec 21 76:14 51
2. Sparta Ziębice 21 59:28 46
3. Polonia Ząbkowice Śląskie 21 58:26 43
4. Zieloni Łagiewniki 21 56:37 40
5. Henrykowianka Henryków 21 46:45 37
6. Ślęża Ciepłowody 21 43:28 30
7. LKS Dobrocin 21 43:54 30
8. Klubokawiarnia Roztocznik 21 29:42 28
9. Harnaś Starczówek 21 35:41 27
10. Cis Brzeźnica 21 25:35 25
11. Orzeł Piława Dolna 21 34:50 19
12. Inter Ożary 21 37:65 18
13. Koliber Uciechów 21 24:48 13
14. Tarnovia Tarnów 21 34:86 10
KLASA A - GRUPA IV
Łomniczanka Stara Łomnica - Słowianin Wolibórz 6:4, Odrodzenie Szalejów - Kryształ Stronie Śląskie 0:3, KS Polanica-Zdrój - Hutnik Szczytna 0:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - LKS Wambierzyce 4:0, LKS Bierkowice - Sudety Międzylesie 0:1, Włókniarz Kudowa-Zdrój - Zamek Gorzanów 5:1, Śnieżnik Domaszków - Tęcza Ścinawka Dolna nie odbył się.
1. Kryształ Stronie Śląskie 21 95:20 58
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 21 84:21 54
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 75:39 39
4. Śnieżnik Domaszków 20 60:40 38
5. Hutnik Szczytna 21 56:52 32
6. KS Polanica-Zdrój 21 53:48 31
7. Słowianin Wolibórz 21 56:65 30
8. Zamek Gorzanów 21 55:61 27
9. Sudety Międzylesie 21 41:57 26
10. LKS Bierkowice 21 39:58 21
11. Łomniczanka Stara Łomnica 21 51:58 21
12. Odrodzenie Szalejów Dolny 21 22:72 19
13. LKS Wambierzyce 21 32:57 17
14. Tęcza Ścinawka Dolna 20 23:94 10
KLASA B - GRUPA II
Orzeł Mąkolno - Lechia Ołdrzychowice 3:0 (w-r), Huragan Bożków - ATS Wojbórz 1:8, Zamek Trzebieszowice - Sparta Stary Waliszów 1:4, Zrzeszeni Niwa - Czermna Kudowa-Zdrój 0:1, pauzowała Granica Tłumaczów.
1. ATS Wojbórz 14 62:10 42
2. Granica Tłumaczów 14 46:23 34
3. Huragan Bożków 14 34:28 27
4. Zrzeszeni Niwa 15 35:32 23
5. Sparta Stary Waliszów 14 26:35 19
6. Czermna Kudowa-Zdrój 14 29:40 15
7. Orzeł Mąkolno 14 32:46 12
8. Zamek Trzebieszowice 14 18:42 6
9. Lechia Ołdrzycowice 15 26:52 7
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz