Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-04-30 22:31:50
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-07-11 09:45:59
REGION. Fatalny stan nawierzchni wielu boisk piłkarskich był przyczyną nie rozegrania na nich meczów zaplanowanych na ostatni weekend kwietnia br. Ustalono dla nich nowe terminy.

CZWARTA LIGA WSCHODNIA

Wiwa Goszcz - Pogoń Oleśnica 2:2, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Nowa Ruda 3:2. GKS Kobierzyce - Sokół Wielka Lipa 2:1, Polonia-Stal Świdnica - Sokół Marcinkowice 2:1. Bielawianka Bielawa - Orzeł Sadowice, Unia Bardo - MKP Wołów, Victoria Świebodzice - Karolina Jaworzyna Śląska, Foto-Higiena Gać - Orzeł Ząbkowice Śląskie - spotkania w innych terminach.

1. Foto-Higiena Gać                          21        64:18        59
2. Polonia-Stal Świdnica                  22        33:21        40
3. Unia Bardo                                     21        50:33        39
4. MKP Wołów                                    21        44:32        37
5. Pogoń Oleśnica                            22        36:35        34
6. Wiwa Goszcz                                 22        45:34        33
7. Karolina Jaworzyna Śląska        21        34:39        32
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie            21        30:28        31
9. Bielawianka Bielawa                   21        35:28        29
10. Sokół Wielka Lipa                      22        37:37        26
11. KS Bystrzyca Kąty Wroc.            22        29:48        26
12. GKS Kobierzyce                          22        37:34        26
13. Victoria Świebodzice                  21        32:43        23
14. Sokół Marcinkowice                   22        30:38        21
15. Piast Nowa Ruda                       22        20:50        13
16. Orzeł Sadowice                           21        18:56        11

KLASA OKRĘGOWA

Pogoń Duszniki-Zdrój - Victoria Tuszyn 1:2, LKS Bystrzyca Górna - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:3, Orlęta Krosnowice - Zryw Gola Świdnicka 3:0 (w-r), Niemczanka Niemcza - Zjednoczeni Zaró 0:3 (w-r), Iskra Jaszkowa Dolna - Unia Złoty Stok 5:1. Spotkania przełożone na inny termin: Grom Witków - MKS Szczawno-Zdrój, Górnik Boguszów-Gorce - Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Piławianka Piława Górna - Nysa Kłodzko.

1. Nysa Kłodzko                                   21        67:24        49
2. Zjednoczeni Żarów                         22        51:21        49
3. Górnik Boguszów-Gorce               21        39:26        47
4. Zdrój Jedlina-Zdrój                         22        59:31        45
5. Victoria Tuszyn                                22        47:22        43
6. LKS Bystrzyca Górna                     22        38:31        35
7. MKS Szczawno-Zdrój                     21        41:28        34
8. Zamek Kamieniec Ząbkowicki    21        41:34        29
9. Iskra Jaszkowa Dolna                   22        32:39        27
10. Pogoń Duszniki-Zdrój                 22        34:38        25
11. Grom Witków                                21        32:47        22
12. Orlęta Krosnowice                      22        24:50        20
13. Unia Złoty Stok                             22        28:60        19
14. Piławianka Piława Górna          21        23:50        17
15. Zryw Gola Świdnicka                  22        31:59        12
      Niemczanka Niemcza                 22        23:56        12

KLASA A
Grupa III


Harnaś Starczówek - Zieloni Łagiewniki 1:3, LKS Dobrocin - Sparta Ziębie 2:2, Ślęża Ciepłowody - Skałki Stolec - 0:0, Cis Brzeźnica - Polonia Ząbkowice Śląskie 0:5, Henrykowianka Henryków - Orzeł Piława dolna 3:2. Spotkania przełożone: Tarnovia Tarnów - Klubokawiarnia Roztocznik, Inter Ożary - Koliber Uciechów.

1. Skałki Stolec                                  18        68:11        47
2. Polonia Ząbkowice Śląskie        18        52:21        40
3. Sparta Ziębice                               18        50:25        39
4. Zieloni Łagiewniki                        18        48:34        34
5. Henrykowianka Henryków          18        41:42        30
6. LKS Dobrocin                                18        40:41        29
7. Ślęża Ciepłowody                         18        39:24        26
8. Harnaś Starczówek                      18        31:29        26
9. Klubokawiarnia Roztocznik         17        23:31        24
10. Cis Brzeźnica                               18        19:31        20
11. Orzeł Piława Dolna                     18        28:41        18
12. Inter Ożary                                     17        28:60        11
13. Koliber Uciechów                        17        17:41          9
14. Tarnovia Tarnów                          17        23:76          1

Grupa IV

Słowianin Wolibórz - Zamek Gorzanów 5:2, Sudety Międzylesie - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1, LKS Wambierzyce - Śnieżnik Domaszków 0:3, Hutnik Szczytna - Włókniarz Kudowa-Zdrój 1:5, Kryształ Stronie Śląskie - LKS Bierkowice 6:0, Odrodzenie Szalejów - KS Polanica-Zdrój 4:2. Mecz przełożony: Łomniczanka Stara Łomnica - Polonia Bystrzyca Kłodzka.

1. Kryształ Stronie Śląskie                     18        79:18        49
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój                   18        73:17        45
3. Śnieżnik Domaszków                        18        56:34        35
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka                17        63:32        30
5. Hutnik Szczytna                                   18        52:45        29
6. KS Polanica-Zdrój                              18        50:37        28
7. Słowianin Wolibórz                            18        40:59        24
8. Sudety Międzylesie                            18        37:52        23
9. Zamek Gorzanów                               18        45:53        21
10. LKS Bierkowice                                17        36:53        18
11. Łomniczanka Stara Łomnica         17        42:48        18
12. LKS Wambierzyce                            18        29:49        14
13. Odrodzenie Szalejów Dolny           17        19:65        13
14. Tęcza Ścinawka Dolna                    18        22:81        10

KLASA B
Grupa I


Czarni Braszowice - Piasek Potworów 7:1, Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa 8:0, Znicz Lubnów - Perła Płonica 1:1. Spotkania do rozegrania: Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń, Zamek II Kamienie Ząbkowicki - Victoria Dębowiec.

1. Wieża Rudncia                                 12        58:16        30
2. Znicz Lubnów                                   13        47:32        26
3. Błękitni Niedźwiedź                         13        51:22        25
4. Zamek II Kamieniec Ząbk.             12        44:18        24
5. Spartakus Byczeń                            12        39:38        21
6. Perła Płonica                                    13        47:47        20
7. Victoria Dębowiec                            12        34:30        16
8. Czarni Braszowice                           13        32:40        13
9. Przedborowianka Przedborowa    13        13:64          4
10. Piasek Potworów                           13        14:72          4

Grupa II

ATS Wojbórz - Czermna Kudowa-Zdrój 3:0, Lechia Ołdrzychowice - Zrzeszeni Niwa 0:3 (w-r), Granica Tłumaczów - Zamek Trzebieszowice 3:2, Orzeł Mąkolno - Huragan Bożków 1:1, pauzowała Sparta Stary Waliszów.

1. ATS Wojbórz                            11         43:7          33
2. Granica Tłumaczów               12        41:20        30
3. Huragan Bożków                    11        28:18        23
4. Zrzeszeni Niwa                        12        31:25        20
5. Sparta Stary Waliszów           11        19:30        15
6. Czermna Kudowa-Zdrój        12        26:38        11
7. Orzeł Mąkolno                          12        28:43          9
8. Zamek Trzebieszowice          11        14:32          3
9. Lechia Ołdrzychowice            12        26:43          7
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-kolej0
Sobota, 2017-08-19
List_mini_pt-scieki0
Sobota, 2017-08-19
List_mini_pt-drift00
Sobota, 2017-08-19
List_mini_pt-bukowa0
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-prad1
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-moniuszkowski1
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-meteo6
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-drifting
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-plomienie
Piątek, 2017-08-18
List_mini_pt-czytanie1
Piątek, 2017-08-18
polecamy

 



 
 








ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz