Pod dyktando szachistow "Gieceku"

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-04-25 21:13:39
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-04-25 21:13:39
RADKÓW. Zakończył się cykl czterech turniejów szachowych składających się na grand prix ziemi kłodzkiej. Jak informuje Kazimierz Szydełko, który był sędzią głównym rywalizacji toczącej się w siedmiu kategoriach wiekowych, łącznie przy szachownicach zasiadło 311 zawodniczek i zawodników.
W minioną sobotę odbyły się zawody finałowe, które pozwoliły ukształtować ostateczne listy najlepszych trójek. Oto one:
Młodziczki do 10 lat - 1. Tatiana Rybka - UKS „Giecek” Radków, 2. Mirian El Horii - SP Budzów, 3. Aleksandra Mielniczuk - SP Radków.
Juniorki młodsze 2003-2006 - 1. Oliwia Wijaszka, 2. Natalia Czyżewska – obie „Giecek” Radków, 3. Weronika Charęza - „Unia” Złoty Stok.
 

Juniorki starsze - 1. Patrycja Fajt, 2. Joanna Duda, 3 Natalia Burkat – wszystkie „Giecek” Radków.
Mężczyźni - 1. Paweł Łaszewicz - „Giecek” Radków, 2. Janusz Górecki - KS Polanica, 3. Marcin Smoczyński – Kłodzko.
Juniorzy starsi 1999-2002 - 1. Piotr Majocha, 2. Michał Szydełko, Natan Sypień – wszyscy „Giecek” Radków.
Juniorzy młodsi 2003-2006 - 1. Gabriel Lechman, 2. Dawid Szuber, 3. Piotr Palac – wszyscy „Giecek” Radków.
Młodzicy do 10 lat - 1. Tomasz Wijaszka, 2. Kacper Jaroszuk – obaj „Giecek”Radków, 3. Bartłomiej Orman - SP Radków.

Nagrody podczas finałowego spotkania wręczył burmistrz Radkowa Jan Bednarczyk.
Opr. (bwb)

Tagi

  • Studio27
  • Reklama_dkl24
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl

najnowsze artykuły

Mini_pt-polaniczanie
Wtorek, 2017-05-23
List_mini_pt-dziecko
Wtorek, 2017-05-23
List_mini_pt-snieznik3
Wtorek, 2017-05-23
List_mini_pt-reimann
Poniedziałek, 2017-05-22
List_mini_pt-czytam1
Poniedziałek, 2017-05-22
List_mini_pt-masyw1
Poniedziałek, 2017-05-22
List_mini_pt-pijany
Poniedziałek, 2017-05-22
List_mini_pt-lew1
Niedziela, 2017-05-21
List_mini_pt-nozna01
Niedziela, 2017-05-21
List_mini_pt-prad1
Niedziela, 2017-05-21
polecamy






ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz