Z boisk piłkarskich różnych szczebli
Napisano dnia: 2017-03-19 15:11:15
REGION. Rozpoczęły się wiosenne rozgrywki piłkarskie w IV lidze i lidze okręgowej. Pierwsze wyniki niektórych spotkań zaskakują.
IV LIGA
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda 2:1, Foto-Higiena Gać - Unia Bardo 5:3, MKP Wołów - Polonia-Stal Świdnica 4:3, Bielawianka Bielawa - Wiwa Goszcz 2:2, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Victoria Świebodzice 4:2, GKS Kobierzyce - Orzeł Sadowice 0:2, Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska 4:1, Sokół Wielka Lipa - Pogoń Oleśnica 1:2.
1. Foto-Higiena Gać 16 45:15 46
2. Polonia-Stal Świdnica 16 29:14 35
3. Wiwa Goszcz 16 34:23 26
4. Pogoń Oleśnica 16 29:25 25
5. Unia Bardo 16 36:31 24
6. MKP Wołów 16 28:27 24
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 22:23 23
8. Bielawianka Bielawa 16 26:23 22
9. Victoria Świebodzice 16 28:24 22
10. Sokół Wielka Lipa 16 29:25 21
11. GKS Kobierzyce 16 33:25 21
12. Karolina Jaworzyna Śląska 16 23:33 20
13. KS Bystrzyca Kąty Wr. 16 20:34 19
14. Sokół Marcinkowice 16 17:31 12
15. Orzeł Sadowice 16 13:38 10
16. Piast Nowa Ruda 16 14:35 8
KLASA OKRĘGOWA
Nysa Kłodzko - Zryw Gola Świdnicka 3:0, Orlęta Krosnowice - Górnik Boguszów-Gorce 0:2, Piławianka Piława - Pogoń Duszniki-Zdrój 0:1, Iskra Jaszkowa Dolna - Victoria Tuszyn 2:2, Grom Witków - LKS Bystrzyca Górna 2:1, Niemczanka Niemcza - MKS Szczawno-Zdrój 0:3, Zjednoczeni Żarów - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:3, Unia Złoty Stok - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:4
1. Nysa Kłodzko 16 52:18 39
2. Górnik Boguszów-Gorce 16 33:18 38
3. LKS Bystrzyca Górna 16 32:16 31
4. Zjednoczeni Żarów 16 28:18 31
5. Victoria Tuszyn 16 33:18 28
6. Zdrój Jedlina-Zdrój 16 36:27 27
7. MKS Szczawno-Zdrój 16 31:23 25
8. Pogoń Duszniki-Zdrój 16 27:26 22
9. Iskra Jaszkowa Dolna 16 20:27 20
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 16 27:31 16
11. Unia Złoty Stok 16 21:34 16
11. Orlęta Krosnowice 16 17:34 14
12. Grom Witków 16 20:38 13
13. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 23:31 13
14. Zryw Gola Świdnicka 16 31:41 12
15. Niemczanka Niemcza 16 23:38 12
16. Piławianka Piława Górna 16 18:42 11
IV LIGA
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda 2:1, Foto-Higiena Gać - Unia Bardo 5:3, MKP Wołów - Polonia-Stal Świdnica 4:3, Bielawianka Bielawa - Wiwa Goszcz 2:2, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Victoria Świebodzice 4:2, GKS Kobierzyce - Orzeł Sadowice 0:2, Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska 4:1, Sokół Wielka Lipa - Pogoń Oleśnica 1:2.
1. Foto-Higiena Gać 16 45:15 46
2. Polonia-Stal Świdnica 16 29:14 35
3. Wiwa Goszcz 16 34:23 26
4. Pogoń Oleśnica 16 29:25 25
5. Unia Bardo 16 36:31 24
6. MKP Wołów 16 28:27 24
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 22:23 23
8. Bielawianka Bielawa 16 26:23 22
9. Victoria Świebodzice 16 28:24 22
10. Sokół Wielka Lipa 16 29:25 21
11. GKS Kobierzyce 16 33:25 21
12. Karolina Jaworzyna Śląska 16 23:33 20
13. KS Bystrzyca Kąty Wr. 16 20:34 19
14. Sokół Marcinkowice 16 17:31 12
15. Orzeł Sadowice 16 13:38 10
16. Piast Nowa Ruda 16 14:35 8
KLASA OKRĘGOWA
Nysa Kłodzko - Zryw Gola Świdnicka 3:0, Orlęta Krosnowice - Górnik Boguszów-Gorce 0:2, Piławianka Piława - Pogoń Duszniki-Zdrój 0:1, Iskra Jaszkowa Dolna - Victoria Tuszyn 2:2, Grom Witków - LKS Bystrzyca Górna 2:1, Niemczanka Niemcza - MKS Szczawno-Zdrój 0:3, Zjednoczeni Żarów - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:3, Unia Złoty Stok - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:4
1. Nysa Kłodzko 16 52:18 39
2. Górnik Boguszów-Gorce 16 33:18 38
3. LKS Bystrzyca Górna 16 32:16 31
4. Zjednoczeni Żarów 16 28:18 31
5. Victoria Tuszyn 16 33:18 28
6. Zdrój Jedlina-Zdrój 16 36:27 27
7. MKS Szczawno-Zdrój 16 31:23 25
8. Pogoń Duszniki-Zdrój 16 27:26 22
9. Iskra Jaszkowa Dolna 16 20:27 20
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 16 27:31 16
11. Unia Złoty Stok 16 21:34 16
11. Orlęta Krosnowice 16 17:34 14
12. Grom Witków 16 20:38 13
13. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 23:31 13
14. Zryw Gola Świdnicka 16 31:41 12
15. Niemczanka Niemcza 16 23:38 12
16. Piławianka Piława Górna 16 18:42 11
(abc)
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz