Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2016-10-02 20:53:33
SUBREGION KŁODZKO-ZĄBKOWICKI. Za nami kolejna seria spotkań piłkarskich w niższych klasach. Niestety, dla wielu zespołów nie najlepsza.
CZWARTA LIGA
Noworudzki Piast nadal się kompromituje. Tym razem przegrał 1:3 z Wiwą Goszcz i mocniej osiadł na przedostatnim miejscu w tabeli. Unia Bardo zremisowała swoje spotkanie z Karoliną Jaworzyna Śląska 2:2, zaś ząbkowicki Orzeł wywalczył remis 1:1 z KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie.
Pozostałe wyniki: Bielawianka Bielawa - Polonia-Stal Świdnica 0:1, GKS Kobierzyce - Sokół Marcinkowice 1:0, Foto-Higiena Gać - Sokół Wielka Lipa 1:0, Victoria Świebodzice - Pogoń Oleśnica 1:1, Orzeł Sadowice - MKS Wołów 1:3.
1. Foto-Higiena Gać 8 22:5 24
2. Polonia-Stal Świdnica 8 14:3 22
3. Bielawianka Bielawa 8 14:8 15
4. MKP Wołów 8 12:7 15
5. GKS Kobierzyce 8 18:9 13
6. Unia Bardo 8 16:12 13
7. Wiwa Goszcz 8 18:12 12
8. Victoria Świebodzice 8 12:7 12
9. Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 8:10 11
10. KS Bystrzyca Kąty Wr. 8 8:13 10
11. Pogoń Oleśnica 8 8:13 8
12. Sokół Wielka Lipa 8 10:13 8
13. Karolina Jaworzyna Śląska 8 13:18 7
14. Sokół Marcinkowice 8 5:13 4
15. Piast Nowa Ruda 8 6:16 3
16. Orzeł Sadowice 8 4:29 0
KLASA OKRĘGOWA
Iskrę Jaszkowa Dolna na pewno stać na więcej, ale trzeba chcieć walki o awans. A tak w spotkaniu z Gromem Witków padł tylko remis 1:1. Szkoda.
Wyniki pozostałych spotkań: Pogoń Duszniki-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:0, MKS Szczawno-Zdrój - Victoria Tuszyn 5:2, Niemczanka Niemcza - Unia Złoty Stok 4:1, Piławianka Piława Górna - Zjednoczeni Żarów 0:2, Orlęta Krosnowice - Nysa Kłodzko 0:0, LKS Bystrzyca Górna - Zryw Gola Świdnicka 5:0, Górnik Boguszów-Gorce - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1.
1. Nysa Kłodzko 8 28:6 20
2. Górnik Boguszów-Gorce 8 15:6 20
3. Zjednoczeni Żarów 8 16:7 19
4. LKS Bystrzyca Górna 8 19:7 16
5. Victoria Tuszyn 8 16:9 14
6. MKS Szczawno-Zdrój 8 15:11 13
7. Pogoń Duszniki-Zdrój 8 10:10 11
8. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8 13:14 10
9. Unia Złoty Stok 8 13:16 9
10. Iskra Jaszkowa Dolna 8 7:16 8
11. Zryw Gola Świdnicka 8 18:19 8
12. Zdrój Jedlina-Zdrój 8 15:13 8
13. Niemczanka Niemcza 8 11:20 6
14. Orlęta Krosnowice 8 8:19 6
15. Piławianka Piława Górna 8 7:23 6
16. Grom Witków 8 6:21 1
KLASA A
Grupa III
Harnaś Starczówek - Henrykowianka Henryków 1:2, Cis Brzeźnica - Inter Ożąry 3:0, Tarnovia Tarnów - Koliber Uciechów 3:6, Ślęża Ciepłowody - Orzeł Pilawa Dolna 1:0, LKS Dobrocin - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:3, Zieloni Łagiewniki - Klubokawiarnia Roztocznik 4:1, Sparta Ziębice - Skałki Stolec 3:2.
1. Skałki Stolec 8 41:9 21
2. Polonia Ząbkowice Śląskie 8 27:7 18
3. Harnaś Starczówek 8 16:7 18
4. Sparta Ziębice 8 20:14 16
5. Zieloni Łagiewniki 8 24:21 15
6. Henrykowianka Henryków 8 18:18 15
7. Klubokawiarnia Roztocznik 8 13:17 12
8. LKS Dobrocin 8 20:22 11
9. Cis Brzeźnicas 8 7:10 11
10. Koliber Uciechów 8 13:15 9
11. Orzeł Piława Dolna 8 14:22 6
12. Ślęża Ciepłowody 8 9:18 5
13. Inter Ożary 8 10:29 4
14. Tarnovia Tarnów 8 13:36 0
Grupa IV
Słowianin Wolibórz - Łomniczanka Stara Łomnica 3:3, Kryształ Stronie Śląskie - Odrodzenie Szalejów 6:0, Hutnik Szczytna - KS Polanica-Zdrój 3:3, LKS Wambierzyce - Polonia Bystrzyca Kłodzka 0:8, Sudety Międzylesie - LKS Bierkowice 1:0, Zamek Gorzanów - Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:7, Tęcza Ścinawka Dolna - Śnieżnik Domaszków 1:2.
1. Kryształ Stronie Śląskie 8 25:6 22
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 8 32:9 21
3. Śnieżnik Domaszków 8 24:10 19
4. Słowianin Wolibórz 8 19:11 15
5. Hutnik Szczytna 8 30:21 13
6. Polonia Bystrzyca Kłodzka 8 28:17 12
7. Łomniczanka Stara Łomnica 8 20:20 11
8. LKS Bierkowice 8 15:16 10
9. KS Polanica-Zdrój 8 20:19 9
10. Sudety Międzylesie 8 13:21 8
11. Zamek Gorzanów 7 16:24 7
12. Tęcza Ścinawka Dolna 7 12:29 7
13. Odrodzenie Szalejów Dolny 8 5:38 3
14. LKS Wambierzyce 8 10:28 1
Klasa B
Grupa I
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Piasek Potworów 8:0, Wieża Rudnica - Victoria Dębowiec 0:2, Znicz Lubnów - Spartakus Byczeń 1:2, Błękitni Niedźwiedź - Perła Płonica 5:3, Czarni Braszowice - Przedborowianka Przeborowa 4:0.
1. Wieża Rudnica 5 29:8 12
2. Spartakus Byczeń 5 15:16 12
3. Błękitni Niedźwiedź 5 25:9 10
4. Znicz Lubnów 5 14:13 9
5. Zamek II Kamieniec Ząbk. 5 21:7 8
6. Perła Płonica 5 22:22 7
7. Czarni Braszowice 5 13:12 7
8. Victoria Dębowiec 5 15:12 7
9. Przedborowianka Przedborowa 5 2:28 0
10. Piasek Potworów 5 6:35 0
Grupa II
Granica Tłumaczów - Huragan Bożków 3:1, Lechia Ołdrzychowice - Zamek Trzebieszowice 6:1, ATS Wojbórz - Zrzeszeni Niwa 3:1, Sparta Stary Waliszów - Czermna Kudowa-Zdrój 2:1, pauzował Orzeł Mąkolno.
1. Granica Tłumaczów 5 20:5 15
2. ATS Wojbórz 4 17:5 12
3. Huragan Bożków 4 11:7 9
4. Orzeł Mąkolno 4 14:12 7
5. Sparta Stary Waliszów 4 6:13 6
6. Lechia Ołdrzychowice 5 16:16 4
7. Czermna Kudowa-Zdrój 5 15:23 3
8. Zrzeszeni Niwa 5 9:16 2
9. Zamek Trzebieszowice 4 5:16 0
CZWARTA LIGA
Noworudzki Piast nadal się kompromituje. Tym razem przegrał 1:3 z Wiwą Goszcz i mocniej osiadł na przedostatnim miejscu w tabeli. Unia Bardo zremisowała swoje spotkanie z Karoliną Jaworzyna Śląska 2:2, zaś ząbkowicki Orzeł wywalczył remis 1:1 z KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie.
Pozostałe wyniki: Bielawianka Bielawa - Polonia-Stal Świdnica 0:1, GKS Kobierzyce - Sokół Marcinkowice 1:0, Foto-Higiena Gać - Sokół Wielka Lipa 1:0, Victoria Świebodzice - Pogoń Oleśnica 1:1, Orzeł Sadowice - MKS Wołów 1:3.
1. Foto-Higiena Gać 8 22:5 24
2. Polonia-Stal Świdnica 8 14:3 22
3. Bielawianka Bielawa 8 14:8 15
4. MKP Wołów 8 12:7 15
5. GKS Kobierzyce 8 18:9 13
6. Unia Bardo 8 16:12 13
7. Wiwa Goszcz 8 18:12 12
8. Victoria Świebodzice 8 12:7 12
9. Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 8:10 11
10. KS Bystrzyca Kąty Wr. 8 8:13 10
11. Pogoń Oleśnica 8 8:13 8
12. Sokół Wielka Lipa 8 10:13 8
13. Karolina Jaworzyna Śląska 8 13:18 7
14. Sokół Marcinkowice 8 5:13 4
15. Piast Nowa Ruda 8 6:16 3
16. Orzeł Sadowice 8 4:29 0
KLASA OKRĘGOWA
Iskrę Jaszkowa Dolna na pewno stać na więcej, ale trzeba chcieć walki o awans. A tak w spotkaniu z Gromem Witków padł tylko remis 1:1. Szkoda.
Wyniki pozostałych spotkań: Pogoń Duszniki-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:0, MKS Szczawno-Zdrój - Victoria Tuszyn 5:2, Niemczanka Niemcza - Unia Złoty Stok 4:1, Piławianka Piława Górna - Zjednoczeni Żarów 0:2, Orlęta Krosnowice - Nysa Kłodzko 0:0, LKS Bystrzyca Górna - Zryw Gola Świdnicka 5:0, Górnik Boguszów-Gorce - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1.
1. Nysa Kłodzko 8 28:6 20
2. Górnik Boguszów-Gorce 8 15:6 20
3. Zjednoczeni Żarów 8 16:7 19
4. LKS Bystrzyca Górna 8 19:7 16
5. Victoria Tuszyn 8 16:9 14
6. MKS Szczawno-Zdrój 8 15:11 13
7. Pogoń Duszniki-Zdrój 8 10:10 11
8. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8 13:14 10
9. Unia Złoty Stok 8 13:16 9
10. Iskra Jaszkowa Dolna 8 7:16 8
11. Zryw Gola Świdnicka 8 18:19 8
12. Zdrój Jedlina-Zdrój 8 15:13 8
13. Niemczanka Niemcza 8 11:20 6
14. Orlęta Krosnowice 8 8:19 6
15. Piławianka Piława Górna 8 7:23 6
16. Grom Witków 8 6:21 1
KLASA A
Grupa III
Harnaś Starczówek - Henrykowianka Henryków 1:2, Cis Brzeźnica - Inter Ożąry 3:0, Tarnovia Tarnów - Koliber Uciechów 3:6, Ślęża Ciepłowody - Orzeł Pilawa Dolna 1:0, LKS Dobrocin - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:3, Zieloni Łagiewniki - Klubokawiarnia Roztocznik 4:1, Sparta Ziębice - Skałki Stolec 3:2.
1. Skałki Stolec 8 41:9 21
2. Polonia Ząbkowice Śląskie 8 27:7 18
3. Harnaś Starczówek 8 16:7 18
4. Sparta Ziębice 8 20:14 16
5. Zieloni Łagiewniki 8 24:21 15
6. Henrykowianka Henryków 8 18:18 15
7. Klubokawiarnia Roztocznik 8 13:17 12
8. LKS Dobrocin 8 20:22 11
9. Cis Brzeźnicas 8 7:10 11
10. Koliber Uciechów 8 13:15 9
11. Orzeł Piława Dolna 8 14:22 6
12. Ślęża Ciepłowody 8 9:18 5
13. Inter Ożary 8 10:29 4
14. Tarnovia Tarnów 8 13:36 0
Grupa IV
Słowianin Wolibórz - Łomniczanka Stara Łomnica 3:3, Kryształ Stronie Śląskie - Odrodzenie Szalejów 6:0, Hutnik Szczytna - KS Polanica-Zdrój 3:3, LKS Wambierzyce - Polonia Bystrzyca Kłodzka 0:8, Sudety Międzylesie - LKS Bierkowice 1:0, Zamek Gorzanów - Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:7, Tęcza Ścinawka Dolna - Śnieżnik Domaszków 1:2.
1. Kryształ Stronie Śląskie 8 25:6 22
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 8 32:9 21
3. Śnieżnik Domaszków 8 24:10 19
4. Słowianin Wolibórz 8 19:11 15
5. Hutnik Szczytna 8 30:21 13
6. Polonia Bystrzyca Kłodzka 8 28:17 12
7. Łomniczanka Stara Łomnica 8 20:20 11
8. LKS Bierkowice 8 15:16 10
9. KS Polanica-Zdrój 8 20:19 9
10. Sudety Międzylesie 8 13:21 8
11. Zamek Gorzanów 7 16:24 7
12. Tęcza Ścinawka Dolna 7 12:29 7
13. Odrodzenie Szalejów Dolny 8 5:38 3
14. LKS Wambierzyce 8 10:28 1
Klasa B
Grupa I
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Piasek Potworów 8:0, Wieża Rudnica - Victoria Dębowiec 0:2, Znicz Lubnów - Spartakus Byczeń 1:2, Błękitni Niedźwiedź - Perła Płonica 5:3, Czarni Braszowice - Przedborowianka Przeborowa 4:0.
1. Wieża Rudnica 5 29:8 12
2. Spartakus Byczeń 5 15:16 12
3. Błękitni Niedźwiedź 5 25:9 10
4. Znicz Lubnów 5 14:13 9
5. Zamek II Kamieniec Ząbk. 5 21:7 8
6. Perła Płonica 5 22:22 7
7. Czarni Braszowice 5 13:12 7
8. Victoria Dębowiec 5 15:12 7
9. Przedborowianka Przedborowa 5 2:28 0
10. Piasek Potworów 5 6:35 0
Grupa II
Granica Tłumaczów - Huragan Bożków 3:1, Lechia Ołdrzychowice - Zamek Trzebieszowice 6:1, ATS Wojbórz - Zrzeszeni Niwa 3:1, Sparta Stary Waliszów - Czermna Kudowa-Zdrój 2:1, pauzował Orzeł Mąkolno.
1. Granica Tłumaczów 5 20:5 15
2. ATS Wojbórz 4 17:5 12
3. Huragan Bożków 4 11:7 9
4. Orzeł Mąkolno 4 14:12 7
5. Sparta Stary Waliszów 4 6:13 6
6. Lechia Ołdrzychowice 5 16:16 4
7. Czermna Kudowa-Zdrój 5 15:23 3
8. Zrzeszeni Niwa 5 9:16 2
9. Zamek Trzebieszowice 4 5:16 0
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz