Z boisk piłkarskich niższych szczebli
Napisano dnia: 2016-05-08 21:50:31
REGION. Za nami więcej emocji piłkarskich, bo na boiskach częściej występowali piłkarze, niż zazwyczaj. Odbyły się bowiem po dwie kolejki w przypadku Klas Okręgowej, A i B.
CZWARTA LIGA
W sobotę i niedzielę rozegrano spotkania piłkarskie następnej kolejki. Niestety, obie drużyny z subregionu kłodzko-ząbkowickiego doznały porażek. I to w takim samym rozmiarze bramkowym. Orzeł Ząbkowice Śląskie uległ GKS-owi Kobierzyce 1:3, zaś Piast Nowa Ruda identycznie w spotkaniu z Bielawianką Bielawa.
Wyniki z innych meczów: Polonia Trzebnica - Pogoń Oleśnica 1:1, Olimpia Kowary - Chrobry II Głogów 1:2, AKS Strzegom - Lotnik Jeżów Sudecki 0:0, Włókniarz Mirsk - BKS Bobrzanie Bolesławiec 3:0 (w.), Sokół Wielka Lipa - Zjednoczeni Żarów 3:0, Granica Bogatynia - Orkan Szczedrzykowice 0:7.
1. Olimpia Kowary 25 68:14 67
2. Sokół Wieka Lipa 23 75:15 60
3. Orkan Szczedrzykowice 24 61:28 48
4. Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 45:34 41
5. Pogoń Oleśnica 23 45:35 40
6. GKS Kobierzyce 25 61:36 38
7. Chrobry II Głogów 25 47:43 36
8. Bielawianka Bielawa 25 32:31 33
9. Piast Nowa Ruda 25 41:50 33
10. AKS Strzegom 25 32:39 32
11. Granica Bogatynia 25 45:54 32
12. Lotnik Jeżów Sudecki 25 41:52 26
13. Polonia Trzebnica 25 44:68 25
14. Włókniarz Mirsk 25 32:59 23
15. Zjednoczeni Żarów 25 35:69 22
16. BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 13:89 1
KLASA OKRĘGOWA
W spotkaniach 3 maja uzyskano wyniki: Victoria Świebodzice - Grom Witków 3:0, Unia Złoty Stok - Victoria Tuszyn 0:2, Unia Bardo - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3:2, Sudety Dziećmorowice - Zdrój-Jedlina Zdrój 0:1, Skalnik Czarny Bór - Iskra Jaszkowa Dolna 2:1, Polonia-Stal II Świdnica - Karolina Jaworzyna Śląska 1:3, Polonia Bystrzyca Kłodzka - LKS Bystrzyca Górna 0:2, Nysa Kłodzko - Zryw Gola Świdnicka 3:1.
Wyniki z 7-8 bm.: Grom Witków - Nysa Kłodzko 3:10, Victoria Tuszyn - Victoria Świebodzice 1:0, Zryw Gola Świdnicka - Polonia Bystrzyca Kłodzka 4:0, LKS Bystrzyca Górna - Polonia-Stal Świdnica II 4:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Skalnik Czarny Bór 5:2, Iskra Jaszkowa Dolna - Sudety Dziećmorowice 1:0, Zdrój Jedlina-Zdrój - Unia Bardo 1:2, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Unia Złoty Stok 0:0.
1. Unia Bardo 24 97:20 67
2. Victoria Świebodzice 24 57:8 58
3. Karolina Jaworzyna Śl. 24 61:38 52
4. LKS Bystrzyca Górna 24 53:31 47
5. Zdrój Jedlina-Zdrój 24 54:35 42
6. Unia Złoty Stok 24 39:31 37
7. Zryw Gola Świdnica 24 54:48 35
8. Nysa Kłodzko 24 43:35 34
9. Victoria Tuszyn 24 34:46 30
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 24 37:38 28
11. Iskra Jaszkowa Dolna 24 28:44 22
12. Polonia-Stal II Świdnica 24 32:50 22
13. Grom Witków 23 44:90 21
14. Skalnik Czarny Bór 24 35:81 18
15. Sudety Dziećmorowice 23 29:70 15
16. Polonia Bystrzyca Kłodzka 24 28:60 14
KLASA A
Grupa II
Spotkania z 3 maja: Orzeł Piława Dolna - Zieloni Łagiewniki 0:2, Sparta Ziębice - Klubokawiarnia Roztocznik 2:0, Polonia Ząbkowice Śląskie - Skałki Stolec 0:2, Pogoń Pieszyce - Tarnovia Tarnów 4:0, Piławianka Piława Górna - Boxmet Piskorzów 6:0, Niemczanka Niemcza - Czarni Sieniawka 10:3, Koliber Uciechów - Płomień Makowice 4:1, Henrykowianka Henryków - Delta Słupice 3:1.
Wyniki z 7-8 bm.: Koliber Uciechów - Delta Słupice 5:0, Zieloni Łagiewniki - Henrykowianka Henryków 3:3, Płomień Makowice - Niemczanka Niemcza 0:3, Czarni Sieniawka - Piławianka Piława Górna 0:6, Boxmet Piskorzów - Pogoń Pieszyce 2:4, Tarnovia Tarnów - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:2, Skałki Stolec - Sparta Ziębice 1:4, Klubokawiarnia Roztocznik - Orzeł Piława Dolna 5:1.
1. Piławianka Piława Górna 24 111:19 64
2. Niemczanka Niemcza 24 91:30 55
3. Pogoń Pieszyce 24 47:28 49
4. Sparta Ziębice 24 53:39 41
5. Klubokawiarnia Roztocznik 24 55:45 41
6. Skałki Stolec 24 67:43 39
7. Delta Słupice 24 52:70 35
8. Henrykowianka Henryków 24 45:52 31
9. Polonia Ząbkowice Śląskie 24 55:62 30
10. Zieloni Łagiewniki 24 52:49 29
11. Czarni Sieniawka 24 43:69 29
12. Koliber Uciechów 24 33:43 28
13. Boxmet Piskorzów 24 35:62 26
14. Płomień Makowice 24 49:69 22
15. Orzel Piława Dolna 24 36:76 21
16. Tarnovia Tarnów 24 39:107 15
Grupa III
Wyniki spotkań z 3 maja: Śnieżnik Domaszków - Zamek Gorzanów 5:2, MLKS Radków - Tęcza Ścinawka Dolna 0:3 (w.), Pogoń Duszniki-Zdrój - Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:1, Orlęta Krosnowice - LKS Bierkowice 3:0, Odrodzenie Szalejów Dolny - Cis Brzeźnica 1:2, Hutnik Szczytna - Inter Ożary 3:0, Łomniczanka Stara Łomnica - Kryształ Stronie Śląskie 2:2, pauzował KS Polanica-Zdrój.
Rezultaty z 7-8 bm.: Tęcza Ścinawka Dolna - Śnieżnik Domaszków 0:10, Włókniarz Kudowa-Zdrój - KS Polanica-Zdrój 2:1, LKS Bierkowice - Pogoń Duszniki-Zdrój 1:2, Cis Brzeźnica - Orlęta Krosnowice 2:3, Zamek Gorzanów - Łomniczanka Stara Łomnica 0:2, Kryształ Stronie Śląskie - Hutnik Szczytna 8:0, Inter Ożąry - Odrodzenie Szalejów Dolny 3:1, pauzował MLKS Radków.
1. Orlęta Krosnowice 22 74:19 61
2. Śnieżnik Domaszków 23 83:37 46
3. Pogoń Duszniki-Zdrój 22 59:26 44
4. Hutnik Szczytna 21 51:43 40
5. Włókniarz Kudowa-Zdrój 23 63:40 38
6. Kryształ Stronie Śląskie 22 61:42 37
7. LKS Bierkowice 23 40:44 32
8. KS Polanica-Zdrój 22 40:39 32
9. Odrodzenie Szalejów Dolny 22 50:61 28
10. Cis Brzeźnica 23 36:37 27
11. Zamek Gorzanów 23 39:55 25
12. Inter Ożary 22 35:46 23
13. Łomniczanka Stara Łomnica 22 47:67 21
14. Tęcza Ścinawka Dolna 23 21:86 16
15. MLKS Radków 21 21:78 12
KLASA B
Grupa I
Wyniki z 8 bm.: Huragan Bożków - ATS Wojbórz 1:2, Lechia Ołdrzychowice - Granica Tłumaczów 1:2, Sudety Międzylesie - Czermna Kudowa-Zdrój 5:2, Słowianin Wolibórz - Zrzeszeni Niwa 8:0, Sparta Stary Waliszów - Zamek Trzebieszowice 2:0, pauzował LKS Wambierzyce.
1. Sudety Międzylesie 16 70:17 38
2. LKS Wambierzyce 15 53:12 36
3. Słowianin Wolibórz 16 67:23 36
4. ATS Wojbórz 16 28:43 27
5. Czermna Kudowa-Zdrój 15 41:43 22
6. Zamek Trzebieszowice 15 28:32 19
7. Huragan Bożków 15 37:43 18
8. Granica Tłumaczów 15 24:43 16
9. Sparta Stary Waliszów 16 19:53 12
10. Lechia Ołdrzychowice 16 17:41 8
11. Zrzeszeni Niwa 15 15:49 7
Grupa II
Rezultaty z 3 maja: Orzeł Mąkolno - Harnaś Starczówek 2:6, Błękitni Niedźwiedź - Czarni Braszowice 2:0, Wieża Rudnica - Perła Płonica 2:6, Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 1:2, Sparta II Ziębice - Kłos Laski 3:0 (w.), Spartakus Byczeń - Piasek Potworów 9:3, Ślęża Ciepłowody - Victoria Dębowiec 5:3, pauzował Zamek II Kamieniec Ząbkowicki..
Spotkania z 8 bm.: Victoria Dębowiec - Spartakus Byczeń 4:2, Piasek Potworów - Sparta II Ziębice 0:6, Kłos Laski - Przedborowianka 0:3 (w.), Znicz Lubnów - Wieża Rudnica 3:1, Perłą Płonica - Błękitni Niedźwiedź 2:2, Czarni Braszowice - Orzeł Mąkolno 7:4, Harnaś Starczówek - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4:2, pauzowała Ślęża Ciepłowody.
1. Błękitni Niedźwiedź 22 71:35 50
2. Harnaś Starczówek 23 67:40 49
3. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 22 67:42 48
4. Ślęża Ciepłowody 22 57:35 39
5. Victoria Dębowiec 22 73:56 38
6. Wieża Rudnica 22 56:44 37
7. Czarni Braszowice 23 65:51 35
8. Znicz Lubnów 22 57:54 33
9. Perła Płonica 23 68:68 31
10. Spartakus Byczeń 23 66:73 30
11. Sparta II Ziębice 23 53:55 26
12. Piasek Potworów 22 42:67 20
13. Orzeł Mąkolno 22 58:89 19
14. Przedborowianka Przedborowa 23 33:101 8
15. Kłos Laski 22 32:55 5
CZWARTA LIGA
W sobotę i niedzielę rozegrano spotkania piłkarskie następnej kolejki. Niestety, obie drużyny z subregionu kłodzko-ząbkowickiego doznały porażek. I to w takim samym rozmiarze bramkowym. Orzeł Ząbkowice Śląskie uległ GKS-owi Kobierzyce 1:3, zaś Piast Nowa Ruda identycznie w spotkaniu z Bielawianką Bielawa.
Wyniki z innych meczów: Polonia Trzebnica - Pogoń Oleśnica 1:1, Olimpia Kowary - Chrobry II Głogów 1:2, AKS Strzegom - Lotnik Jeżów Sudecki 0:0, Włókniarz Mirsk - BKS Bobrzanie Bolesławiec 3:0 (w.), Sokół Wielka Lipa - Zjednoczeni Żarów 3:0, Granica Bogatynia - Orkan Szczedrzykowice 0:7.
1. Olimpia Kowary 25 68:14 67
2. Sokół Wieka Lipa 23 75:15 60
3. Orkan Szczedrzykowice 24 61:28 48
4. Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 45:34 41
5. Pogoń Oleśnica 23 45:35 40
6. GKS Kobierzyce 25 61:36 38
7. Chrobry II Głogów 25 47:43 36
8. Bielawianka Bielawa 25 32:31 33
9. Piast Nowa Ruda 25 41:50 33
10. AKS Strzegom 25 32:39 32
11. Granica Bogatynia 25 45:54 32
12. Lotnik Jeżów Sudecki 25 41:52 26
13. Polonia Trzebnica 25 44:68 25
14. Włókniarz Mirsk 25 32:59 23
15. Zjednoczeni Żarów 25 35:69 22
16. BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 13:89 1
KLASA OKRĘGOWA
W spotkaniach 3 maja uzyskano wyniki: Victoria Świebodzice - Grom Witków 3:0, Unia Złoty Stok - Victoria Tuszyn 0:2, Unia Bardo - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3:2, Sudety Dziećmorowice - Zdrój-Jedlina Zdrój 0:1, Skalnik Czarny Bór - Iskra Jaszkowa Dolna 2:1, Polonia-Stal II Świdnica - Karolina Jaworzyna Śląska 1:3, Polonia Bystrzyca Kłodzka - LKS Bystrzyca Górna 0:2, Nysa Kłodzko - Zryw Gola Świdnicka 3:1.
Wyniki z 7-8 bm.: Grom Witków - Nysa Kłodzko 3:10, Victoria Tuszyn - Victoria Świebodzice 1:0, Zryw Gola Świdnicka - Polonia Bystrzyca Kłodzka 4:0, LKS Bystrzyca Górna - Polonia-Stal Świdnica II 4:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Skalnik Czarny Bór 5:2, Iskra Jaszkowa Dolna - Sudety Dziećmorowice 1:0, Zdrój Jedlina-Zdrój - Unia Bardo 1:2, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Unia Złoty Stok 0:0.
1. Unia Bardo 24 97:20 67
2. Victoria Świebodzice 24 57:8 58
3. Karolina Jaworzyna Śl. 24 61:38 52
4. LKS Bystrzyca Górna 24 53:31 47
5. Zdrój Jedlina-Zdrój 24 54:35 42
6. Unia Złoty Stok 24 39:31 37
7. Zryw Gola Świdnica 24 54:48 35
8. Nysa Kłodzko 24 43:35 34
9. Victoria Tuszyn 24 34:46 30
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 24 37:38 28
11. Iskra Jaszkowa Dolna 24 28:44 22
12. Polonia-Stal II Świdnica 24 32:50 22
13. Grom Witków 23 44:90 21
14. Skalnik Czarny Bór 24 35:81 18
15. Sudety Dziećmorowice 23 29:70 15
16. Polonia Bystrzyca Kłodzka 24 28:60 14
KLASA A
Grupa II
Spotkania z 3 maja: Orzeł Piława Dolna - Zieloni Łagiewniki 0:2, Sparta Ziębice - Klubokawiarnia Roztocznik 2:0, Polonia Ząbkowice Śląskie - Skałki Stolec 0:2, Pogoń Pieszyce - Tarnovia Tarnów 4:0, Piławianka Piława Górna - Boxmet Piskorzów 6:0, Niemczanka Niemcza - Czarni Sieniawka 10:3, Koliber Uciechów - Płomień Makowice 4:1, Henrykowianka Henryków - Delta Słupice 3:1.
Wyniki z 7-8 bm.: Koliber Uciechów - Delta Słupice 5:0, Zieloni Łagiewniki - Henrykowianka Henryków 3:3, Płomień Makowice - Niemczanka Niemcza 0:3, Czarni Sieniawka - Piławianka Piława Górna 0:6, Boxmet Piskorzów - Pogoń Pieszyce 2:4, Tarnovia Tarnów - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:2, Skałki Stolec - Sparta Ziębice 1:4, Klubokawiarnia Roztocznik - Orzeł Piława Dolna 5:1.
1. Piławianka Piława Górna 24 111:19 64
2. Niemczanka Niemcza 24 91:30 55
3. Pogoń Pieszyce 24 47:28 49
4. Sparta Ziębice 24 53:39 41
5. Klubokawiarnia Roztocznik 24 55:45 41
6. Skałki Stolec 24 67:43 39
7. Delta Słupice 24 52:70 35
8. Henrykowianka Henryków 24 45:52 31
9. Polonia Ząbkowice Śląskie 24 55:62 30
10. Zieloni Łagiewniki 24 52:49 29
11. Czarni Sieniawka 24 43:69 29
12. Koliber Uciechów 24 33:43 28
13. Boxmet Piskorzów 24 35:62 26
14. Płomień Makowice 24 49:69 22
15. Orzel Piława Dolna 24 36:76 21
16. Tarnovia Tarnów 24 39:107 15
Grupa III
Wyniki spotkań z 3 maja: Śnieżnik Domaszków - Zamek Gorzanów 5:2, MLKS Radków - Tęcza Ścinawka Dolna 0:3 (w.), Pogoń Duszniki-Zdrój - Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:1, Orlęta Krosnowice - LKS Bierkowice 3:0, Odrodzenie Szalejów Dolny - Cis Brzeźnica 1:2, Hutnik Szczytna - Inter Ożary 3:0, Łomniczanka Stara Łomnica - Kryształ Stronie Śląskie 2:2, pauzował KS Polanica-Zdrój.
Rezultaty z 7-8 bm.: Tęcza Ścinawka Dolna - Śnieżnik Domaszków 0:10, Włókniarz Kudowa-Zdrój - KS Polanica-Zdrój 2:1, LKS Bierkowice - Pogoń Duszniki-Zdrój 1:2, Cis Brzeźnica - Orlęta Krosnowice 2:3, Zamek Gorzanów - Łomniczanka Stara Łomnica 0:2, Kryształ Stronie Śląskie - Hutnik Szczytna 8:0, Inter Ożąry - Odrodzenie Szalejów Dolny 3:1, pauzował MLKS Radków.
1. Orlęta Krosnowice 22 74:19 61
2. Śnieżnik Domaszków 23 83:37 46
3. Pogoń Duszniki-Zdrój 22 59:26 44
4. Hutnik Szczytna 21 51:43 40
5. Włókniarz Kudowa-Zdrój 23 63:40 38
6. Kryształ Stronie Śląskie 22 61:42 37
7. LKS Bierkowice 23 40:44 32
8. KS Polanica-Zdrój 22 40:39 32
9. Odrodzenie Szalejów Dolny 22 50:61 28
10. Cis Brzeźnica 23 36:37 27
11. Zamek Gorzanów 23 39:55 25
12. Inter Ożary 22 35:46 23
13. Łomniczanka Stara Łomnica 22 47:67 21
14. Tęcza Ścinawka Dolna 23 21:86 16
15. MLKS Radków 21 21:78 12
KLASA B
Grupa I
Wyniki z 8 bm.: Huragan Bożków - ATS Wojbórz 1:2, Lechia Ołdrzychowice - Granica Tłumaczów 1:2, Sudety Międzylesie - Czermna Kudowa-Zdrój 5:2, Słowianin Wolibórz - Zrzeszeni Niwa 8:0, Sparta Stary Waliszów - Zamek Trzebieszowice 2:0, pauzował LKS Wambierzyce.
1. Sudety Międzylesie 16 70:17 38
2. LKS Wambierzyce 15 53:12 36
3. Słowianin Wolibórz 16 67:23 36
4. ATS Wojbórz 16 28:43 27
5. Czermna Kudowa-Zdrój 15 41:43 22
6. Zamek Trzebieszowice 15 28:32 19
7. Huragan Bożków 15 37:43 18
8. Granica Tłumaczów 15 24:43 16
9. Sparta Stary Waliszów 16 19:53 12
10. Lechia Ołdrzychowice 16 17:41 8
11. Zrzeszeni Niwa 15 15:49 7
Grupa II
Rezultaty z 3 maja: Orzeł Mąkolno - Harnaś Starczówek 2:6, Błękitni Niedźwiedź - Czarni Braszowice 2:0, Wieża Rudnica - Perła Płonica 2:6, Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 1:2, Sparta II Ziębice - Kłos Laski 3:0 (w.), Spartakus Byczeń - Piasek Potworów 9:3, Ślęża Ciepłowody - Victoria Dębowiec 5:3, pauzował Zamek II Kamieniec Ząbkowicki..
Spotkania z 8 bm.: Victoria Dębowiec - Spartakus Byczeń 4:2, Piasek Potworów - Sparta II Ziębice 0:6, Kłos Laski - Przedborowianka 0:3 (w.), Znicz Lubnów - Wieża Rudnica 3:1, Perłą Płonica - Błękitni Niedźwiedź 2:2, Czarni Braszowice - Orzeł Mąkolno 7:4, Harnaś Starczówek - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4:2, pauzowała Ślęża Ciepłowody.
1. Błękitni Niedźwiedź 22 71:35 50
2. Harnaś Starczówek 23 67:40 49
3. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 22 67:42 48
4. Ślęża Ciepłowody 22 57:35 39
5. Victoria Dębowiec 22 73:56 38
6. Wieża Rudnica 22 56:44 37
7. Czarni Braszowice 23 65:51 35
8. Znicz Lubnów 22 57:54 33
9. Perła Płonica 23 68:68 31
10. Spartakus Byczeń 23 66:73 30
11. Sparta II Ziębice 23 53:55 26
12. Piasek Potworów 22 42:67 20
13. Orzeł Mąkolno 22 58:89 19
14. Przedborowianka Przedborowa 23 33:101 8
15. Kłos Laski 22 32:55 5
Komentarze:
LKS*.play-internet.pl
Czwartek, 2016-05-12 22:30
do sudety
Nie pasujecie do wyższej klasy konie.....wasze miejsce i bitwa ciągle w serie 'B'
SUDETY MIĘDZYLESIE*.adsl.inetia.pl
Poniedziałek, 2016-05-09 18:35
SUDETY TO JEST POTĘGA, SUDETY NAJLEPSZE SOM! PRZYSZŁY SEZON A KLASA, ZA 2 LATA OKRĘGÓWKA.
Dodaj komentarz