Wypoczynek w sercu Kotliny Kłodzkiej

KOTLINA KŁODZKAMoże emocjonujący spływ w pontonach Nysą Kłodzką najpiękniejszym jej odcinkiem, a może jazda rowerem po leśnych ścieżkach niczym serpentynach? Miłośników historii z pewnością zainteresują pałace i kościoły, ich uwadze nie umkną też szlaki pomników. Każdego zachwyci niepowtarzalny krajobraz, wieś z klimatem i tradycyjnym jedzeniem. W innym miejscu czeka słoneczna plaża, nieco dalej konie, pokój zagadek lub najlepsza ryba w regionie… Możliwości jest wiele, więc jak wypoczynek, to tylko w sercu Kotliny Kłodzkiej.


To wszystko i wiele więcej Towarzystwo Archanioł Michał starało się pokazać w filmie promującym serce Kotliny Kłodzkiej pod względem turystycznym. 

Nie ukrywamy, że jak przyszło nam wybrać atrakcje i obiekty do pokazania w tym filmie, to mieliśmy z tym niemały problem z uwagi na ich bogactwo. Co wybrać, a co – niestety – odrzucić, bo film nie może przekroczyć określonego czasu. Ale mamy nadzieję, że to, co zostało pokazane, obrazuje zarówno różnorodność, jak i wielkość możliwości wypoczynku w sercu Kotliny Kłodzkiej – mówią przedstawiciele Towarzystwa AM. – Zapraszamy do oglądania i oczywiście odkrywania – może na nowo – Kotliny Kłodzkiej. Ów film powstał w ramach projektu „Wypoczynek w sercu Kotliny Kłodzkiej”, realizowanego przez Towarzystwo „Archanioł Michał” w Szalejowie Dolnym za pośrednictwem Kłodzka Wstęga Sudetów - Lokalna Grupa Działania. Jego realizacja była możliwa, dzięki środkom Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020. 

 

ZapiszZapisz