Mieroszów czeka na zawodników MTB

SUBREGION. Już podczas najbliższego weekendu w Mieroszowie i jego sąsiedztwie będzie rozgrywany Puchar Strefy 2018. Zapowiada się emocjonująca rywalizacja.

W sobotę, 23 bm., wszyscy fani prawdziwego MTB będą mogli zmierzyć się po raz kolejny na strefowych ścieżkach. Tym razem runda odbywa się w Mieroszowie. To miasteczko jest przyjazne tego rodzaju zawodom.
 

A tak w ogóle to wiele dobrego dzieje się w tym sezonie w Strefie MTB Sudety. Kalendarz naszpikowany jest aż 11 imprezami, wśród których znajdziemy Puchar Strefy, wyścig etapowy Epicka Czwórka, ultra maraton Extreme MTB Challenge i Mistrzostwa Polski Enduro. W przypadku Mieroszowa na zawodników, jak zwykle, czekać będą dwa dystanse: "Mini" i "Mega" oraz cała gama górskich fajerwerków na trasie. Nie zabraknie wąskich singli, szybkich zjazdów, wymagających technicznych sekcji i morderczych podjazdów. Wszystko w kontekście przebiegu zawodów zostało zaplanowane w taki sposób, aby uczestnicy mieli jak najwięcej frajdy z jazdy. Start o godz. 11:00, plac Andrzeja.

(abc)